What's new

-Tibia 8.10 [8.1] Podgrodzki OTS 24/7

Status
Not open for further replies.

Olivere

Active User
Joined
Mar 13, 2009
Messages
101
Reaction score
3
whbi3b.jpg

Podgrodzki OTS Tibia 8.1 24/7

Aktualne IP (takie bedzie juz na zawsze): pdgots.no-ip.info
Witam i zapraszam na nowego OTS. Podgrodzki OTS to 3 OTS na podkarpaciu. Mamy do zaoferowania wiele nowych domk?w. Nasze expy s? naprawde obszerne, nowe miasto, nowe questy. Co dziennie dochodza jakie? areny, oraz questy wi?c nie ma problemu z nudami. Wi?c zapraszam na nasz? stronke inernetow? Wchodzimy w Dzia? Pliki i ?ci?gamy nasz? paczke, mamy tam opis jak sie zarejstowa? na OTS itp.
Mamy tak?e forum kt?re znajdziecie na sronie G??wnej t?z pod IP. IP itp macie podane na stronce a take w opisie GG: 9292085
Wi?c nie czekaj na nic tylko wbijaj do nas, bo tylko u nas doznasz emocji prawdziwego Tibijczyka, tylko u nas zagrasz jak rowny z rownym!
Zapraszam! W razie k?opot?w GG: 9292085
A oto jedno zdjecie z pierwszych chwil OTS'a:
obraszek71cf.jpg

Zapraszamy serdecznie!
Troche o serwrze:
Exp razy 15
Lot razy 3

Naprawde warto.
Pozosta?o niewiele domk?w wi?c radz? si? spieszy?

Paczka z plikami znajduje si? na naszej stronce interneowej. A wszelkich informacji uzyska? mo?na na naszym forum!
Przypominam, i? OTS stoi 24/7 na dedyku wi?c naprawde warto zacz?? gra?. Pozdrawiam was wszystkich.

Pami?tajcie! Nie b?de namiawia? do gry na tym OTS jak to inni robi?, ale prosz? je?eli ju? tutaj jeste? to wejdz na nasz? strone i zapoznaj si? z OTS'em mo?e akurat z nami zagrasz. Bo prawdziwy OTS jak by? dawniej to nie zaden ACC Maker przez stronke tylko login 111111/tibia, prawda roche trudniej ale dla prawdziwych Tibijczyk?w! Wi?c poka? ?e sta? Ci? na to i wbijaj! Je?eli masz problemy, to na naszym Forum jests instrukcja jak za?o?y? konto! KROK PO KROKU
Mam nadziej? ?e sie z tob? zobacze Prawdziwy Tibijczyku :up:
No a teraz foteczki:
6sw7eg.jpg

2edtwur.jpg

2edtwur.jpg

sxhkph.jpg

34t7r5u.jpg

Nie che mi sie robic wi?cej zdj?c bo pewnie zaj??o by mi to sporo czasu, ale kto weszed? to wie jak jest :p
Od?wie?am! OTS CZYNNY JUZ
Prosz? usun?c ten temat poniewa? zawiera nieaktualne rzeczy!

/sklejone
 
Last edited by a moderator:

Meferot

Advanced User
Joined
May 5, 2008
Messages
232
Reaction score
9
Age
32
Odp: [8.1] Podgrodzki OTS 24/7

Nie mo?esz u?y? opcji edytuj? Czy serwer ju? upad??
 

Olivere

Active User
Joined
Mar 13, 2009
Messages
101
Reaction score
3
Odp: [8.1] Podgrodzki OTS 24/7

co zrobi?? Pad?? Eeee nie! By?a ma?a przerwa poniewa? przy wgrywaniu plik?w wy??czy? sie serwer. ale tak to spoko :p



By?a ma?a przerwa ale juz wszystko wr?ci?o do normy! Mo?na wchodzic spokojnie!
 
