What's new

Abbadon15 vs Sexbastian

Status
Not open for further replies.

unsword

Active User
Joined
May 12, 2009
Messages
146
Reaction score
8
Odp: Abbadon15 vs Sexbastian

No to b?de pierwszy..

obie prace nie reprezentuj? sob? wysokiego poziomu :<

co do pracy 1 to powiem ?e troche dziwnie wygl?da 3 screen, p?aska p?aska g?ra i nagle wyrastaj?cy dach, niezbyt du?o detali, ju? nie m?wi?c o tym ?e od tych bagien musi strasznie walic ^,^
6/10

co do pracy 2, tu nie podoba mi si? absolutnie nic. zaczynaj?c od niepasuj?cych statuetek we wn?trzu, poprzez zaspamowane dywany, na g?rach przenikaj?cych przez ?ciany ko?cz?c... oczy bol? od autoborderingu, ca?o?c wygl?da jak sklecona w 2 minuty 1/10.. dalem 1 bo umiesz uzywac autobordera X.x

g?osuje na prace 1

edit:
dodam jeszcze, ?? na screenie pracy 2, w pasku zada? widac okno gadu gadu :< o ile si? nie myle (a mog? si? mylic i je?eli tak to przepraszam), ujawnia si? w ten spos?b czyja praca jest czyja.
 
Last edited:

Patryksw

Senior User
Joined
Apr 24, 2009
Messages
650
Reaction score
148
Odp: Abbadon15 vs Sexbastian

Jak ju? kolega up powiedzia?, obie prace nie s? najlepsze. Zag?osowa?em na prac? numer 1. Dlaczego? Gdy? po prostu lepiej wygl?da, przynajmniej dla mnie. Co do pracy numer 2. Czy ma ona w og?le dach? Je?li nie ma to czy to tak specjalnie?
No wi?c g?osuj? na prac? numer 1, ale jak ju? powiedzia?em, obie prace nie s? zbyt dobre.
Pozdrawiam, Patrykksw;)
 

Astobales

Advanced User
Joined
Nov 16, 2009
Messages
383
Reaction score
113
Odp: Abbadon15 vs Sexbastian

Brak podanego tematu , nie b?de si? domy?la? ?e jest to "Domek w G?rach" ...

Dwie prace na niskim poziomie , lecz zag?osuje na prace numer 1. , wi?cej detali i urozmaice? , czego praca numer 2. nie posiada...

Wi?c g?os na 2.


Asto~
 

bolek123

User
Joined
Apr 24, 2008
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Abbadon15 vs Sexbastian

Ja mysle ze praca jest ladna i dobrana mi sie podoba ta piersza droga jest srednia moja ocena to 8/10
 
Status
Not open for further replies.
Top