What's new

[8.10] Prezetacja MarczOts

Status
Not open for further replies.

Marszal

Senior User
Joined
May 29, 2008
Messages
606
Reaction score
18
Age
29
Witam chcial bym wam zaprezetowac moja mape do ots. Sa przewidywande 3 wyspy oraz 3 miasta kazde o innym klimacie (umiaskowanym, pustynno-junglowy i podbiegunowym). Niewiem czy mapa jest jakas genialna ale daje tu kilka ss
1. cala wyspa (pierwsza z 3 [nad reszta pracuje!{sklejone z 3 ss bo na simone na jednym ss nie miescilo}])

2. Zwykle dragony

3.Dragon Lordy oraz Demodrasy

4. Minotaury (to chyba mi najlepiej wyszlo xD )

5. Cyclopy

6. i ss z miasta a mianowicie dp


Mam nadzieje ze wam sie podoba ale krytyka mile widziana ;p
prosze nie zwracac uwagi na brak szczegolow na trawie juz sa dorobione potem ss zedytuje jak skoncze obrabiac reszte
 
Last edited by a moderator:

Sherd

User
Joined
Jun 20, 2008
Messages
27
Reaction score
1
Mapa kompletnie mi si? nie podoba. Brak detali, kwadraty.. Du?o by wymienia?. Na pewno bym na takiej nie zagra?.
 

Anvil

Advanced User
Joined
Apr 2, 2008
Messages
267
Reaction score
7
Beznadzieja.. 0/10.. brak szczeg???w, kwadratowe to wszystko, w niekt?rych miejscach to samo.
 

Nieznany

User
Joined
Jul 4, 2008
Messages
12
Reaction score
1
Wszytko takie jakie? puste ;| i p?askie. ID trawy nie zmienione ... za ma?o k?pek trawy :rolleyes: Popraw natur? za ma?o szczeg???w :/
 

Woristin

Forum friend
Joined
Apr 6, 2008
Messages
540
Reaction score
86
Brzydko, pusto, minimum szczeg???w. G?ry s? nie do ko?ca dobrze zrobione. Sz?sty screen kojarzy mi si? z Evo.

Tak si? zastanawia?em... Czym s? te murowe konstrukcje na expowisku z mino?

Btw. mapa by?a na pewno robiona tylko w simone? Bo momentami mam nieodparte wra?enie, ?e niekt?re rzeczy by?y robione w RME.
 

Marszal

Senior User
Joined
May 29, 2008
Messages
606
Reaction score
18
Age
29
Tylko czesc dragow w rme a reszta w sim bo to rme powalone nie uporzadkowane i niewiem gdzie co jest
a wogule to id trawy jest pomieszane moze na ss nie widac a kepki trawy sa (moze o dp wam chodzi ale ja nie wiem) a jakie jeszcze szczegoly bo kepek troche jest kamienie na ziemi co jeszcze.
A te konstrukcje na mini sa zniszczonym 'miastem' jak odpale serv to jest rozny wyglad tych scian
a co jest kwadratowe waszym zdaniem? miasto? Bo pokazalem tylko dp z bliska pomozcie!!! A wogule to nie powiedzialem ze skonczylem
(kiedys zrobilem 3x bardziej kwadratowa mapke bez szczegolow i najnizsza ocene dostalem 2/10 a najlepsza 8/10 ta mapka jest 10x lepsza i 3x mniej kwadratowa a dostalem gorsze oceny o co chodzi???
#down
niewiem czy ktos co ma 200+ postow jest nabijaczem i sie nie zna a nawet ty mi dales 3/10 o ile pamietam
 
Last edited:

Anvil

Advanced User
Joined
Apr 2, 2008
Messages
267
Reaction score
7
To ?e kto? daje Ci 10/10 to nabijacze post?w, kt?rzy si? nie znaj? na mappowaniu. Je?eli by? da? ow? mapk? np. Joah'owi to by Ci? wy?mia?.. koniec offtopa.
 

Marszal

Senior User
Joined
May 29, 2008
Messages
606
Reaction score
18
Age
29
To ss dla Woristina z tymi minosami

i z gorami co jest zle zrobione???

i aby wszystkim pokazac ze jest nie minimum lecz srednio szczegolow i widac pomieszana trawe


i nadal kontynuje pytanie co jest kwadratowe???
 
