What's new

-Windows XP Adapter Zwiecha

Status
Not open for further replies.

Do Mycia

Advanced User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
455
Reaction score
12
Siemka m?j problem polega na tym ?e wk?adam adapter do czytnika kart(mam zamontowany w kompie) to gdy pr?buj? otworzy? dysk wymienny j to si? ca?y m?j komputer wiesza i nic nie chce si? otworzy? karta pami?ci za chuja.Dodam i? wczoraj jeszcze si? da?o.Cz?sto mia?em takie problemy.
Dioda od czytnika miga jak pr?buj? wej?? na kart?.
Przeskanowa?em anty virem i nic Combo fix co? tam patrzy?em ale te? nic
 

Dolmet

Senior User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
757
Reaction score
55
Age
30
Odp: Adapter Zwiecha

Combofixem si? skan?w od tak nie robi, mo?liwe, ?e karta uszkodzona, zr?b jej format
przeczy?? czytnik
 

Do Mycia

Advanced User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
455
Reaction score
12
Odp: Adapter Zwiecha

Zrobi?em jak kaza?e? i nadal nic ;/
Teraz uda?o mi si? wychwici? jak wy?wietla si? komunikat


Uploaded with

Niewa?ne czy otworzy dysk wymienny J H czy tam g ;D
 

Dolmet

Senior User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
757
Reaction score
55
Age
30
Odp: Adapter Zwiecha

Ka?d? kart? kt?r? wk?adasz czy tylko ta jedyna?
 

Do Mycia

Advanced User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
455
Reaction score
12
Odp: Adapter Zwiecha

niestety ale ka?d? ale jak wcze?niej m?wi?em wcze?niej ju? takie akcje te? by?y po formacie potem dzia?a?o i zn?w pada?o ;/
 

Dolmet

Senior User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
757
Reaction score
55
Age
30
Odp: Adapter Zwiecha

Sterowniki pobierz najnowsze programem z mojego opisu, je?li nie pomo?e to ja twierdze, ?e uszkodzone to urz?dzenie
 

Grzechu

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
1,263
Reaction score
93
Odp: Adapter Zwiecha

Je?li m?wisz, ?e po formacie dzia?a to poka? logi z OTL oraz GMER(przy nim mo?e Ci si? komputer zrestartowa?, je?li tak si? stanie to przeskanuj komputer w trybie awaryjnym).
OTL zaznacz tak jak na tym zdj?ciu:


P.S
Je?li nie dasz rady przeskanowa? GMER to chocia? podaj logi z OTL(b?d? to 2 pliki Extras.txt oraz OTL.txt)
 

Do Mycia

Advanced User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
455
Reaction score
12
Odp: Adapter Zwiecha

Sterowniki pobierz najnowsze programem z mojego opisu, je?li nie pomo?e to ja twierdze, ?e uszkodzone to urz?dzenie

ni chuja nawet nie wiem czy to znalaz? program ;D ale nie chodzi o sterowniki na 100% poniewa? zawsze po formacie dzia?a to z biegiem czasu przestaje dzia?a?.


Je?li m?wisz, ?e po formacie dzia?a to poka? logi z OTL oraz GMER(przy nim mo?e Ci si? komputer zrestartowa?, je?li tak si? stanie to przeskanuj komputer w trybie awaryjnym).
OTL zaznacz tak jak na tym zdj?ciu:

P.S
Je?li nie dasz rady przeskanowa? GMER to chocia? podaj logi z OTL(b?d? to 2 pliki Extras.txt oraz OTL.txt)


 

Grzechu

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
1,263
Reaction score
93
Odp: Adapter Zwiecha

A gdzie drugi plik? Daj dwa pliki tak jak wcze?niej pisa?em
 
Last edited:
Joined
Mar 4, 2011
Messages
41
Reaction score
1
Odp: Adapter Zwiecha

Jeste? zalogowany jako administrator? Mo?e Ci si? kto? na kompa wkopa?, np. brat czy kto i zmieni?. Sprawd? czy nie masz praw zmienionych.

Start [na g?re nazwa] i dalej poradzisz. Chyba, ?e wolisz Panel Sterowania - Konta U?ytkownik?w ..
 
Status
Not open for further replies.
Top