Last edited:

Olivere

Active User
Joined
Mar 13, 2009
Messages
101
Reaction score
3
Odp: [8.1] Podgrodzki OTS 24/7

OD?WIE?AM!! Przepraszamy ?e OTS by? OFF 24/7 ale trwa?a aktualizacja plik?w, a w tym czasie siad?o ??cze dedykowane :) ale naszcz?scie wszystko wr?ci?o do normy! Mo?ecie juz wbijac, bo bardzo du?o os?b pisa?o mi w?asnie w tej sprawie!
 

Masteros

Advanced User
Joined
Aug 10, 2008
Messages
243
Reaction score
3
Odp: [8.1] Podgrodzki OTS 24/7

Ja jako? nie mog? wbi? :/
 

Olivere

Active User
Joined
Mar 13, 2009
Messages
101
Reaction score
3
Odp: [8.1] Podgrodzki OTS 24/7

Ahh zapomnia?em :p IP: pdgots.no-ip.info :p wiesz jak kto? pomylony to tak szybko niezdazy napsiac szczeg??ow!!



OSz ty xD kurde znowu musze wszystkim m?wi? nowe IP bo nikt nie wie
 

kapcias12

New User
Joined
Mar 30, 2009
Messages
9
Reaction score
2
Odp: [8.1] Podgrodzki OTS 24/7

?al ots nikt na nim nie gra ani ?ywej duszy wszed?em wpisa?em !online i by?em tylko ja a mapka do dupy Bez Obrazy by Skatten tylko przerobiona lekko jak robicie takiego ots-a to przer?bcie ca?kiem mapk? a nie tylko depo przerobione i dodane new tp

Jak Dla Mnie zryty ots czy ty wejdziesz to ju? zale?y od ciebie

Nakarm Mnie
get.php

Creature Name: Barbarek
:up::up:
 

Masteros

Advanced User
Joined
Aug 10, 2008
Messages
243
Reaction score
3
Odp: [8.1] Podgrodzki OTS 24/7

Nowy client? bo nie mog? wbi? na acc :p
 

Olivere

Active User
Joined
Mar 13, 2009
Messages
101
Reaction score
3
Odp: [8.1] Podgrodzki OTS 24/7

kapcias12 cwelujesz bo zazdroscisz. BY?a zmiana IP wiec nie wiedza osoby a jezeli nie byles na calej mapie i jej niewidziales to nie pierdol g??pot ze przerobione tylko dp i kolo niego bo kurwa w chuj expowo nowych, nowe moejsca, domki wiec niewyjezdzaj z "zal ots" bo ja napisa?em prawde o twoim ots'ie to nie mscij sie na czyims jakos ludzie graja i jes dobrze.... bez komentarzy... Zz reszta kto chce to gra bo dobry gracz zosanie na swoim!
 

0lo

New User
Joined
Apr 8, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: [8.1] Podgrodzki OTS 24/7

super ots polecam! ;)
 

Kondzio958

Advanced User
Joined
Nov 21, 2008
Messages
421
Reaction score
20
Odp: [8.1] Podgrodzki OTS 24/7

Ej nie grajcie tam ja tam gra?em nie dawno poszed?em na poteorki i zacze?em je blokowa?m wall ?eby nie ucieka?y a tu nagle gm przyszed? i waln? mi bana po prostu za nic -.-:curse:
 

Olivere

Active User
Joined
Mar 13, 2009
Messages
101
Reaction score
3
Odp: [8.1] Podgrodzki OTS 24/7

lol? jeden gm jest ja! ja gram tylko wieczorami... zal mi tego typa ;/ oj oj oj absaubsauhsb z reszta nikt nie ma bana na ots sprawdza?em teraz wi?c Szanownych moderator?w prosz? o usuniecie tego postu wyzej


Code:
A oto wycinek z Ban.xml


  <?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?> 
- <bans>
  <ban type="2" player="MKS" time="-1" reason="nothing" /> 
  </bans>
jeden mks ma bana a to nasz pr?bny typ! zrobilismy i sprawdzalismy czy all dzia?a! Wi?c nie kre? cz?owieku wy?ej ze ci kto? da? bana! OK?


