What's new

Adopcja Husky

Status
Not open for further replies.

Bodzio Wielki

Active User
Joined
Sep 7, 2008
Messages
98
Reaction score
13
Porzucone i zranione.Psy kt?re gotowe s? odda? ?ycie za swoich w?a?cicieli s? przez nich porzucane.Bez jakich kolwiek skrupu??w.Czasami nawet bite nie wiedz?c za co.Tak, mowa tu o Sibieran Husky, o psach porzuconych przez swoich w?a?cicieli.Jak wszystkie psy kocha?y swoich w?a?cicieli nad swoje ?ycie.Lecz to co oni im przygotowali by?o bardzo okrutne.Czasami napewno zastanawiamy si? dlaczego tak jest?.W?a?ciciel by? okrutny?, a mo?e poprostu nie by? ?wiadomy tego jakiej rasy psa bierz? pod swoje skrzyd?a?.

Cechy Huskiego:
To jest wspania?a rasa, szczeg?lnie, je?eli wzi?? pod uwag? jej wygl?d. Jednak?e, je?eli decydujesz si? adoptowa? Syberiana Husky tylko ze wzgl?du na jego urod?, nara?asz siebie i swojego psa na ryzyko rozszarpanych nerw?w. Syberian Husky ma specyficzny charakter. Potrzebuje si? wybiega?, potrzebuje by? szalony, uwielbia doprowadza? swojego w?a?ciciela do uczucia bezradno?ci i chce zawsze decydowa? o tym, co ma w?a?nie ochot? zrobi?. Nie raz doprowadzi ci? do ?ez ze ?miechu, ale r?wnie? nie raz b?dziesz przez niego p?aka? z beznadziei sytuacji. Syberian Husky jest delikatnym, przyjaznym i uczuciowym psem, ale nie b?dzie ci nadskakiwa?. S? czujne, ch?tne do proszenia i ?atwo si? przystosowuj? do nowych warunk?w. Ich m?dro?? zosta?a udowodniona, ale ich niezale?ny duch niejednokrotnie wyzwie na pojedynek twoj? pomys?owo??.
Je?eli chcia?by? opisa? jego charakter w kilku s?owach, poni?sze okre?lenia s? bardzo trafne:
koto-wilko-pies
uciekinier i zawzi?ty my?liwy
lubi by? zm?czony
uwielbia wszystko niszczy?
czasami ma zwariowane pomys?y
Tak wi?c, zanim zdecydujesz si? adoptowa? Syberiana Husky, przeczytaj to i przemy?l jeszcze (nie) raz.

Co mam zrobi?, by adoptowa? huskiego?
Poprostu, wejd? na stron? . I zastan?w si? jeszcze raz czy napewno chcesz mie? takiego psa by historia nie powt?rzy?a si? poraz drugi.

Je?eli przeczyta?e? to uwa?nie, zastan?w si? jeszcze raz, czy pi?kny wygl?d twojego psa zrekompensuje ci nadszarpni?te nerwy, remont mieszkania, dziury w ogrodzie, zjedzone kwiaty i poobgryzane drzewka. Je?eli jednak szczerze, tak przed sob?, czujesz, ?e podo?asz tej ca?ej wyliczance i nadal jeste? got?w ponad wszystko posiada? Haszczaka, TO ID? ADOPTUJ SYBERIANA!!! Wtedy mo?esz by? dumny, ?e posiadasz jedynego w swoim rodzaju, zwariowanego, s?odkiego, najpi?kniejszego, najm?drzejszego i prawie najbardziej idealnego psa na ca?ym ?wiecie!!!.

top4.jpg
 
Last edited:

Bodzio Wielki

Active User
Joined
Sep 7, 2008
Messages
98
Reaction score
13
Odp: Adopcja Husky

[video]http://www.youtube.com/watch?v=sjjEIHJLQwE[/video]
 

Bellerofont

Active User
Joined
Apr 19, 2009
Messages
69
Reaction score
7
Odp: Adopcja Husky

ja si? raczej nie zainteresuj?, gdy? m?j pies niedawno zmar? i puki co nie mog? zape?nia?po nim luki, ale kumpel m?j jest wicemistrzem ?wiata w wy?cigach psich zaprz?g?w, wi?c przeka?? mu info o tym :p
 

Bodzio Wielki

Active User
Joined
Sep 7, 2008
Messages
98
Reaction score
13
Odp: Adopcja Husky

Przyznam si? gdy ogl?da?em ten filmik, naprawde by?o mi przykro i ?ezka kr?ci?a si? w oku z powodu nie odpowiedzialno?ci nas ludzi.Sam jestem w?a?cicielem jednego z takiej rasy ps?w, i pewnie dlatego mam takie zami?owanie do tej rasy.Oczywi?cie nikt nie ka?e nikomu tutaj adoptowa? jakiego? z tych ps?w.Cel tego tematu jest taki by ka?dy wiedzia? i by? przygotowany na to gdy kupuje takiej rasy psa na to jaki on b?dzie.Lecz tak jak napisa?em Husky to naprawd? m?dra rasa, i ten okres kiedy ich zaintersowanie l?duje na demolowaniu mieszkania mija.Jest to ?wietny pies dla ma?ych dzieci.Daje on du?o mi?o??i, i u?miechu nawet gdy mamy jakie? zmartwienie.
 

vinga

New User
Joined
May 11, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Znaleziono rudego huskiego

Znaleziono rudego huskiego

03.05 2009 w imielinie znalaz?am psa rudego husky.
M?ody, bardzo wychudzony, r??nego koloru oczy, ?lad po obro?y.

Kontakt : 787047703
 
Status
Not open for further replies.
Top