What's new

[8.1] Fatal Error - Mapa

Status
Not open for further replies.

Rafcioext

New User
Joined
Oct 12, 2008
Messages
5
Reaction score
0
Witam..

Mappuje dla przyjemno?ci.. Czasem lekko przerabiam mapy, czasem robie je od zera.. No i przyszed? czas ?e pewn? map? chcia?em sprawdzi?.. Gdy wrzuci?em na ots (silnik Evo by Aciek 8.1), wyskoczy? mi

Fatal: Header information is outdated. Code 4

Chcia?bym, aby kto? mi pom?g?, i napisa? jaka tego jest przyczyna..

Z g?ry dzi?kuje

Rafcioext
 

luki02006

Advanced User
Joined
May 30, 2008
Messages
175
Reaction score
14
Odp: [8.1] Fatal Error - Mapa

sprubuje ci to wytlumaczyc
Niekazdy ots ma wszystkie ground,other i inne itemsy dzieki kturym mozesz edytowac mape testowales na silniku by aciek [tibia 8.1]
Widocznie jego ots niema wszystkich itemek typu scian,podloza,itp
!! A twoj map edytor je posiada , potczas robienia mapy najpewniej kozystales z takiech dekoraci , a ze evo by aciek niema wszystkich itemek jakie sa na RealTibia w wersi 8.1 z tego powodu silnik niemogl odczytac tych itemek wiec wyskoczyl blad ,,
Proponuje ci sciagnac ten silniki kture masz w tym temacie te silniki z mojej wiedze maja wszystkie itemki jakie byly na rl w wersi 8.1
http://tibia.net.pl/silniki/13217-8-0-8-x-zbior-silnikow-tfs-black-blade.html
 

furious

Active User
Joined
Jun 26, 2008
Messages
105
Reaction score
7
Odp: [8.1] Fatal Error - Mapa

Rozumiem, ?e jestes nowy, ?e to pierwszy post i po to za?o?y?e? tu konto, ?eby znale?? odpowied? na to pytanie, ale opcja szukaj nie gryzie:
http://tibia.net.pl/pomoc-z-ot/13672-8-1-fatal-header-information-outdated-code-4-a.html
Tamten temat zosta? zamkni?ty, wi?c ten pewnie tym bardziej b?dzie. Po drugie, Google te? nie gryzie, wystarczy?o wklei? tre?? b??du, wyskoczy?o by Tobie troch? stronek i tylko czyta?.
Pozdrawiam.

@up napisa?e? posta chwil? przede mn?, wyt?umaczy?e? mu o co chodzi, ja napisa?em, ?e ten temat ju? by?, ale wszystko spoko.
 
Joined
Nov 15, 2008
Messages
17
Reaction score
0
Odp: [8.1] Fatal Error - Mapa

Rozumiem, ?e jestes nowy, ?e to pierwszy post i po to za?o?y?e? tu konto, ?eby znale?? odpowied? na to pytanie, ale opcja szukaj nie gryzie:
[8.1] FATAL: Header information is outdated. Code: 4
Tamten temat zosta? zamkni?ty, wi?c ten pewnie tym bardziej b?dzie. Po drugie, Google te? nie gryzie, wystarczy?o wklei? tre?? b??du, wyskoczy?o by Tobie troch? stronek i tylko czyta?.
Pozdrawiam.

@up napisa?e? posta chwil? przede mn?, wyt?umaczy?e? mu o co chodzi, ja napisa?em, ?e ten temat ju? by?, ale wszystko spoko.
__________________
Wyszed?e? z rooka, jeste? w Carlin i nie wiesz gdzie expi?? Zajrzyj tutaj!
Folda - expienie na lodowej wyspie









Duzo opisane Fajny poradniczek ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top