What's new

8.52 Materia-RPG.com <Temat po?wi?cony zawalistemu ots'owi> [you] zobacz!

Status
Not open for further replies.

Areal

Advanced User
Joined
Feb 3, 2009
Messages
445
Reaction score
41
Age
29
Hey!
Wiele z was nie zna tego OTS'a zapewne ale spokojnie.
Szuka?e? server'a RPG pod 8.52? Dobrze trafi?e?. Materia to niemiecki server, na kt?rym gra MASA LUDZI z wszystkich kra?c?w ziemi! Najliczniejsz? grup? stanowi? niemcy, jest ich ponad 40-45%, potem sa polacy z 30%, szwedzi ponad 10% a reszte stanowi? brazylijczycy i holendzi.

Materia to NIEMIECKI SERVER. Jest on najlepszym Niemieckim Server'em, oraz jednym z najlepszych server'?w RPG Top15 z ca?ego otservlist.pl !!!!

Server ten uczy naprawd? j?zyk?w! Je?eli mama ci? zapisa?a na korepetycje z angielskiego i niemieckiego powiedz jej wprost = ja gram mamo w tibie, nie potrzebuje korepetycji. Kto? kiedy? powiedzia?, ?e wyje?dzaj?c za granic? uczymy si? j?zyka w 4 miesi?ce. Graj?c w tibie s?yszymy go 2 razy wi?cej! Na materii dominuje niemiecki i angielski. Powiesz co? po polsku to ci? wy?miej?! Ja graj?c na tym serverze tyle niemieckiego za?apa?em, ?e a? nauczycielke zadziwiam.

Dotego server nauczy was profesjonalnego PVP! PVP NA TYM SERVERZE TOCZY SI? NON STOP!

Wi?cej nie napisze, bo nie ma sensu... Je?eli zaciekawi? Ci? m?j opis, to wejd? na materi?! Za??? konto i zobacz! Server w 1 s?owie "zajebisty!"....

Administracj? server'a zajmuje si? team 4 osobowy. Ka?da z os?b team'u ma powy?ej 18 roku ?ycia i jest na profilu INFORMATYCZNYM. Tak wi?c na server'ze znajdziesz mn?stwo bajer?w wkompilowanych w sinlik w c++ + zawalist? stronk? napisan? w?asno r?cznie w PHP.

Orginalna strona server'a to :

REJESTRUJ?C SI? POLECAM SERVER "CUSTOM MAP" JEST LEPSZY OD "RL MAP"


Ci co graj? na tym server'ze prosz? o wypowiadanie si?.
Temat stworzony by innych powiadomi? o tym OTS'ie a tych, co graj? na nim zaprosi? do wypowiadania si? na jego TEMAT.
Pozdrawiam!
 

Areal

Advanced User
Joined
Feb 3, 2009
Messages
445
Reaction score
41
Age
29
Odp: 8.52 Materia-RPG.com <Temat po?wi?cony zawalistemu ots'owi> [you] zobacz!

Od?wie?am......!!!!
 

Darios020

User
Joined
Mar 25, 2009
Messages
17
Reaction score
0
Odp: 8.52 Materia-RPG.com <Temat po?wi?cony zawalistemu ots'owi> [you] zobacz!

W?asn? stronke ? muhahahha Chyba zaprzeproszeniem g?upi jeste? jak myslisz ?e oni t? stronke stworzyli :),co 6 za?o?yciel otsa ma takiego layota :D
 

NinjaTaro

User
Joined
Nov 30, 2008
Messages
11
Reaction score
0
Odp: 8.52 Materia-RPG.com <Temat po?wi?cony zawalistemu ots'owi> [you] zobacz!

Ja ju? wiem o co chodzi z tym NinjaTaro zobacz! xD Jest kod na nick, ohoh, my?la?em, ?e macie co? do mnie ;P.
Btw. Ots powiem, ?e dobry, brak noob?w, a rpg zajebiaszcze, szczeg?lnie, ?e nie ma tam Polaczk?w i to jest gra! Dogada?em si? z wieloma ni?eli dogada?bym si? na takim APO :). POLECAM, mam ju? sw?j team ;)!
 

Areal

Advanced User
Joined
Feb 3, 2009
Messages
445
Reaction score
41
Age
29
Odp: 8.52 Materia-RPG.com <Temat po?wi?cony zawalistemu ots'owi> [you] zobacz!

No m?wie w?a?nie, ?e materia jest zajebista ;P
PS : to, ?e wielu ludzi ma layouta, nie znaczy ze ACC MAKER taki sam. P?ki co ja takiego nie widzia?em, poza materi?. xd


LUDZIE WBIJA? I KOMENTOWA?!
 

Areal

Advanced User
Joined
Feb 3, 2009
Messages
445
Reaction score
41
Age
29
Odp: 8.52 Materia-RPG.com <Temat po?wi?cony zawalistemu ots'owi> [you] zobacz!

Od?wie?am.....!!!!!
 

Showtec

New User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
3
Reaction score
0
Odp: 8.52 Materia-RPG.com <Temat po?wi?cony zawalistemu ots'owi> [you] zobacz!

nie lepiej po?wi?ci? czas na rl a nie na ots wole gra? normalnie i osi?gn?? co? a co mi z ots przyjdzie wbije lvl zajebi... i tu nagle reset serva i posz?o wszystko w odda? wi?c polecam rl :cool:
 

Areal

Advanced User
Joined
Feb 3, 2009
Messages
445
Reaction score
41
Age
29
Odp: 8.52 Materia-RPG.com <Temat po?wi?cony zawalistemu ots'owi> [you] zobacz!

To jest temat o OTS. Tw?j post powinien by? ukarany warnem wiesz czemu? Bo spamujesz. Piszesz nie na temat i nie wnosisz nic do tematu.

PS : Od?wie?am.

Notka moderatorska:
?eby nie od?wie?enie polecia?by warn za karmienie trola
 
Last edited by a moderator:

Areal

Advanced User
Joined
Feb 3, 2009
Messages
445
Reaction score
41
Age
29
Odp: 8.52 Materia-RPG.com <Temat po?wi?cony zawalistemu ots'owi> [you] zobacz!

Od?wie?am.....!!!!
 

Areal

Advanced User
Joined
Feb 3, 2009
Messages
445
Reaction score
41
Age
29
Odp: 8.52 Materia-RPG.com <Temat po?wi?cony zawalistemu ots'owi> [you] zobacz!

Od?wie?am.....!!!!
 
Status
Not open for further replies.
Top