What's new

[8.x][mapa] VarathOTS

Status
Not open for further replies.
E

Ewande

Guest
Czy?by ?le zrobione g?ry? ;d
Sw?j screen te? zrobi?em w RME, poniewa? w nim lepiej to wida?.

zjhx14.png


2nasdhh.jpg


Widzisz podobie?stwo?
____________________________________________

- niepotrzebne deski pod torami;
- niepotrzebne ?ciany drewniane na g?rach.

Og?lnie sprawia dobre wra?enie, aczkolwiek doda?bym jak?? rzecz zaciekawiaj?c?- mo?e tajn? komnat? pod torami b?d? siedzib? wielkiego potwora. By? mo?e jeden z tuneli prowadzi do legowiska paj?k?w, a po drodze mo?emy spotka? setki ich ma?ych dzieci ..
 

Woristin

Forum friend
Joined
Apr 6, 2008
Messages
540
Reaction score
86
Ja uczy?em si? robi? g?ry tym drugim sposobem. I zawsze wydawa?o mi si?, ?e s? dobrze zrobione. Je?li to prawda, to b?d? je teraz robi? wg Twojej wskaz?wki.
 

Sherd

User
Joined
Jun 20, 2008
Messages
27
Reaction score
1
@ewande
Zadziwiasz mnie.
Ja uczy?em si? robi? g?ry tym drugim sposobem. I zawsze wydawa?o mi si?, ?e s? dobrze zrobione. Je?li to prawda, to b?d? je teraz robi? wg Twojej wskaz?wki.
Zauwa?, ?e te szerokie ?ciany wida? na tle g?r, a tych w?skich nie.
 

Miki2020

Active User
Joined
May 9, 2008
Messages
80
Reaction score
5
hehe worsitinowi zarzucacie niekomepetetnosc a on jest zdolbym leniem :D czyli umie ale mu sie nie chce :p bo mowil mi nie jeden ze znajomych grajacych na varath ze jak chce to potrafi bo sa niektore miejsca dorbze dopracowane widocznie wtedy worisitn mial dobry humor :D

a co do mapki to 8/10
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Shard masz racje nie znam sie, ale za to ty jester pro uber maper ; )
 

Phoenix332

Senior User
Joined
Apr 27, 2008
Messages
638
Reaction score
44
Age
30
@up
oni robili tylko m?dry vDk da? j? do download. xD
@topic
Ewande ma troch? racji co do mapki.
 

Lord Fighter

Advanced User
Joined
Apr 10, 2008
Messages
290
Reaction score
24
Ta mapka jest przepi?kna.Te g?ry expowiska sa the best odemnie 10/10.
____________________________________________________________
PS:s? b?edy na mapie z g?rami ale to praktycznie niezauwazalne.
 

Woristin

Forum friend
Joined
Apr 6, 2008
Messages
540
Reaction score
86
szkoda ze wy nie robiliscie tej mapki ;/ tez j? mam z tibi org****....

Z Tibii.org? Pewnie z tematu Zbyszka_BMW? Tak si? sk?ada, ?e to ja...

@up
oni robili tylko m?dry vDk da? j? do download. xD

Nie vDk (ale co do jego m?dro?ci, to si? wstrzymam), a Anvil jako pierwszy opublikowa? map?. Nast?pnie ja j? opublikowa?em na Torgu.
 

Vanix

Active User
Joined
Jun 20, 2008
Messages
54
Reaction score
4
Ja mam pytanie co do lizardow bo nie moge znalesc tych ze screena wiem ze sa na wyspie Furathan ale chcia?bym sie dowiedziec gdzie sa te ze ss'a prosze o odpowiedz.

PoZdRo
 

Sebek1993

User
Joined
Apr 27, 2008
Messages
14
Reaction score
0
Nie narzekajcie, mi si? mapa podoba, ?adnie urozmaicone Campy oraz expowiska, daj? 8/10
 

Drevveris

User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
47
Reaction score
0
Rozumiem! Ale troche do kitu robi? mapk? do w??snego otsa a potem j? opublikowa? , dlatego bo ma?o os?b b?dzie gra?o , powiedz? a widzia?em ju? t? mapke, ze se sciagneliscie itp, wiecie jacy s? ludzie?..
 

Woristin

Forum friend
Joined
Apr 6, 2008
Messages
540
Reaction score
86
Rozumiem! Ale troche do kitu robi? mapk? do w??snego otsa a potem j? opublikowa? , dlatego bo ma?o os?b b?dzie gra?o , powiedz? a widzia?em ju? t? mapke, ze se sciagneliscie itp, wiecie jacy s? ludzie?..

Gdyby wszystko sz?o g?adko, bez k??tni, mapa nigdy nie zosta?aby opublikowana.