A i fajnie ?e kolega ma 2 poasty i odrazu ocenia moj OTS ;] jako ze dosta? bana i oddgania od niego dziwne troche nie?? a moze to kto? ma pare kont na tibia.net.pl hmmm ciekawe...
 
Last edited:

Masteros

Advanced User
Joined
Aug 10, 2008
Messages
243
Reaction score
3
Odp: [8.1] Podgrodzki OTS 24/7

Fajny OTS zapraszam !

Jest 1 GM (hoster) mo?na z nim pogada? nie da ignora, ma humor :p

Jeszcze raz Zapraszam :up::up:
 

Olivere

Active User
Joined
Mar 13, 2009
Messages
101
Reaction score
3
OD?WIEZAM OTS juz caly czas Online
OD?WIE?AM!! KOmentujcie no i wbijajcie i grajcie :p
Dzi?kuj? za poparcie kolego! No tylko ?e przyda?o by sie troszke wi?cej ludzi :p Bo jak widze to wiara idzie na ots'a a potem musi placic sms a u nas tego nie ma :p
OD?WIE?AM!!! OTS ONLINE MOZNA SPOKOJNIE ZGRAC W?asny klient itp! Zapraszam koledzy!
OD?WIE?AM!! KOMENTOWA? i WBIJAC NA OTS'a
Dodane nowe expy! dodaje zdj?cia:
j61j54.jpg

33eiyit.jpg

iom60y.jpg

2ed2vx0.jpg

2it20cn.jpg

Wi?cej fotek dodam potem :p :up:
KOMENTUJCIE


/sklejone
 
Last edited by a moderator:

Masteros

Advanced User
Joined
Aug 10, 2008
Messages
243
Reaction score
3
Odp: [8.1] Podgrodzki OTS 24/7

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Refresh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Olivere

Active User
Joined
Mar 13, 2009
Messages
101
Reaction score
3
Odp: [8.1] Podgrodzki OTS 24/7

No to wbijac :p bardzo fajnie sie gra nowym graczom, mam nadziej?, ?e wam te? sie spodoba!
 

Olivere

Active User
Joined
Mar 13, 2009
Messages
101
Reaction score
3
Odp: [8.1] Podgrodzki OTS 24/7

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~OD?WIE?AM~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Wbij a niepo?a?ujesz... Nowi gracze... Nowa mapa, niektr?rzy na pocz?tku na gg; a zjebany ots bo exp razy 15 i mapa zrypana pewnie, ale jak weszli to po jakims czasie patrze a gostek se wbil 30lvl i pisze ze robi dzis nocke.

Wi?c naprawde warto. ZAPRASZAM niedlugo UPDATE do tibi 8.40 wi?c xD lepiej teraz wbic lvl bo potem b?dzie trudniej :p
 

Olivere

Active User
Joined
Mar 13, 2009
Messages
101
Reaction score
3
Odp: [8.1] Podgrodzki OTS 24/7

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~OD?WIE?AM~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~


Juz nowi gracze xD mnie zaskakuj?. Ty mo?esz by? nast?pnym!! Wi?c wbij i przekonaj sie... wystarczy chcie? :up: POKAZ ZE CIE NA TO STAC
 

Masteros

Advanced User
Joined
Aug 10, 2008
Messages
243
Reaction score
3
Odp: [8.1] Podgrodzki OTS 24/7

ReFrEsH

Wbija? !! coraz wi?cej graczy ! mapka przerabiana ! dochodz? expowiska ! Niedawno doszed? quest na dragon scale legs !
 

Olivere

Active User
Joined
Mar 13, 2009
Messages
101
Reaction score
3
Odp: [8.1] Podgrodzki OTS 24/7

O a oto zdj?cie zrobione przed chwil? nie wszysc zd?zyli na czas xD ale ci co sa to sa uwiecznieni:
2gsr8ma.jpg



A tutaj gracz jak expi, ja na /invisible zeby go nie speszyc xD

33xbjoz.jpg
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top