What's new

[8.1][Klijent]Jak zrobi? wygl?d??

Status
Not open for further replies.

Maro22225

Advanced User
Joined
Jul 19, 2008
Messages
154
Reaction score
1
Mam pytanie jak zrobi? wygl?d przy robieniu klijenta?? Nie chodzi mi o zmiane tibia.pic bo umieem zrobi? ten obrazek.... aler nie umiem zrobi? sk?rki,skinu itp Np mazurski ots ma inn? sk?rke we w?asnym klijencie (kiedy? ?ci?gne?em tibia pic [z tak? inn? sk?rk? podobn? do mazurka]) Prosze o Pomoc !! :D:):p;):rolleyes::eek::cool:
 

nero2015

User
Joined
Apr 11, 2008
Messages
15
Reaction score
0
Age
30
Odp: [8.1][Klijent]Jak zrobi? wygl?d??

Mam Pytanie Jak Zrobic Klijenta Aby Mozna Bylo Sie Zalogowac Tylko Przez Niego A Nie Tibijskiego? PLX
 

Hoster

Senior User
Joined
May 22, 2008
Messages
1,093
Reaction score
34
Odp: [8.1][Klijent]Jak zrobi? wygl?d??

Mam pytanie jak zrobi? wygl?d przy robieniu klijenta?? Nie chodzi mi o zmiane tibia.pic bo umieem zrobi? ten obrazek.... aler nie umiem zrobi? sk?rki,skinu itp Np mazurski ots ma inn? sk?rke we w?asnym klijencie (kiedy? ?ci?gne?em tibia pic [z tak? inn? sk?rk? podobn? do mazurka]) Prosze o Pomoc !! :D:):p;):rolleyes::eek::cool:


Pisz po polsku...

#Topic
Tu masz poradnik jak zrobi? w?asn? sk?rk? tibii ;)
http://tibia.net.pl/poradniki-tibia/1633-zmiana-wygladu-tibii.html
 

Lex

Advanced User
Joined
Jul 20, 2008
Messages
289
Reaction score
19
Odp: [8.1][Klijent]Jak zrobi? wygl?d??

Mam Pytanie Jak Zrobic Klijenta Aby Mozna Bylo Sie Zalogowac Tylko Przez Niego A Nie Tibijskiego? PLX

M?g?by? ja?niej ?? Przecie? ka?dy klient Tibii jest Tibijski :)
 

Hoster

Senior User
Joined
May 22, 2008
Messages
1,093
Reaction score
34

nero2015

User
Joined
Apr 11, 2008
Messages
15
Reaction score
0
Age
30
Odp: [8.1][Klijent]Jak zrobi? wygl?d??

Chodzi Mi o To Aby Ludzie Sciagali Klijenta I Nie Dalo Sie Logowac Na Ots Przez Orginalny Klijent CIpsoftu .... ;]

Jak Ktos Bedzie PRubowal Wbic Na 8.1 (Bo taki klijent ots jest) To bedzie pisac iz ... wymagany klijent xxxx albo ... debug ;] Pozdro


(Robie Rpg)
 

Zaibazu

Active User
Joined
Apr 25, 2008
Messages
62
Reaction score
2
Odp: [8.1][Klijent]Jak zrobi? wygl?d??

Musisz sciagnac potrzebny program o nazwie Pic Editor jesli chcesz zmienic wyglad Tibi :)
Linka niestety jeszcze nie moge podac :(
 

SuperMaper

New User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
1
Reaction score
0
Odp: [8.1][Klijent]Jak zrobi? wygl?d??

Ten program jest gitny! polecam. Zrobi?em se sw?j wyg??d i dzia?a terz na zwyk?ej tibi Hehe
 
Status
Not open for further replies.
Top