What's new

[8.5]Unforgoten-Pierwsza Praca

Status
Not open for further replies.

Unforgoten

User
Joined
Feb 7, 2010
Messages
46
Reaction score
3
Witam wszystkich zamieszczam wam pierwsz? prace,chcia?bym by?cie nie zwracali uwagi na wodospad ja dopiero si? ucze i wiem ?e wysz?a mi lipa prosze o szczere komentarze.

Notka moderatorska:
Brak wymaganych 2 zdj?? w temacie z pojedy?cz? prac?.
 

fanx215

Active User
Joined
Mar 29, 2009
Messages
87
Reaction score
17
Odp: [8.5]Unforgoten-Pierwsza Praca

Do profesionalizmu ci troszk? brakuje :)
Przy wodospadzie widz? dwa b??dy, ten kamie? na trawie nie pasuje, zr?b wi?cej ro?linno?ci to b?dzie ?adniej wygl?da?o
 
Z

Zbizu

Guest
Odp: [8.5]Unforgoten-Pierwsza Praca

mapa niczym nie imponuj?. ja to rozumiem, jeste? nowy, ale nie ka?dy b?dzie tak wyrozumiale Ci? ocenia?.
takie miejsca si? tworzy w 5 minut, poza tym wida?, ?e autoborder wykona? za Ciebie ca?? prac?. Na przysz?o?? zdecyduj si? na jeden typ lasu, dodaj kamyczki i mniejsze krzaczki, i r?b wi?cej border?w na pod?o?u(obejrzyj kilka innych prac, my?l?, ?e zrozumiesz). I postaraj si? nie sadzi? drzew na drodze.
Patrz?c na ilo?? i tre?? innych Twoich post?w wnioskuj?, ?e nie jeste? tu taki nowy. Po prostu mappingiem zaj??e? si? niedawno.
wk?adaj w mapping wi?cej wysi?ku i przeczytaj poradniki.
To tyle. 3/10

Pozdrawiam
 

jeztPolak

Active User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
132
Reaction score
18
Odp: [8.5]Unforgoten-Pierwsza Praca

S?abiutko, ?wicz, ?wicz i czytaj poradniki, bo jak widz? to dopiero pocz?tki. Wida?, ?e jeszcze nie masz tej wprawy w robieniu map - ma?a detalizacja, b??dy w wodospadzie, b??dy w borderowaniu obiekt?w, kwadratowe lokalizacje, tereny itd.​
 

Unforgoten

User
Joined
Feb 7, 2010
Messages
46
Reaction score
3
Odp: [8.5]Unforgoten-Pierwsza Praca

Dzi?kuje za szczere komentarze,bior? si? do pracy i zamierzam przeczyta? poradniki i dopiero tworzy?.
 
Status
Not open for further replies.
Top