What's new

[8.60+] Potrzebujesz mappera? Zajrzyj tutaj. :)

Status
Not open for further replies.

Kajlu

Advanced User
Joined
Jun 24, 2010
Messages
250
Reaction score
10
Poszukujesz Mappera?
Witam
Mam na imi? Krystian, mam 17 lat i zatrudni? si? do jakiegokolwiek serwera pod Tibie 8.60, b?d? wy?sz?.
Jestem mapperem ju? od sporego czasu (dok?adnie nie wiem), wed?ug mnie jestem na etapie ?rednio-Zaawansowanym, jak ka?dy mapper na pewno mia? jak?s przerwe,
Aktualnie wr?ci?em z mojej przerwy, s? wakacje znajd? troch? czasu po pracy tak?e mog? nad mapa sp?dza? ok. 4 godziny dziennie.
Najbardziej chcia?bym do??czy? do projektu RPG oraz cz?sciowo Evolution mniej mnie interesuje RL Map, lecz dla chc?cego nic trudnego.



Kilka moich prac:



ry5e.png


ktq.png


2065.png



Te prace s? do?? stare, ?wie?e ss mog? podes?a? na GG je?eli b?d? zainteresowany ofert?

Kilka informacji:

►Serwer nad kt?rym b?d? pracowa? nie musi by? najlepsze na ?wiecie, pomoc dla serwera oferuj? wam, a sam si? r?wnie? czego? ucz?.
►Na serwerze mo?e by? nawet ilo?? graczy 20, cieszy mnie fakt i? mog? pomaga? innym.
►Znam prawie wszystkie komendy na okre?lon? range w Supporcie. (jakie? 98%)
►Mam kultur? osobist? bardzo dobr?.
►Posiadam Mikrofon oraz Team Speak 3 z w?asnym kana?em u kumpla.
NIE INTERESUJ? MNIE serwey stawiane na tydzie?, b?d? dwa. Wola?bym ?eby serwer sta? miesi?cami a ilosc graczy nie by?a zbyt wysoka, lubi? wyzwania, oraz cz?ste Updaty.


Wynagrodzenie:

► Ranga na serwerze (GOD, CM)
► % z SMS-Shop, je?eli by przynosi? korzy?ci. (Rozumiem ?e trzeba utrzyma? dedyk.)

Kontakt

GG: 6845124
Priv.​
 
Status
Not open for further replies.
Top