Last edited:

Woristin

Forum friend
Joined
Apr 6, 2008
Messages
540
Reaction score
86
To ss dla Woristina z tymi minosami

Co chcia?e? tym udowodni?? Je?li chodzi o randomizowanie rozwalonych ?cian, to wiedzia?em o tym.

A je?li to s? jakie? ruiny, to gdzie s? drzwi? ^^

i z gorami co jest zle zrobione???

v42b6b.jpg


Nie brakuje mo?e czego??

i aby wszystkim pokazac ze jest nie minimum lecz srednio szczegolow i widac pomieszana trawe

Mieszanie jak w "seryjnym" RME. Btw. ja sobie zmodyfikowa?em RME tak, ?eby randomizowa? traw? o wiele bardziej.
 

Marszal

Senior User
Joined
May 29, 2008
Messages
606
Reaction score
18
Age
29
Juz wiem o co chodzi z tymi gorami poprawilem i chyba nawet lepiej wyglada xD postaram sie bardziej pomieszac trawe

i nadal kontynuje pytanie co jest kwadratowe???
 

edzio13

Active User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
56
Reaction score
5
Age
29
omg... zerooo szczeg???w!!! ZEROOOO! Pare kamyczk?w da?es na cyclopach i to wszystko, a poza tym dle nie pasuj? do tego klimatu T.T i jak wy?ej pisali... kwadrat kwadrat do kwadratu... 3/10
 

Marszal

Senior User
Joined
May 29, 2008
Messages
606
Reaction score
18
Age
29
Dobra ale gdzie sa kwadraty!!!!!!!
A co do szczegolow to dodalem trawe i kamienie ;D i juz jest cacy. Prawie skonczylem pustynie, teraz j? dopracowalem mocno duzo traw kamieni tych pustynnych palm kaktusow de czarne bagna xD tomba i jesli chodzi o miasto to czy ono jest kwadratowe??? (to na pierwszym ss)
 

Marszal

Senior User
Joined
May 29, 2008
Messages
606
Reaction score
18
Age
29
To jak je obrobic bo pamietam jak kiedys takie jak znak = ze wygladalo tak ======== ;p a w tym to temple i dp kwadratowe?? Bo domki to chyba musial bym okragle zrobic xD
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Brak szczeg???w, w tych ruinach nie ma drzwi, nie ma nic. Nie podoba mi sie ; )
 

Shaarki

Advanced User
Joined
Jun 9, 2008
Messages
170
Reaction score
14
nom zdeczk kwadratowe ;)
Kto wie mo?e kiedy? uda zrobi? ci sie lepsza 9o wiele) mapke
 

marcin16

User
Joined
Jul 27, 2008
Messages
33
Reaction score
0
Tak jak kto? up powiedzia?... TE DRAGONY NIE PASUJ?!!! Dragony wy?lij na pustynie... Ale ten pomys? z opuszczonym miastem niez?y, ale zamiast mino mo?e lepiej szkielety, demon szkielety i ghule??? Do tego obok jaki? cmentarz... A jeszcze jedno! Na tych dragach za du?o ognia obok siebie... Za sztucznie to wygl?da... ocena 5/10
 
Joined
Aug 29, 2008
Messages
40
Reaction score
1
Odp: [8.10] Prezetacja MarczOts

Czesc, to ja Marszal to jest moje drugie konto aby ozywiac rozmowe bez dubblowania ;p

#topic
Zrobilem umarlaki zamiast tych mino a ognie przerobilem ze nie sa juz obok siebie
za 3 dni dam poprawione ss a za 5 dni ss pustyni xD
 
Last edited:

Boltex

Advanced User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
187
Reaction score
8
Odp: [8.10] Prezetacja MarczOts

cos pusciutki ten twoj otsik malo tam tych potworkow i wogole
 

Tayronisek

User
Joined
Aug 9, 2008
Messages
15
Reaction score
0
Odp: [8.10] Prezetacja MarczOts

Ale ten pomys? z opuszczonym miastem niez?y, ale zamiast mino mo?e lepiej szkielety, demon szkielety i ghule??? Do tego obok jaki? cmentarz...



sorka ?e nie na temat ale mog? wykorzysta? tw?j pomys? na moim ots?
 
Status
Not open for further replies.
Top