What's new

Alon3 ucze si? mappowa?

Drego

Advanced User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
237
Reaction score
17
Age
30
Fa5olKV.png

Mappuje dopiero od 2 miesi?cy tak na ''POWA?NIE'' :tongue:
Hejo? , jako ?e pa?dziernik za oknem i w kalendarzu :crying:. Ale dobra ch?opaki nie p?acz? , ?e pogoda ju? nie sprzyja
to zacz??em sobie tak mappowa?, a ?e lubie zime , tak jedno kolorowo jest za oknem, i taki klimat na
przygotowanie jesienno-zimowej pracy jest ciekawy jak dla mnie to zapraszam do ogl?dania mojej Amatorszczyzny :lol:.
Wiem ?e niepospadacie z krzese? od tego co zobaczycie, ale te? s?dze ?e mi?o to przyjmiecie .
P.S wiem ?e screeny in-game s? ?adniejsze, ciekawsze i jak ?e lepsze ale to jeszcze nie pora na to odemnie ;p
P.S2 bordery/brzegi jak i wszystkie kwadraty sa zrobione odtak by co? by?o i bym pami?ta? co w kt?rym miejscu jest :curse:
Czas na Skrinszoty
MI?EGO OGL?DANIA:lol2:
53gu.png

t03z.png

bxdx.png

npcp.png

o55i.png

P.S3 Przyjm? ka?da krytyke , m?wisz to co widzisz, wi?c sie nie b?jcie m?wi? prawdy , bo i tak si? nie poddam :wink:
 

Printss

User
Joined
Aug 14, 2013
Messages
39
Reaction score
3
Odp: Alon3 ucze si? mappowa?

Domki s? kwadratowe w mie?cie i ?nieg w mie?cie mi si? kompletnie nie podoba ale to zale?y od cb. Na ostatnim screenie g?ra tam ma dziwny kszta?t, reszta ujdzie nie jest najgorzej moim zdaniem 5/10
 

Drego

Advanced User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
237
Reaction score
17
Age
30
Odp: Alon3 ucze si? mappowa?

Domki s? kwadratowe w mie?cie i ?nieg w mie?cie mi si? kompletnie nie podoba ale to zale?y od cb. Na ostatnim screenie g?ra tam ma dziwny kszta?t, reszta ujdzie nie jest najgorzej moim zdaniem 5/10

wiem wiem, ze g?ra ma dzwiny kszta?t , bedzie zmodernizowana , robi?em niekt?re rzeczy by zape?ni? przestrze? co do domkow, to wiem ze sa kwadratowe ale mi sie takie podobaja, lecz tez styl budowy domkow bede stara? sie naprawi? ;] co do sniegu w miejscie, to zim? wszedzie on jest;] chyba ?e twoje ma tarcze ochronn? ;p
 

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: Alon3 ucze si? mappowa?

Dobrze mappujesz, nie patrz na tych co do showroom robi? prace, nienadaj?ce si? do gry ;P
 

Drego

Advanced User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
237
Reaction score
17
Age
30
Odp: Alon3 ucze si? mappowa?

Dobrze mappujesz, nie patrz na tych co do showroom robi? prace, nienadaj?ce si? do gry ;P

staram si? to robi? estetycznie jak i grywalnie , chodz sam niewiem jaki b?dzie efekt ko?cowy i tak musze du?o popracowa? nad tym ;]
 

Ciamciaj Bigos

ก้้้้้้&
Joined
Jun 6, 2013
Messages
2,081
Reaction score
192
Odp: Alon3 ucze si? mappowa?

ile godzin dziennie robisz te swoje mapki?
 

Drego

Advanced User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
237
Reaction score
17
Age
30
Odp: Alon3 ucze si? mappowa?

ile godzin dziennie robisz te swoje mapki?

to zale?y od wolnego czasu , jak jestem na laptopie to nawet po nocach przesiaduje ;p nie mam wyznaczonych godzin, kiedy moge to robie.
kolejna foteczka
a5xp.png
 

Dubler

Lua Factory =)
Joined
Apr 8, 2009
Messages
1,874
Reaction score
112
Odp: Alon3 ucze si? mappowa?

mi tam sie podoba: schludne, ?adne i grywalne
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Alon3 ucze si? mappowa?

