What's new

Allegro - Kup Teraz

Status
Not open for further replies.

DirtyJoker

User
Joined
Feb 17, 2013
Messages
22
Reaction score
0
Witam ^^
Mam problem, poniewa? przez pomy?k? kupi?em nie ten przedmiot na allegro. Dok?adnie chodzi o e-papierosa. I mam pytanie. Da si? to jako? anulowa?? :p Ew. My?la?em nad napisaniem do sprzedaj?cego e-maila, w kt?rym nie wiem kt?r? mam opcj? wybra? xd
1. Prosz? o anulowanie mojego zakupu, poniewa? zgubi?em si? w tylu kartach i przez przypadek, omy?kowo kupi?em nie ten przedmiot.
2. Nie mam 18 lat. Prosz? nie wysy?a? Xd

Prosz? wasze opinie na ten temat :p Ew. lepsze wym?wki, bo jak powiem, ?e nie mam hajsu to chyba nie ?yknie. xd
 
Joined
Jul 7, 2010
Messages
2,061
Reaction score
193
Age
27
Odp: Allegro - Kup Teraz

Wystarczy napisa? ?e kupi?e? przez pomy?k?.
Je?li sprzedawca jest ok to nic nie zrobi i sprawa si? rozejdzie, a je?li jest to jaki? dziwny cz?owiek to jedyne co mo?e zrobi? to zg?osi? spraw? do allegro o zwrot koszt?w za aukcje - allegro zwr?ci mu te kilka z? a Ty dostaniesz 1 z 3 mo?liwych ostrze?e? (po 3 ostrze?eniach jest ban) ;)

Pozdrawiam
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Allegro - Kup Teraz

Olej sprawe. Nawet na to, ze zajma sie sprawa i dadza ci ostrzezenie to nic ci to nie przeszkadza. Ja tam zglaszalem juz reklamacje to po 2 miesiacach 0 odpowiedzi i moglem sobie spory w dupe wcisnac a nie czekac na ich reakcje. Allegro nie pomaga w niczym i nie dziala w zaden sposob. Oni tylko ciagna kase z prowizji...
Ewentualnie jak chcesz cos robic to pisz do sprzedajacego, usunie ten smietnik i masz spokoj.
 

DirtyJoker

User
Joined
Feb 17, 2013
Messages
22
Reaction score
0
Odp: Allegro - Kup Teraz

Takie co? przejdzie?:
Witam.
M?g?bym prosi? o anulowanie mojej transakcji? Ze wzgl?du na po?piech przez pomy?k? zam?wi?em nie na tej aukcji

Z g?ry dzi?kuj? i serdecznie przepraszam.

Ma troch? aukcji, to jak podam link, to si? nie obrazi chyba? Nie wiem jak dok?adnie allegro dzia?a, to ch?tnie zasi?gn? do was po porad? :p
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Allegro - Kup Teraz

Czlowieku stresujesz sie bzdetami i nawet zdania nie potrafisz napisac z sensem xD
Olej to, wyluzuj i nie mysl o tym. Po prostu napisz co kolwiek, zeby anulowal to gowno i masz spokoj, a nie zastanawiasz sie 10 razy co napisac i ci wychodzi "ze wzgl?du na po?piech przez pomy?k? i po?piech"...
 

DirtyJoker

User
Joined
Feb 17, 2013
Messages
22
Reaction score
0
Odp: Allegro - Kup Teraz

Dla tego nie wypowiadam si? na forum XD zawsze napisz? posta, przeczytam go, i si? skapn?, ?e co? jest ?le i poprawiam 10 razy ^^
To nie jest stres, bo wiem ?e na allegro mog? co najwy?ej dosta? upomnienie. xd
 
Last edited:

Vanzil1

Active User
Joined
Jun 1, 2013
Messages
88
Reaction score
6
Odp: Allegro - Kup Teraz

dok?adnie jak koledzy up m?wi?, olej to, napisz maila ?e kupi?e? przez pomy?k? i powinno by? all okey
 
Status
Not open for further replies.
Top