What's new

-Tibia 8.54 Alfa Testy 0.1 Servera DBNexuiz!

Status
Not open for further replies.

Deejays

Advanced User
Joined
Feb 15, 2013
Messages
270
Reaction score
32
jptow5.jpg

Witam! Chcia?bym zaprosi? na ma?? paro godzinn? dziennie zabaw? na Serverze DBNexuiz!
Zabawa ta polega na Warze:) kt?ry mi umo?liwi sprawdzenie na serverze systemu War!
Co server posiada, mo?ecie powiedzie? ?e nic szczeg?lnego, tak lecz to Tylko alfa/pocz?tki servera!
-Reborn
-PartSystem
-Combo
-Transform system z HP>Mana!
-Ogromna ilosc Questow!
-Wiele Potworow
-Nigdzie nie spotykana Mapa (nie jest ona zaawansowana)
-Wiele Spelli na kazda klase!
I inne, rzeczy o ktorych sie dowiesz w grze:)

Na start otrzymujemy 1700 lvl kt?ry jest wymagany do Reborna! (Wi?kszego nie zrobisz!) oraz po Rebornie 1500lvl!
Ka?da klasa ma tyle samo hp i many gdy? jest to ustawione w Acc maker!

--Dlaczego Hamachi? gdy? mam ip wew a nie op?aca mi sie zmieniac tego na t? kilkudniow? alfe 0.1
VPS/Dedyk bedzie! na pewno, lecz zale?y to od was!;)
Server jest robiony od 0, tak mia? korzenie DBW a dok?adniej sam silnik bez zadnego skryptu!-_- co na pewno zmieni?!
Wi?cej informacji b?dzie pod adresem o :

Server b?dzie prawdopodobnie sta? juz od dzi? po za?o?eniu tematu a koniec alfy? nie znam daty, je?eli b?dzie ktokolwiek gra? ;) to b?dzie na pewno d?u?ej!
Na pocz?tek m?wi? ?e nie bed? dodawane ?adne AntyBoty, nie b?d? biega? za graczami w szukaniu bota!
Gdy? sam boci?em ^^ Lecz gdy ju? dostan? filmik z botem, ?w bota zbanuj? na 30 dni!

_Spelle na serverze s? takie jak na DBV!
Z g?ry prosz? o nie robienie postaci Chibi Trunks oraz Goten gdy? nie s? skonczone! chodzi o spele!

-*Pacc Dost?pny od startu!
-b?dziecie mogli sprawdza? kawa?ki map! oraz oczywi?cie niekt?re u Teleportera kt?re s? ju? sko?czone!
komendy na par? map!
~teleportdf
~teleportdf2

pami?taj o wpisaniu tak?e "~" tzw Tyldy!

Sieci Hamachi!
DBNexuiz
DBNexuiz1
DBNexuiz2
DBNexuiz3
DBNexuiz4
DBNexuiz5
DBnexuiz6

Haslo "123"

Acc:
Client

aby nie by?o ?e bez ss/filmik?w!
Prosz? 2 filmiki!
Polecam HD:)

Jestem ?wiadom krytyki :)

Tak?e aby nie pisac tematu w zespole, z g?ry przepraszam za to! poszukuje :
Pixelartysty.
Mappera.
Webmaster.
je?eli jeste? zainsteresowany wsp??prac?, pisz! GG: 32301619!
 

Never Give Up

Forum friend
Joined
Jul 7, 2010
Messages
1,552
Reaction score
69
Odp: Alfa Testy 0.1 Servera DBNexuiz!

narszcie m?j wyczekiwany serwer war ...


Pozdrawiam , TRE?? PISA?EM NA TELEFONIE...
 

Sandstormowski

Advanced User
Joined
Jul 22, 2011
Messages
409
Reaction score
29
Age
22
Odp: Alfa Testy 0.1 Servera DBNexuiz!

Czemu nie nazwa?e? tego DBV?Jak mo?na kopiowa? chujowy serwer,wyt?umaczcie mi :<
 

Deejays

Advanced User
Joined
Feb 15, 2013
Messages
270
Reaction score
32
Odp: Alfa Testy 0.1 Servera DBNexuiz!

@Up nie rozumiem :) co masz tam z dbv ?:p spelle ? a jak mialem nazwac spelle ktore wystepnuja w wiekszosci w samym Anime ?:) Mapa jest calkowicie inna, nic z dbv. wiec nie czaje ;p dodatkowe transy ? kazdy server je juz posiada; ) Pozdrawiam.
@Topic server znow on!
 

Sandstormowski

Advanced User
Joined
Jul 22, 2011
Messages
409
Reaction score
29
Age
22
Odp: Alfa Testy 0.1 Servera DBNexuiz!

Nie doczepiam si? do nazwy spelli.Super final flash jest w 100% taki sam chujowy skrypt jak na dbv.
Te moby o nazwie Gunso i powiedz mi,?e ich nie ma na dbv.Taki sam wyglad i nazwa
 

TenTypSwir

NNSTORY.EU Developer
Joined
Jun 8, 2010
Messages
1,657
Reaction score
117
Odp: Alfa Testy 0.1 Servera DBNexuiz!