Nie chce mi sie przygladac zbyt dokladnie, ale na pierwszy rzut oka wyglada fajnie. Moze troche za duzo drzewek jak na miasto, ale i tak lepiej niz w wiekszosci przypadkow map gdzie sie w ogole przejsc nie da nigdzie... Wszystko ladnie, prosto, grywalnie. Domki tez sa fajne, az taki domek milej kupowac niz jakies gowno wrzucone byle jak. Troche mi sie jeszcze tylko temple nie podoba, ale ogolnie jest dobrze wszystko.
 

Drego

Advanced User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
237
Reaction score
17
Age
30
Odp: Alon3 ucze si? mappowa?

mi tam sie podoba: schludne, ?adne i grywalne
a dzi?kuje , staram si? wszystko czysto robi? , chocia? i tak wiem ?e du?o pracy przedemn?

Nie chce mi sie przygladac zbyt dokladnie, ale na pierwszy rzut oka wyglada fajnie. Moze troche za duzo drzewek jak na miasto, ale i tak lepiej niz w wiekszosci przypadkow map gdzie sie w ogole przejsc nie da nigdzie... Wszystko ladnie, prosto, grywalnie. Domki tez sa fajne, az taki domek milej kupowac niz jakies gowno wrzucone byle jak. Troche mi sie jeszcze tylko temple nie podoba, ale ogolnie jest dobrze wszystko.
Domki chcia?em wzbogaci? w r??ne k?ty ale du?o os?b m?wi?o mi ?e takie s? ?adniejsze i moim zdaniem pasuj? do klimatu takiej za?nie?onej wioski ;p
Co do drzewek , w niekt?rych miejscach s? postawiony takie zielone ca?e , nies?dze ?eby psu?y one klimat owej wioski , zewzgl?du na to ?e brakuje jeszcze takiej srogiej zimy, jak i tego ?e nie wszystko jeszcze pokry? snieg , lecz postaram si? je jako? ''o?nie?y?'' i ograniczy? ich ilo?? w niekt?rych miejscach bo te? ju? si? nas?ucha?em troche o nich ;p

Dzi?kuje za mi?o i uczciw? krytyke , i zapraszam do komentowania a oto tak wygl?da minimapa
QWLnKnu.png
, staram si? teraz pracowa? poza granicami miasta , a co do samego miasta, co s?dzicie o murze po prawej stronie mi?dzy wyspami ?
 

Skleja

Advanced User
Joined
Oct 22, 2009
Messages
355
Reaction score
4
Odp: Alon3 ucze si? mappowa?

Wida? odrazu, ?e Lubisz Cudown?, pi?kn? i siln? grafik?. Efektywn? i przyjemn? dla oka :)
?ycz? Powodzenia w dalszych projektach/galeriach.
 

Drego

Advanced User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
237
Reaction score
17
Age
30
Odp: Alon3 ucze si? mappowa?

Wida? odrazu, ?e Lubisz Cudown?, pi?kn? i siln? grafik?. Efektywn? i przyjemn? dla oka :)
?ycz? Powodzenia w dalszych projektach/galeriach.

a dzi?ki wielkie, jako ?e mia?em ma?o czasu dzisiaj , to pochwale sie tylko BRZEGAMI
PRZED
TNu4jvU.png

PO
P8ny1D3.png


og?lnie mape dzisiaj straci?em mia?em kopie zapasow? , ale du?o czasu mnie czeka zanim nadrobie to co straci?em ;p
lecz oceniajcie to co uda?o mi si? osi?gna? , wszystkie brzegi poprawi?em ;]]
 

Bermundo

Advanced User
Joined
Oct 10, 2010
Messages
315
Reaction score
4
Odp: Alon3 ucze si? mappowa?

