What's new

[8.1][mapa] Wyspa wrakow

Status
Not open for further replies.

kabuto

User
Joined
Apr 11, 2008
Messages
30
Reaction score
1
przedstawiam expowisko zrobione przez mnie Wyspe wrakow
to jedno z pierwszych ktore zrobilem wiec prosze o wyrozumialosc i porady a nie posty typu: "ale zal"
powierzchnia:
2z5rk7p.jpg

-1
vh5kwz.jpg

-2
ip342f.jpg
 
Last edited by a moderator:

edzio13

Active User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
56
Reaction score
5
Age
29
mapka jak na pocz?tek nie taka z?a, ale wida?, ?e robiona w rme ;] np. po krechach na 3 SS ; ] ale og?lnie dobrze zrobiona, wida? du?o szczeg???w (niekt?re zb?dne, jak np. kaktusy na trawie? u.U) i przesadzi?e? nie co z t? krwi?, ale za ch?ci dam 4/10 ; ]
 

Anvil

Advanced User
Joined
Apr 2, 2008
Messages
267
Reaction score
7
Oemd?i.. 0/10 Fatalne, krzywe, nie naturalne, po 3 quary na malutki resp to za du?o.. Woda z z??wiem pod wod?? -_-' poczytaj poradniki.
 

kabuto

User
Joined
Apr 11, 2008
Messages
30
Reaction score
1
@ edzio13
nie wiem co macie do tego rme
w nim tez sie robi fajne mapki i duzo dodatkow jest jak kepy trawy czy drzewka

@up
Mozesz to sprecyzowac?
Fatalne, krzywe, nie naturalne
:mad:
Co jest krzywe? Wolalbys zeby wszystko bylo robione jak kwadraty?
Nienaturalne: Dobra przyznam ze zolw pod woda na wodzie to troche dziwne ale to tibia i Einstein i fizyka nie ma tu nic do gadania
A co do tych 3 quar przecierz musi byc duzo potkow inaczej ludzie czekaliby na resy a tak to z 3-4 osoby moga tam expic i nie czekac na resp
 

Anvil

Advanced User
Joined
Apr 2, 2008
Messages
267
Reaction score
7
Co tam robi? ?ciany dom?w? krew na wodzie, deski, ster, ?ciany statku, one bynajmniej nie p?ywaj?... randomizuj wode, trawe, poco nasra?e? tam corps?w? 6 quar na 1 resp to o 5 za du?o... chyba ?e robisz otsa pod 999999999x exp. ?a?osna mapka. A w?a?nie, poco tam s? te tory? lol!
 

Woristin

Forum friend
Joined
Apr 6, 2008
Messages
540
Reaction score
86
Niby du?o szczeg???w, ale jako? si? nie klej? do siebie. Nie rozumiem natury na tej wysepce - trawiasta, z ro?linami z d?ungli i z kaktusami rosn?cymi na pustyni...

Teraz tak jeszcze patrz?... Co to za tory na wodzie? o_O

Btw. R?b screeny klawiszem Print Screen, bez ?adnego programu, albo jakim? darmowym, typu uosu...
 

kabuto

User
Joined
Apr 11, 2008
Messages
30
Reaction score
1
sciany i deski to dlatego ze to sie nazywa WYSPA WRAKOW wiem ze nie plywaja ale moze zamiast narzekac daj mi link albo napisz jak zrobic zeby plywaly tory to taki dodatek bo nie chce wszedzie tylko tp dawac. to ma byc wyspa na ktora jedzie sie wagonikiem xD co do kaktusow na trawie... tu sie musze zgodzic
 

mrocznynn

New User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
5
Reaction score
0
Bez Urazy Ale Mi Sie Wcale Niepodoba :(((((

0/6


Popraw cala mapke albo zrob inna :p
 

Nieznany

User
Joined
Jul 4, 2008
Messages
12
Reaction score
1
Stary ... we? usu? HyperCama ze swojego blaszaka ... przeciez to jest syf. Niszczy ca?e zdj?cie ;/
A co do mapy ... jest ?le. Kwadraty, szyny na wodzie ?!(how? o_O), podziemia ?le zrobione. Wida? to szczeg?lnie na 3 screenie :)
Musisz jeszcze wiele si? nauczy?. Poczytaj sobie sobie tutorial, poradniki a b?dzie git majonez :D
 

Soul of dragon

Active User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
138
Reaction score
5
Ta mapa jest paskudna w og?le niewyko?czona. W ok?? wyspy to s? kawa?ki statku a nie wraki. Jak by? pierwszy raz na map editor "siad?".
0/10
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Za?amka :D co to ma by?? Z zamkni?tymi oczami to rysowa?e?? :p nie no, pomys? sam w sobie ciekawy ale gorzej z jego realizacj? :rolleyes: innym razem b?dzie lepiej 2/10 za ch?ci :)
 

Emparion

User
Joined
Sep 17, 2008
Messages
28
Reaction score
0
Odp: [8.1][mapa] Wyspa wrakow

spoko ale napatrzylem sie paru bugow z borderami w podwodnej jaskini :cool:
 

Marszal

Senior User
Joined
May 29, 2008
Messages
606
Reaction score
18
Age
29
Odp: [8.1][mapa] Wyspa wrakow

nie jest fatalnie ale jest cienko albo zmien te kaktusy na drzewa z klimatu umiarkowanego albo zmien trawe na junglowa te wraki takie jakies nie takie pozmieniaj je na takie juz stare zniszczone od slonej wody
szczegolow niby duzo ale jakies takie dziwne masz + za to ze nie jest kwadratowo
8-/10
 

Tutatong

User
Joined
Jun 19, 2008
Messages
33
Reaction score
0
Odp: [8.1][mapa] Wyspa wrakow

Rzadko kto? robi wod? nawet mi si? podoba. Nie podoba mi si? natomiast powierzchnia te cia?a na wodzie nie wiem :/
 

Koybi

Senior User
Joined
Aug 7, 2008
Messages
742
Reaction score
43
Odp: [8.1][mapa] Wyspa wrakow

Ca?kiem ?adne , troch? za du?o tej krwi na wodzie. Ale og?lnie wida? , ?e si? postara?e?. 8/10. ;]

Pozdrawiam , Koybi !
 

Heroito

User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
15
Reaction score
0
Odp: [8.1][mapa] Wyspa wrakow

Nie estetyczna mapka, strasznie nie ?adnie wygl?da... Nie mo?esz robi? rzeczy w poziomie i w pionie, postaraj sie zrobi? tak?e na ukos, co po niekt?re itemki, na pocz?tek 1/10 :(, powodzenia w dalszej pracy nad mapk?.

@Edit
2 Screan od G?ry - Jak pod wod? mo?e by? oczko wodne, czy jezioro?
@Edit

Pozdrawiam :)
 
Last edited:

PastorNecior

New User
Joined
Sep 22, 2008
Messages
4
Reaction score
0
Odp: [8.1][mapa] Wyspa wrakow

Nie b?d?cie tacy surowi ch?opak si? dopiero uczy. Ja bym da? z...2 za t? wybuja?? wyobra?nie, ale krwi na tym 1 SS chyba mieli jakie? bombarodowanie, a moze to Pearl Harbor?!
 

gawcio15

New User
Joined
Oct 19, 2008
Messages
1
Reaction score
0
Odp: [8.1][mapa] Wyspa wrakow

To jest zall ta mapka, poprostu katastrofa.
 
Status
Not open for further replies.
Top