Hahahaha chujowy ots jak ... cos chujowe :O Juz lepiej postaw sie na ogolnodostepnym silniku dbviolent [swoja droga nie wiem po co jakis pajac dawal go na tibiamoda potem tu go sanin dodal]
Dlaczego nie warto tu nawet wchodzic:
*Chuyowa mapa
*Chuyowy admin
*I inne, rzeczy o ktorych sie dowiesz w grze:) - napisales tak bo nic wiecej nie ma
*Po kiego sprawdzac "PvP" jak ty to ujales "wary" skoro wszyscy maja tyle samo hp na start? zrob lepiej ogarze ze zaczynamy z 1lvl i po zalogowaniu funkcja dodaje nam 1699lvl -.-
*Ots na odjeb sie ale pierw wyslij na pacca !!
*Jak ci nie wstyd kopiowac .PIC dbl'a?
*Jak mozna zrobic tak nieudolna kopie dbvic? Toc to szajs a nie...
*0 Balansu <3
*-Reborn
-PartSystem
-Combo
-Transform system z HP>Mana!
-Ogromna ilosc Questow!
-Wiele Potworow
*Darmowy hosting na forum i wog --- <3
To i wiele innych na kazdym shitowskim serverze [nawet na wodbie masz te swoje +hp i mane a na wodbie odemnie party i combo :)]

*Z g?ry prosz? o nie robienie postaci Chibi Trunks oraz Goten gdy? nie s? skonczone! chodzi o spele! -- <3 to usun je z acc albo daj w znaczniki jakies # albo --- a nie -.-

*
 

Deejays

Advanced User
Joined
Feb 15, 2013
Messages
270
Reaction score
32
Odp: Alfa Testy 0.1 Servera DBNexuiz!

@Sandstormowski
wiem wiem, postaram sie to zmienic ;) juz mam zrobione ponad 20 spelli ktore wygladaja calkowicie inaczej niz na dbv wiec mysle ze bedzie to dodane juz niedlugo :)
@Up
Wiesz co ;* nawet tego nie otwieralem ;* nie chce mi sie czytac wypocin takich ludzi jak ty:* jeszcze mi nie lizesz Dupy ? dziwne ;* Pisz opisy o Tibi ;o
Sprzedaj silnik DBViolent kiedy jest juz w necie ;* dobrze ze dodali, wkoncu ktos taki jak Ty bedzie mogl miec cos lepszego niz jakas smieszna podrobka DBKO2 ktora wgl nie ma szansy byca ;*
O patrz twoj acc za "30 zl" jest w necie xd z Tym twoim configiem z dbko xd DBKO ACC :)
Nie no Swirus nie bede Cie obrazal, bo szkoda mi Cie tak szczerze, no szkoda.

@Topic
Server off gdyz nie mam czasu teraz siedziec, przy kompie. Pozdrawiam
 

SanninStory

https://www.twitch.tv/sdrn
Joined
Oct 13, 2012
Messages
1,778
Reaction score
119
Odp: Alfa Testy 0.1 Servera DBNexuiz!

@Topic,
Postaraj si? ogarn?? jakie? testy bez Hamachi.
Ch?tnie bym wbi?, lecz nie mam mo?liwo?ci u?ywania ww. programu.

Pozdrawiam.
 

TenTypSwir

NNSTORY.EU Developer
Joined
Jun 8, 2010
Messages
1,657
Reaction score
117
Odp: Alfa Testy 0.1 Servera DBNexuiz!

@TO NOOB
Ymm jak juz byl w necie to przestalem sellac to po 1 [i nie ja sellalem tylko royalz - bylo nawet napisane ze info pod nr gg...]
Kto chcial za skin 30zl? 7.21sms kotku :* A teraz cieszysz miche bo dostales/kupiles skin od kyrjego albo nawet i znalazles na hostuje.net bo ja tam lubie hostowac gunwa
Wypocin? Lol.... Only ctrl+c > ctrl+v tego co ty napisales i moj stosowny argument
Opisy o tibi? Lol x2? Jak mi jakies typy Deejasy, Antykoncepcje etc i nooby innego pokroju spamia, zebym pomogl w acc/skrypcie albo dal/sprzedal co kolwiek to taki opis mam kotku ze nie pomagam nikomu w niczym zwiazanym z tibia ;*
dobrze ze dodali? bede mogl miec cos lepszego niz dbko? no to chyba o sobie piszesz bo ja to mialem przed kyrjem... pozniej byla biba z wojtusiem i fallenem i wyszlo ze kyrje sprzedal silnik a to wojtus ale ja mialem silnik juz przed tym :)
config z dbko? dojebales omgfg hahahah to config z nicawa kotkuuu ;C
nie bedziesz mnie obrazal? bo nie wiesz jak ty rudy zbuntowany gimbazisto...