Ladne prace, malo mam zastrzezen, jak na tak mlodego mappera. Jesli chcialbys sprawdzic swoich sil przy pomocy w darmowym projekcie daj znac:)
 

Drego

Advanced User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
237
Reaction score
17
Age
30
Odp: Alon3 ucze si? mappowa?

Tak nikt nie pisze , nieocenia.. szkoda tak sie naprawcowa? ;]
Vsb1bkN.jpg

FgC6OSi.jpg

XoHC6Me.jpg


To wy?ej jest droga raczej takim questem na 4 zywio?y [ to jest POISON ] , kt?ry wykonuje dla pewnego Pana. Praca mu si? podoba, a wy jak sadzicie , myli sie czy nie ;p

p.s chcia?em zrobi? ss in-game, ale brakowa?o paru szczeg???w na mapie i potem ju? niechcia?o mi sie uploadowa? mapy , a przeziebiony le?e w domu to brakuje ''si?'' .
 

Roy4lz

Forum friend
Joined
Dec 11, 2010
Messages
1,342
Reaction score
117
Odp: Alon3 ucze si? mappowa?

Jak dla mnie za du?o tych czarnych kolc?w na tej skale. Usu? wi?kszo?? i zr?b 2-3 skupiska border?w z pod?o?a + te czarne i jakie? ?wirki mo?e.
 

Drego

Advanced User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
237
Reaction score
17
Age
30
Odp: Alon3 ucze si? mappowa?

plus - minus w tej pracy nie widac nawet krzty amatora ;] , takie by?o za?o?enie pracy jak i osoby zlecaj?cej zadanie, nied?ugo wr?ce do swojej zimowej mapki , i tam bede detalizowa? jak nale?y ;P dzieki za mi?a krytyke .
 

Drego

Advanced User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
237
Reaction score
17
Age
30
Odp: Alon3 ucze si? mappowa?

Bump
Pierwsze ''szkrinszoty'' in-game ;] ]
u2jx.png

z48v.png

uvau.png

lmar.png

tak wiem , mog?em bardziej si? groundami zabawi? , ale praca nie wymaga?a tyle detalizacji ;] , wi?c co s?dzicie ?
 

Bermundo

Advanced User
Joined
Oct 10, 2010
Messages
315
Reaction score
4
Odp: Alon3 ucze si? mappowa?

dodaj moze drugi zywiol to zmienia zdanie :D
 

Maul

Forum friend
Joined
Dec 25, 2012
Messages
522
Reaction score
44
Odp: Alon3 ucze si? mappowa?

Jak dla mnie - s? tutaj niepasuj?ce do siebie ?ciany, zreszt? tak jak otoczenie.
Pusto, po prostu brak jakich? urozmaice?, detali. Nie ma na czym oka zawiesi?. Jakby nie patrze? brakuje tutaj wyko?cze?, bo gdzie nie gdzie wida? co? czego widzie? si? nie powinno..
 

Drego

Advanced User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
237
Reaction score
17
Age
30
Odp: Alon3 ucze si? mappowa?

Jak dla mnie - s? tutaj niepasuj?ce do siebie ?ciany, zreszt? tak jak otoczenie.
Pusto, po prostu brak jakich? urozmaice?, detali. Nie ma na czym oka zawiesi?. Jakby nie patrze? brakuje tutaj wyko?cze?, bo gdzie nie gdzie wida? co? czego widzie? si? nie powinno..
Panie mi?osierny Bee, jak wida? jest napisane ?e praca nie by?a wymagaj?ca jak i nie potrzebowa?a du?ej ilo?ci detali o kt?rej m?wisz ... :no:

no to czas na 2 ?ywio? tylko i wy??cznie ss in-game ;] , te? chcia?bym startowa? na ?redniego ale czy mam predyspozycje , to niewiem ;]
1.
h2ck.png

2.
4aa.png

3.
xphh.png

4.
3clx.png

5.
17i0.png

6.
3ppe.png

7.
3d3k.png

8.
4qgu.png
 
Last edited:
Top