What's new

[8.x][mapa] Dark Age

Status
Not open for further replies.

Monsteres

User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
47
Reaction score
1
Witam wszystkich. Chc? wam zaprezentowa? map? powstaj?cego OTS'a Dark Age. Piszcie jak wam si? ona podoba, a co mo?na by zmieni?.

1. Miasto na rooku:

2. Cze?? rooka:

3. Druga cz??? rooka:

4. Jedno z podziemi:

5. Inne podziemie:

6. Pomniejsze miasto:

7. Kawa?ek Amazon Camp:

8. Cz??? Orc Fortec:

9. Piramida:

10. Tomb:

11. Tak to mniej wi?cej p?ki co wygl?da w ca?o?ci:


Nied?ugo pojawi? si? nowe screeny. Start OTS'a niebawem. Zapraszam na nasz? stron? i forum:
 
Last edited by a moderator:

Cai Johnson

Active User
Joined
Apr 18, 2008
Messages
69
Reaction score
2
Wygl?da fantastycznie! Super si? zapowiada. Powodzenia w dalszym robieniu mapy.
 

Woristin

Forum friend
Joined
Apr 6, 2008
Messages
540
Reaction score
86
?adniusio, ?adniusio : )

Ta piramida po prostu powala : )

W Orc Fortec troszk? za bardzo kwadratowo i brakuje jakich? szczeg???w na murach.

Wiedzia?em, ?e t? "cze?? rooka" ju? gdzie? widzia?em - wzorowa?e? si? na tym, czy sam wpad?e? na ten pomys??

rookpic4uf9.jpg
 

Sheey

User
Joined
May 8, 2008
Messages
32
Reaction score
1
...

...

Mapa jest Zaje**sta 11/10 Sam ja robisz czy ktos Ci pomaga...
Fajna jest ta piramida :)

jak ja skonczysz to udostepnisz na Forum ? ;PP
 

Tibionauta

Advanced User
Joined
May 8, 2008
Messages
388
Reaction score
43
Mapka si? super zapowiada ale druga cz??? rooka zobacz dach , dwa rodzaje dach?wki ,
Piramida masarnie ?adna ale ta kolejka ... ?? To raczej do kopalni dwarf?w.
A co do amazon camp - gra?e? w Gothic 2 ??? Jak tak to pami?tasz ob?z Dextera jak tak to prawie to jest identyczne tyle ?eby to by?o na szczycie ma?ej g?rki plus kopalnia z undeadami.
Miasto na rooku ten swamp to troch? tak odstrasza od wyj?cia z miasta zr?b tak jak na apo ?e wychodzisz idziesz kawa?ek i dopiero swamp ze swamp trollami i snakami.
Mapka tu na forum z daleka fajnie wygl?da ale to desert po??czone ze swamp ?? A tam obok wysepka bagna pewnie to troch? nie gra
Najlepiej jakby ten "syfland" ko?o desert city tak? ska?a oddzieli? od tego bagna - wyspy.
Mi nie pasi to pomniejsze miasto , styl dobry starodworza?ski ale te domki jakie? krzywe we? zr?b bambusy i git.
Ten fort ork? tak jak na yurku pokry? betonem najlepiej plus podziemia z orcami warlordami i leaderami.
Ta najwi?ksza lodowa wyspa prawie ?e zachacza o ten "kontynent" najlepiej zr?b tam mostek a na tym mostku bandity , smugllery lub zej?cie do wody a tak quarry itp.

To jeszcze ma?o moich uwag znaczy tylko ci sugeruje moje pomys?y nie kieruj si? nimi jak nie chcesz.
A i mapa cool 9+/10 (10 dam jak poprawisz to pomniejsze miasto i piramidke)

Pozdro dla ciebie !!
 

Masiar

Advanced User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
274
Reaction score
21
cudna!^^
kurcze zapowiada si? kolejna ?adna mapka, ta piramida cude?ko i ten druga cz??c rooka te? powala, wszystko tak 'dopicowane', fajny pomysl z t? studnio-fontann?.
 

Sajrus

User
Joined
Apr 26, 2008
Messages
21
Reaction score
0
Age
30
:eek: Brawo ! , bardzo ladna mapa , wszystko piekne , najbardzej mi sie podoba piramida :p
Czekamy na IP:D
 

zeeorc

New User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
4
Reaction score
0
Super mapa :D CZekam az bedze mozna Sciagac :D . jak Bende miec posty chentnie dam reputa
 

Monsteres

User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
47
Reaction score
1
To jest mapa do OTS'a

To jest mapa do OTS'a

Chyba nie wszyscy zauwa?yli co napisa?em, to jest mapa do OTS'a Dark Age, kt?rego start nast?pi o ko?ca maja. Ja jestem w tym teamie grafikiem, ale jedyny jestem zarejestrowany na tibia.net.pl dlatego ja da?em t? reklam?. Przy mapie pracuje trzech mapper?w, a to widzicie to bardzo wczesne przymiarki. Postaram si? dzi? wrzuci? kilka nowych screen?w.
 

