What's new

[8.31] Zostan? Mapperem!

Status
Not open for further replies.

NiverX

Active User
Joined
Nov 24, 2008
Messages
120
Reaction score
9
Witam, chcia?bym og?osi? swoj? kandydatur? na Mappera do OTS'a, mo?e sporego do?wiadczenia nie mam, ale (cho? nie zajmuj? si? tym d?ugo) wiem i czuj?, ?e przerabianie/tworzenie map nie sprawia mi wi?kszego problemu, jest to dla mnie ?atwe i bardzo przyjemne. Mapy przerabiam tylko oko?o tydzie?, a ju? stworzy?em swoje miasta, GM Isle na mapie, wi?zienie (bardzo dobrze dzia?a, kiedy nie op?aca si? banowa?, wsadzasz delikwenta do wi?zienia, i siedzi tam ;d), co jeszcze, mo?e wymagania:
1. Obowi?zkowo server dedykowany (po co mi serv, na kt?ry nie mog? np. w nocy wej??? ;p)
2. Przynajmniej GM (mi?o widziany SM, CM, God'a nie chc?.)
3. Kopia servera (wszystkich plik?w dla mniej kumatych ;p)


Je?li kto? jest zainteresowany, prosz? pisa? na numer Gadu-Gadu: 6815193 !!!!!!!!!

PS: Nie piszcie, ?e s? tematy, gdzie poszukuj? mapper?w, bo ?aden nie odpisa?..

@Down.
Sorka, zapomnia?em doda?:

SWOJE PRACE B?D? POKAZYWA? NA GG, POPRZEZ PHOTOBUCKET.COM!!!!
 
Last edited:

Morak

User
Joined
Nov 15, 2008
Messages
20
Reaction score
1
Odp: [8.31] Zostan? Mapperem!

Mappujesz od tygodnia, ale wymagasz od razu GMa, kopii ca?ego serwera i serwera dedykowanego?
Wysoko si? cenisz, a nawet swoich prac nie pokaza?e?.
 

Nutaharion

Active User
Joined
Jul 24, 2008
Messages
133
Reaction score
4
Age
31
Odp: [8.31] Zostan? Mapperem!

wymagania:
1. Obowi?zkowo server dedykowany (po co mi serv, na kt?ry nie mog? np. w nocy wej??? ;p)
2. Przynajmniej GM (mi?o widziany SM, CM, God'a nie chc?.)
3. Kopia servera (wszystkich plik?w dla mniej kumatych ;p)


1. Normalka o ile kto? siezna na czym?
2. To jest za du?o, mapy robi sie z przyjemno?ci a nie z ch?ci zostania GMem czy CMem >.< u mnie mapperzy dostan? tutor?w a z zbiegiem czasu Ci co wytrwaj? dostaj? GM'a albo nawet wy?ej oczywi?cie ka?dy ma swoj? grup? na forum
3. To ju? pora?ka, chcesz kopi? servera na kt?ry w?o?ysz mape i b?dziesz szanta?owa? hostera?

Jak kolega @up
Za du?o wymagasz
 

NiverX

Active User
Joined
Nov 24, 2008
Messages
120
Reaction score
9
Odp: [8.31] Zostan? Mapperem!

1. Tak, znam si? na tym, czyta?em o edycji map sporo..
2. Jejuu, powiedzia?em tak, bo lubi? lata? GM'em ;p Tutor te? mo?e by?.
3. Macie racj?, przesadzi?em, ale nie chodzi?o mi o szanta?owanie, ja nie jestem taki, dzi?kuj? bardzo o wyrabianie mi spier***onej opinii. Jakby kto? powiedzia?, ?e dostan? tylko tuta i dostan? tylko kopi? mapy, to te? bym si? zgodzi?.
 

Nutaharion

Active User
Joined
Jul 24, 2008
Messages
133
Reaction score
4
Age
31
Odp: [8.31] Zostan? Mapperem!

1. Tak, znam si? na tym, czyta?em o edycji map sporo..
2. Jejuu, powiedzia?em tak, bo lubi? lata? GM'em ;p Tutor te? mo?e by?.
3. Macie racj?, przesadzi?em, ale nie chodzi?o mi o szanta?owanie, ja nie jestem taki, dzi?kuj? bardzo o wyrabianie mi spier***onej opinii. Jakby kto? powiedzia?, ?e dostan? tylko tuta i dostan? tylko kopi? mapy, to te? bym si? zgodzi?.

1. Edycja to nie wszystko trzeba umie? te? robi?mapki od 0

2.Ja te? lubi? by? GODem ale na prawd? je?eli u mnie kt?ry? z mapper?w prosi o pozycj? GM'a lub CM'a to traci moje zaufanie, to ja jako prze?o?ony i hoster decyduj? o rozdaniu stanowisk
3.To wygl?da?o jakby? chcia? "przechwyci?" czyi? silnik, ale ja mog? si? myli? (jak ka?dy) u mnie dosta?by? tutora + moderator na forum, lecz kopii mapy by? nie dosta?, jedyne co by? posiada? to swoja mapa

Je?eli interesuje Ci? wsp??praca to na 2 stronie jest m?j temat o Xita Refuge ;) Je?eli chcesz do??czy? to ch?tnie Ci? sprawdz? a mamy zapotrzebowanie na mapper?w bo chcemy otworzyc projket kt?ry po w??czeniu b?dzie gotowy chocia? na zaawansowan? gr? (nie m?wi? tu o perfecto)
 

InterTus

User
Joined
Nov 23, 2008
Messages
11
Reaction score
0
Odp: [8.31] Zostan? Mapperem!

Zapraszam ci? do mojego projektu jest on bardzo ciekawy ,jest bardzo mi?a administracja itp

Tu masz moje gg 12419299 albo wejc na forum naszego projektu


Serdecznie zapraszam ;}
 
Status
Not open for further replies.
Top