What's new

-Tibia 8.41 [8.41] Merania 24H RL MAP [8.42]

Status
Not open for further replies.

Krissek

Advanced User
Joined
Jan 5, 2009
Messages
356
Reaction score
9
Odp: [8.41] Merania 24H RL MAP [8.42]

Zaczynam nic nie rozumie?... Ludzie co si? dzieje ? o_O Czemu Cro Ed wszystkim rozdaje items? Chyba przestane gra? ;(
 

Kamcius14

Active User
Joined
Jun 25, 2009
Messages
114
Reaction score
4
Odp: [8.41] Merania 24H RL MAP [8.42]

EEj mam pytanei czemu na screeny sa tak rozmazane ??

Czemu Tibia u ciebie taka rozmazana jest??:confused:
 

danielos54

Senior User
Joined
Jan 7, 2009
Messages
555
Reaction score
44
Age
29
Odp: [8.41] Merania 24H RL MAP [8.42]

co bo usunolem ci gma?? bo zawsze noobisz otsa widzisz cie nie ma i ludzie wbijaja bo nie umiesz grac gm po huj sie logujesz gm?? boo noob jestes..
Tak, to niech ludzie spytaj? si? Koko, on wszystko potwierdzi, zabili?my Ci priv chara, a ty mi za to usun??e? i GMa, i da?e? bana ( za nic .. )
A po drugie, przyznaj si? tutaj na forum, jak fajnie jest dodawa? sobie lvl, oraz dawa? Itemy z SMS Shopu, tak tak, wiem ?e jeste? kompletnym idiot?, i beze mnie nie zrobi?by? takiego Servera .
Ale poczekam a? server Ci padnie, a ty znowu do mnie na GG zaczniesz spamowa?, robimy OTS ??!!?!!?!?!?! ..
A kt?rego? z moderator?w, prosz? o usuni?cie Tematu, poniewa? jest to m?j Temat, i ju? nie wyst?puje jako Administrator tego Servera, tak?e, niechce na marne reklamowa? tego OTS ( niech sam sobie rozreklamuje )
Pozdrawiam,
Danioo
 

Kamcius14

Active User
Joined
Jun 25, 2009
Messages
114
Reaction score
4
Odp: [8.41] Merania 24H RL MAP [8.42]

ots nie wart Uwagi:down::down::down::down:o_O
 

Iraya

User
Joined
Jun 19, 2009
Messages
42
Reaction score
4
Odp: [8.41] Merania 24H RL MAP [8.42]

jo danio tak jak powiedzialem wyrzucilem cie z team poniewaz jak ty byles to by?o dziennie 2O banow to chyba zal a jak cie nie ma to jest gicior i ludzie graj?


a swoj? drog? nie s?uchajcie go bo sie msci ;] za to ze mu gm wzio?em ...


Zapraszam Na OTS;]
 
Status
Not open for further replies.
Top