+ Server off bo ci mama kazala robic lekcje na poniedzialek i wylaczac komputer > myc sie i spac :) Nie musisz tego ukrywaccccccc...... "wessss mow prafdeeee.." ~~ jesli chcesz sie ze mna na inteligencje zmierzyc to zapraszam :)


@DOWN x2
Ch?opczyk widac jaki obeznany jestes w moim temacie :O DBLW 2+ widzialy nieliczne osoby i raczej tak zostanie bo raz mam checi a nie mam czasu a raz mam czas a nie mam checi na robienie :) Jak ja cos robie to dla funa a nie dla kasy + przyjrzyj sie temu nexuizowowowowi co to za syf jest.... az zal patrzec ale okej :) lament? o? no?! + pomysl skad sie bierze opinia o tym czy server jest chujowy? bo to kurwa widac........ + czuje bol dupy gimbazistow ;)
 
Last edited:

Demrumrus

Active User
Joined
Oct 18, 2008
Messages
50
Reaction score
2
Odp: Alfa Testy 0.1 Servera DBNexuiz!

Wchodz? na acc makera w czary - wirus. ?ci?gam klienta - wirus.
To jest tylko win32, czy jako? tak, kt?ry wirusuj? wszystko.
Wi?c nie grajcie przez tego klienta, bo b?dziecie mieli jutro tysi?ce wirus?w.




?wirus zrobi? te? inny wodbowy silnik.
 
Last edited:

Dejvos

Advanced User
Joined
Jul 11, 2012
Messages
160
Reaction score
10
Odp: Alfa Testy 0.1 Servera DBNexuiz!

nie wiem czemu Wy si? doczepiacie do ka?dego serwera o tematyce dragon ball pod protok?? 8.54 albo 8.60 i m?wicie ?e zaraz marna kopia dbv, do ch*ja pana nikt teraz nie b?dzie robi? db pod wersje 8.54, bo jest dbv? puknijcie si? w g?ow?...

@?wirus widz? Tw?j lament i p?acz pod ka?dym serwerem dragon ball jaki ten serwer nie jest ch*jowy, a to jest ?mieszne bo Twoje najwi?ksze osi?gniecie to chyba edytowane wodbo bianco huehuehueh <facepalm>.

@topic co do serwera to mo?e by? naprawd? ciekawy serwer, no ale niestety te hamachi na testach ;c
 

Deejays

Advanced User
Joined
Feb 15, 2013
Messages
270
Reaction score
32
Odp: Alfa Testy 0.1 Servera DBNexuiz!

@Topic@ Server w tym momencie bedzie off gdyz no nie mam czasu ;) bo robie lekcje xd lol ;D
a co swirus z zycia wziete? Ta wgl 30 zl ? ohh pomylilem sie :D News.php z dbko bo inne sa zjebane xd pozdro ;D Nie no nie chce sie klocic na inteligencje, bo nie mam czasu na takich pionkow jak Ty :) uwierz ze jestes 0 ktos mowi prawde to blokujesz i tyle, nie no dosc, oraz post nie na temat prosba o wara dla pana KabakOfDeath:) taak ty miales wszystko przed :) oczywiscie no no :D a jak juz miales tego DBViolent wczesniej ;D to wiadomo czemu ;* lizanku dupki bylo ostre widze ;) wiesz ze sie upokarzasz piszac jak uposledzony ??:) wgl 0 skladni, wez idz lepiej do szkoly a nie non-stop w Tibie grasz ^^ ustaw dalej opisy o Tibi, masakra -_-'''''''' "+ Server off bo ci mama kazala robic lekcje na poniedzialek i wylaczac komputer > myc sie i spac :) Nie musisz tego ukrywaccccccc...... "wessss mow prafdeeee.." " jezeli twoim zdaniem to inteligencja ? xd To Ty lepiej sie juz nie udzielaj :) Jestem otwarty na kazda krytyke ale na twoja to wgl :) nie no juz Cie zlewam, nie mam ochoty klocic sie z toba na "Inteligencje" ktorej wgl nie pokazujesz:) PIS YOL
@2xUp, mozliwe, lecz jest to wirus win32? czy jakos tak :) zapewniam ze poza tym client nic nie ma ;)
@Up, SanninStory. dziekuje :) server jak najszybciej postaram przenies na no hamachi :)

@Refresh, dodalem juz spelle dla all, oraz pare questowych, narazie sa one ogolno dostepne bez questow, hm dodalem pare spelli dla mobow *inaczej wygladajace*
Server On
 
Last edited:

koxkoxx

Banned
Joined
Dec 15, 2011
Messages
47
Reaction score
2
Odp: Alfa Testy 0.1 Servera DBNexuiz!

To i wiele innych na kazdym shitowskim serverze [nawet na wodbie masz te swoje +hp i mane a na wodbie odemnie party i combo :)]
*
Panie $wirusie, skoro masz dalej zamiar k?ama? to k?am :)
Ka?dy wie swoje.
Pomys? mi si? podoba, gratuluj?, wejd?.
~~Abrigade/Azuu.
 

Rychu Be

Senior User
Joined
Jul 16, 2009
Messages
641
Reaction score
14
Odp: Alfa Testy 0.1 Servera DBNexuiz!

usun to z komptuera yea
 
Status
Not open for further replies.
Top