What's new

[8.10] Prezetacja MarczOts

Status
Not open for further replies.

Toomek

Advanced User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
161
Reaction score
9
Age
29
Odp: [8.10] Prezetacja MarczOts

Bleeee... nie chcia?bym obrazi? autora ale co? mu nie wychodzi. 0,5/10 za ch?? zrobienia fajnej mapki. Tyle, ?e wysz?o co? nie za bardzo.
 
Joined
Aug 29, 2008
Messages
40
Reaction score
1
Odp: [8.10] Prezetacja MarczOts

Sory ale mapa.. Kompletnie jakas taka pusta.. widac z hmm nawet niewiem jak to nazwac wyspy i co droga do nich kompletnie pusta ZERO DRZEW KAMIENI KRZACZKOW niemowiac o monsterach typu Rabbit Deer itp.. :)
Jak szukasz mapera to sie zglaszam... ;]
 

sawa1994

New User
Joined
Aug 14, 2008
Messages
5
Reaction score
0
Odp: [8.10] Prezetacja MarczOts

?eeee wogule mi sie nie podoba, to mount z dragami za duzo tych ogni, a gora z cyclopami jest jakas kwadratowa, malo szczegolow,i te trophy tez nie pasuja Moja Ocena 4/10
 

Hoxaver

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
300
Reaction score
60
Odp: [8.10] Prezetacja MarczOts

Tak beznadziejnej mapki dawno nie widzia?em. Takie kwadraty, ?e szkoda s??w, zero szczeg???w. Po co wrzucasz screeny z "surowej" wersji mapy. Ciesz si?, ?e tego nie zamykam xD.
 
Joined
Aug 29, 2008
Messages
40
Reaction score
1
Odp: [8.10] Prezetacja MarczOts

Co do rabbitow i deerow to sa ale chyba je dodalem juz po zrobieniu ss a co do drzew to jakos gesciej czy jak??? I jakie szczegoly jeszcze na cyclopach dodac??? I jeszcze co mi nie wyszlo i prosze sie nie powtarzac typu ze 3 wiadomosci pod rzad typu kwadraty, kwadraty, kwadraty!
 

Sebashtin

New User
Joined
Jun 23, 2008
Messages
4
Reaction score
0
Odp: [8.10] Prezetacja MarczOts

LOL mi sie tam podoba wazne ze cos dal a wy taka krytyka go nagradzacie
 

Samson

Active User
Joined
Sep 12, 2008
Messages
69
Reaction score
4
Age
30
Odp: [8.10] Prezetacja MarczOts

Zgadzam si? z panem powy?ej, bo on mo?e nie jest najlepszym mapperem ale nie najgorszym, i te krytykowanie to nie za bardzo dobrze.
 

Marszal

Senior User
Joined
May 29, 2008
Messages
606
Reaction score
18
Age
29
Odp: [8.10] Prezetacja MarczOts

nie ma nic lepszego niz krytyka wlasnie wymyslilem dobry sposob
zrob 2 slabe mapki
niech ci ludzie mowia co im sie nie podoba wtedy poznajesz gust przecietnego "tibijczyka" i wiesz jak zrobic fajna mapke a dopiero potem czytaj poradniki i uzupelnij mapke (ja jestem na etapie uzupelniania [temat: [8.20] Mapa xD])
 
Last edited:

Parafian12

Active User
Joined
Apr 22, 2008
Messages
64
Reaction score
2
Odp: [8.10] Prezetacja MarczOts

Mapa s?abbaa. ?cie?ki - raz jest chudziudka a zaraz na 8 sqm'?w. Ma?o detali baa bardzo ma?o. Og?lnie nie podoba mi si?. Poczwicz !
 
B

Budzik

Guest
Odp: [8.10] Prezetacja MarczOts

Mi si? podoba, ale przy tych dragach zrobi?e? troch? za du?o fire field?w, i nie s? takie rozmieszczone tylko s? postawione jeden obok drugiego.
 

Emparion

User
Joined
Sep 17, 2008
Messages
28
Reaction score
0
Odp: [8.10] Prezetacja MarczOts

Mapa nie powala jakos kwadraty tak wogole to zawsze gdzies musza byc ;D
 
Status
Not open for further replies.
Top