masterynka

User
Joined
Apr 24, 2008
Messages
19
Reaction score
0
Super Mapa

Super Mapa

bardzo ladnie wykonana mapa:D wszystko pieknie.. dopasowane kazde drzewko, nawet ladniej niz na majnie :D :D :D super widzac ze masz talent :) wiecej takich maperow to real tibia bedzie zmuszona updatowac cala mape :D
pozdrawiam
 

Hoxaver

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
300
Reaction score
60
Nowe screeny

Nowe screeny

Witam, jestem szefem projektu tego OTS'a, mam dla was kilka nowych screen?w. Oto one:

1.Cyklopy:

2. Jakie? expowisko:

3. Dragi:

4. Kolejny tomb:


Wszystkich kt?rzy chc? zobaczy? wi?cej lub dowiedzie? si? czego? o projekcie zapraszamy na nasz? stron? internetow?:
 

vDk

Active User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
111
Reaction score
19
Mapa do?? ?adna, chocia? nie powala...
Nie podoba mi si? ta piramida, jako? takie strasznie du?o tych ?mieci,
Miasto jest do?? ?adne ale domy s? zbyt kwadratowe


Pozdrawiam,
vDk
 

Syldock

Active User
Joined
May 9, 2008
Messages
146
Reaction score
4
9/10

9/10

9/10 Czemu??
1. Niema rzeczy idealnych (z wyj?tkiem mapy rl tibi i Varath Ots)
2. RME map editor, poczym to wiem?? Tam gdzie s? schody to w RME jest identyczna ta ???ta kratka, a drugie w podziemiach tam gdzie slimy to RME robi czasem ten b??d na earthcie ?e daje border boczny jak si? ?le lub niedok?adnie co? namaluje.
3. Na bodaj?e 4 ss w podziemiach, tam gdzie s? te mostki to na dole tego ss sami popatrzcie jest pe?no b??d?w.
4. Reszta jest Dobra :p Ta piramida mi si? bardzo podoba :p

@Edit
Widze ze nowe ss'y
Na nich niewidze b??d?w :p
Jedynie na dragach mogliby?cie da? troszke Lavahole :p



Have Fun
 

cinek56

New User
Joined
May 12, 2008
Messages
1
Reaction score
0
zajefajna mapka!!! tyle szeg???w! piramida najlepsza. tylko w orc fortec te domki sa takie zaproste.
 

Lorix

Senior User
Joined
Apr 13, 2008
Messages
750
Reaction score
20
ja jestem tego samego zdania co vDk mapa nie powala na nogi i tak jak koledzy zwr?cili uwag? s? za bardzo kwadratowe domki w orc...
sydlock pr?bowa? si? podliza? ale... co? ci nie wysz?o :p
Mapa taka u mnie 6/10 mo?e by? lepiej ta piramida jest taka jaka? sztywna i za bardzo nawalone jest tam wszystkiego
A na respi cyc?w czego? tam brakuje mo?e jaki? ma?y domeczek si? przyda ?:>Aaa i nie stawiaj fontanny na wodzie ;P
 

QubuS%

User
Joined
May 12, 2008
Messages
11
Reaction score
0
dobrze wykonana to jest w 100%
fajnie rozmiesciles niektore drzewa, zagospodarowales miejce co mi sie bardzo podoba .
Kiedy bedzie mozna ja sciagnac ??
 

Tibionauta

Advanced User
Joined
May 8, 2008
Messages
388
Reaction score
43
Wida? mapka na RME , i dobrze. To pierwsze expo mi przypomina yurka 7.6 fajnie zrobili?cie tam dobrze porozk?adane cycki po g?rce.

Ten Exp z D'Sami te? nie najgorzej chocia? mog?o by? lepiej .

Necro i piramidka dobra robota ;).

Tak to all looz daje 9/10 za za starania i pi?kne wykonanie.

Pozdro dla ca?ej ekipy otsa Dark Age ;)
 

Anvil

Advanced User
Joined
Apr 2, 2008
Messages
267
Reaction score
7
Hmm, dziwne to jest troche, pierwsze screeny niez?e, piramida cudowna, orc fortress juz beznadzieja i tak samo te 3 screeny nowe. :F
 

Tibionauta

Advanced User
Joined
May 8, 2008
Messages
388
Reaction score
43
Hmm, dziwne to jest troche, pierwsze screeny niez?e, piramida cudowna, orc fortress juz beznadzieja i tak samo te 3 screeny nowe. :F

Nie takie beznadziejne mi si? podobaj?.
 

Lorix

Senior User
Joined
Apr 13, 2008
Messages
750
Reaction score
20
up@ wida? ?e zawodowiec w tworzeniu map jeste? :pP ja si? z wypowiedzi? anwila zgodz? a sam tak? piramidk? se zrobi?em :D
 
Status
Not open for further replies.
Top