Tymczasem zamieszam screena z podziemnej cz??ci kopalni:

j0em1j.jpg
 

Lorix

Senior User
Joined
Apr 13, 2008
Messages
750
Reaction score
20
Mapa ma nawi?zywa? do najwy?szych rangom ots?w ,a mo?e i rl osobi?cie z gry mi si? podoba ,lecz te? mam kilka zastrze?e? do mapki
a tutaj takie wskaz?wki :
OF'a zamieszczony przez Anvila osobi?cie z wewn?trz mi si? podoba lecz og?lny wygl?d powala na kolana
poszczeg?lne cz??ci wygl?daj? jak pod??czane do kolejnych co powoduje pewne zniech?cenie dla mapper?w znaj?cych si? troch? na tym fachu

1. OF'a



Czerwony kwadracik pokazuje nam przy??czone miejsce do pustynia thantania city co bardzo mi si? nie podoba . Ots takiej powinien si? pozbywa? b??d?w takiej wagi . Owszem dbacie o estetyk? w grze ale to te? troch? zniech?ca do?wiadczonych graczy :/

2. Rookgard



Widok Rooka z g?ry onie?miela .Nie mo?na wr?cz powiedzie? ?e te cz??ci nie s? wcale podo??czane ?le to wygl?da z g?ry a mapa nie powinna i?? w stylu kwadratu czy prost?k?ta <w tym przypadku> tylko do figur typu ko?a ,wielobok?w
Dla por?wnania po analizie dam kilka innych mapek i ich wygl?d

3. Tarantule



Kto? ju? si? chyba wypowiedzia? na temat tarantul ,ale np. te g?azy a? tak strasznie nie przeszkadzaj? ni? co ta przestrze? niewykorzystana

Dla por?wnania mapki z jednego z lepszych powsta?ych ots?w i rl
Altaron OTS - przysz?a konkurencja waszego ots'a chocia? i tak narazie pozostaje najlepszy varath z wszystkich innych ots?w kt?re widzia?em pozna?em
Rook u nich ,a u was


Ma kszta?ty ? raczej ma :/

Z ca?ego serca ?ycz? wszystkiego najlepszego waszemu otsowi i bardzo gratuluje waszej mappy ale nikt nei ejst idealny i to doceniam ?ycz? powodzenia a to s? wskaz?wki na przysz?o?? :p NIE TRAKTOWA? TEGO JAKO KRYTYKI !!
 
Last edited:

Woristin

Forum friend
Joined
Apr 6, 2008
Messages
540
Reaction score
86
Mapa ma nawi?zywa? do najwy?szych rangom ots?w

Nie przesadzaj ; )

Moja cz??? mapy jest cz?sto robiona na szybko, bez specjalnego przyk?adania. Dopiero ostatnio staram si? bardziej i powr?ci?em do simone.
 

Lorix

Senior User
Joined
Apr 13, 2008
Messages
750
Reaction score
20
Ale i tak powinni?cie dopracowa? wiele teren?w tak prosz? ja :D tak prosz? tak?e i gracze o jakich terenach mowa ? Tomby w karharan czy necro quest w thantania
O co chodzi w tombach ? Nie ma potwor?w na kt?re przysta?o w tombach
O co chodzi w necro quest jest za ?atwy poniewa? gdy w chodzimy w tp nie wi?cej ni? 2 necro mog? ci? uderzy? powinien by? jakis wi?kszy obszar na kt?rym tez mo?na sporo expa wyci?gn??
prosz? o pozytywne rozpatrzenie mojej pro?by :p
Edit @ a co do nawi?zywania do ots?w
Ju? nawi?zali?cie to powinni?cie co? zrobi? z tym fantem :p
 

Anvil

Advanced User
Joined
Apr 2, 2008
Messages
267
Reaction score
7
Te 'nowe' tarantule robi?em ja. S? beznadziejne, zrobie poprawk?.
 

Lorix

Senior User
Joined
Apr 13, 2008
Messages
750
Reaction score
20
By si? przyda?o :D a co z pozosta?ymi terenami ? Np. Thantania Desert ? Thantania Necro quest ? Ja bym te? tam du?o pozmienia? rzeczy

@Wortis
m?g?by? zademonstrowa? swoj? jak dot?d najlepsz? mapk? bo te kopalnie to normalnie cud mi?d i fistaszki tak mi si? podobaj? :p W og?le wi?kszo?? twoich prac bardzo mi si? podoba ,a dzie?a twoje nadaj? niebywa?ych prze?y? dla gracza .Nie zapominaj?c o Anvilu ,kt?ry te? dobrze si? zna na robieniu profesjonalnych map

Taka pro?ba odemnie :D Mogli by?cie zrobi? zdj?cia z kilku waszych Wysp ? Te ,kt?re uznacie za stosowne i te ,kt?re b?d? wam si? najbardziej podoba?y ?
 

Woristin

Forum friend
Joined
Apr 6, 2008
Messages
540
Reaction score
86
m?g?by? zademonstrowa? swoj? jak dot?d najlepsz? mapk? bo te kopalnie to normalnie cud mi?d i fistaszki tak mi si? podobaj? :p

Miejsca, kt?ra najlepiej mi wysz?y na Varathu, to moim zdaniem "Pewna g?rzysta wyspa" i te kopalnie. Tak jak napisa?em - ostatnio wracam do simone i dopracowuj? nowe lokacje.
 
Status
Not open for further replies.
Top