What's new

PHP [8.1][AccMaker] by Gesior for TFS ( Lay tibia.com )

Status
Not open for further replies.

Venom747

New User
Joined
Apr 13, 2008
Messages
3
Reaction score
0
Offtopic:

Zna kto? mo?e jakiego? AccMakera kt?ry by dzia?a? pod B-Fox Seven [8.1] bez ?adnych bug?w ? Bardzo prosze o odpowied? i przepraszam za offtop.
 

KaM

User
Joined
Apr 8, 2008
Messages
39
Reaction score
10
moglby mi ktos pomoc z tym acca makerem bo mam jakis blad i nie wiem czy on jest tylko do tfs;/ moje gg 8512953 za pomoc gm na moim otsie:)
 

GM Nemo

New User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
4
Reaction score
0
Age
28
Szukam Mapy Lub OTS 8.0!!
GG: 804400 lub prosze podac linka :D
 
I

Ivellios

Guest
Scan plz szkoda ze tylko na sql dziala :/
 
Last edited:

Lasmixinio

User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
37
Reaction score
2
Mam maly porblem, moj webserw pokazuje cos takiego:
Parse error: syntax error, unexpected '{' in D:\WebServ\httpd\config-and-functions.php on line 57
Jak o naprawi?
 

Lasmixinio

User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
37
Reaction score
2
to jezeli podejdzie to czemu mam to:
Parse error: syntax error, unexpected '{' in D:\WebServ\httpd\config-and-functions.php on line 57
 

Monsteres

User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
47
Reaction score
1
Przydatne

Przydatne

a pewno przyda si? wszystkim entuzjastom OTS
 
N

Napster

Guest
@up:
Wyjd?, bo chyba ka?dy wie, ?e nawet nie ?ciagn??e?.

@topic:
Acc maker bardzo dobry, du?o funkcji, system news?w, wi?kszo?? (jak nie wszystko) wzorowana na rl tibii. Sam zacz??em u?ywa? i polecam ka?demu, kto oczywi?cie posiada The Forgotten Server ;).

Pozdrawiam,
Napster.
 

fabian766

Active User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
126
Reaction score
17
Bardzo dobry acc ja rowniez go posiadam i polecam kazdemu kto posiada TFS
 

Gesior.pl

Ten G?sior
Joined
Apr 23, 2008
Messages
88
Reaction score
19
Pomoc z podstawowymi problemami na GG: 2558115
Na innych forach polskich i angielskich mozecie znalezc duzo porad w istniejacych tam tematach:


----------------------------------------------
Dodam tylko, ?e account maker jest nielegalny - grafika zosta?a 'ukradziona' ze strony tibia.com.
Wi?c prosz? si? nie zdziwi?, a? pewnego dnia dostaniecie e-mail od cipsoftu, kt?rzy ju? b?d? w trakcie post?powania prawnego ;-)
Poza tym, bardzo 'brudny' kod (bardzo nie polecam bez gruntownej przebudowy), kt?ry nie do??, ?e si? wieki ?aduje, to jeszcze obci??a komputer.
Wersj? online mo?ecie znale?? na xxx, lecz to nie ma por?wnania, gdy? skrypt zosta? przepisany w znacznej cz??ci (da?em swoj? wersj? Gesiorowi, to odrzuci?), a ja sam u?ywam xCachera :)
Pozdrawiam.
Dales dales ta swoja wersje, ale problem byl taki, ze zamiast strony kiedy odpalalem w XAMPP pod windows to byla bialutka pusta karteczne z naglownaki HTML co stanowi pewien problem dla 99% userow ktorzy jednak nie hostuja servera na linuxie...
MImo by bylo tez gdybys oprocz dania kawalka kodu powiedzial co dodales i zmieniales. Czesc zmian wprowadzilem z twojego acc. makera wersji i beda w nowej wersji acc. makera.
Nie strasz tak tym lamaniem prawa, bo sam u siebie na serverze masz moj acc. maker (przerobiony) z layout tibia.com ;)
Offtopic:
Zna kto? mo?e jakiego? AccMakera kt?ry by dzia?a? pod B-Fox Seven [8.1] bez ?adnych bug?w ? Bardzo prosze o odpowied? i przepraszam za offtop.
Z robieniem acc. makera na b-fox bez bugow jest jeden problem.. B-FOX to jeden wielki bug i trudno zrobic strone ktora nie bedzie powodowala bugow tym bardziej, ze kazdy nowy b-fox ma 100000 nowych-nowatorskich-beznajdziejnych rozwiazan i nie wiem kto za tym nadarzy.
Scan plz szkoda ze tylko na sql dziala :/
NIC nie zrobic Ci skana plikow PHP na serio. Gdyby to byl "czysty" kod wirusa w PHP to by ci wykrylo, ale kazdy programista moze sobie zostawic mala luke ktora moze wejsc ci do systemu..
to jezeli podejdzie to czemu mam to:
Parse error: syntax error, unexpected '{' in D:\WebServ\httpd\config-and-functions.php on line 57
Uzywaj XAMPP, a nie WebServ. Wiele osob ma problemy i to tylko na WebServ.
dobry ten acc ale troche ma?o funkcji
A czego jeszcze nie ma? :>
 
Last edited:

Loleeek

New User
Joined
Apr 11, 2008
Messages
1
Reaction score
0
STEP 2
Check database connection
If you don't see any errors press link to STEP 3 - Add tables and columns to DB. If you see some errors it mean server has wrong configuration. Check FAQ or ask author of acc. maker.Database error - can't open SQLite database. Possible reasons:
C:/Documents and Settings/***/Pulpit/***/forgottenserver.s3db - file isn't valid SQLite database.
C:/Documents and Settings/***/Pulpit/***/forgottenserver.s3db - doesn't exist.

co mam zrobic ?

pomo?e kto? ?
 
Last edited:

vDk

Active User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
111
Reaction score
19
Gesior said:
A czego jeszcze nie ma? :>
Chyba nie ma jeszcze jeden wa?nej rzeczy, a mianowicie odzyskiwania postaci :p

@up
Zmie? w config lua na mysql rodzaj bazy
 
Last edited:

Adas Mistrz

New User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
2
Reaction score
0
Lol

Lol

Zamalo wytlumaczyles jak wlaczam setup to robie wszystko tak jak ma byc i jak wlaczam acc makera do jest error:(:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 
Status
Not open for further replies.
Top