What's new

Advent

Status
Not open for further replies.

Advent Child

Advanced User
Joined
Nov 11, 2008
Messages
345
Reaction score
9
Dzie? dobry wam wszystkim.

Chcia?bym do??czy? do jakiego? ogarni?tego Teamu, kt?ry stworzy ten serwer kt?ry stworzy? ma na 100 %, a nie jakiego? g?wna, co rozpadnie si? po 2-3 miesi?cach to po pierwsze.

Po drugie wiek ... nie b?d? pracowa? z 12 letnimi berbeciami.

Po trzecie umiej?tno?ci teamu : Nie ma mowy, ?e sam b?d? za przeproszeniem zapierdala?, a reszta opierdala?a, a na koniec r?wne wynagrodzenie.

Po czwarte ogarni?tego leadera. Cz?owieka, kt?ry jest dojrza?y, wie co robi i potrafi wiele po?wi?ci? dla swojego serwera i dru?yny. Leadera, kt?ry mnie nie wychuja, b?dzie potrafi? zach?ci?, nie b?dzie naciska? na mnie i z powodu "zawalenia terminu" nie dostanie sraczki.

Po pi?te serwer ma mie? dedyka.

Po sz?ste wynagrodzeniem ma nie by? jaki? ludzik z Accesem 1, a normalny Administrator tak jak osoba prowadz?ca projekt.



O mnie :

Code:
[I]Nie wiele o sobie powiem, bo lubi? by? tajemniczy. Artur, wiek w sam raz, informatyk. Mam du?o wolnego czasu, ogarniam ortografie itd. znam si? na zasadach panuj?cych na serwerach etc. Wiele czasu sp?dzi?em na robieniu grafik, skrypt?w etc. Na kompie od 16-22 na 100 % prawie n/s. [/I]

Ch?tnie si? przy??cz? do projekt?w :
Bleach,
Naruto,
One Piece,
Pokemon,
Dragon Ball,
Air Gear.


Do DB i Bleacha mam wiele grafik. Do Naruto kilka.

Kim mog? by? :

*Grafik postaci / efekt?w
*Skrypter w LUA
*Tw?rca Clienta - spolszczenie, hexy etc
*Pomys?odawca


Og?lnie uwielbiam grafik?, mang?, anime. Najch?tniej by?bym grafikiem. Pr?bki umiej?tno?ci na gg ( mo?esz poda? dan? posta? czy efekt, a ja go wykonam, b?d? dam ci moje gotowe pr?bki )

Kontakt
- Tel 500090995
- GG 17529577
 
Status
Not open for further replies.
Top