What's new

-Tibia 8.40 AmenoOTS

Status
Not open for further replies.

zaff

New User
Joined
Feb 26, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: AmenoOTS

Cho? jestem zwolennikiem rl mapy musz? powiedzie? ze bardzo fajny ten ots :) exp wcale nie jest tak niski, i gra si? bardzo przyjemnie :) gram sobie necro ale nie wypowiadam si? na temat nowych profesji bo hi lvl nie mam. pozdrawiam i zapraszam :>
aha a najlepszy jest sms shop :) nie m?wi?c o tym ze pacc jest free, nie ma w nim jaki? super item?w, cos tam jest ale naprawd? dobre eq trzeba zdoby? samemu, tak samo jest z gp :) na promocje trzeba samemu zbiera? :p mam nadziej? ?e si? to nie zmieni :D
 
Last edited:

Masteros

Advanced User
Joined
Aug 10, 2008
Messages
243
Reaction score
3
Odp: AmenoOTS

Przyznam cool OTS lecz summoner ma za ma?o spell?w...
A i jeszcze jak by? m?g? napisz liste potwork?w kt?re mo?e przywo?a? summoner
OTS 10/10
 

bobo12

Active User
Joined
Jul 17, 2008
Messages
51
Reaction score
2
Odp: AmenoOTS

Mo?e By? Da? Jakie? SS'ki ??? ;> moze wejde ;p :up:
 

chipsu1

New User
Joined
Mar 29, 2009
Messages
2
Reaction score
0
Odp: AmenoOTS

Na otsie gra coraz wi?cej nowych os?b coraz milsza atmosfera. Wszystkie bugi s? od razu usuwane.
 

Squamax

New User
Joined
Mar 21, 2009
Messages
6
Reaction score
0
Odp: AmenoOTS

Serwer moim zdaniem z najlepsz? administracj? w Polsce. Jak nie w Europie. W?tpisz ? Wejd? i sprawd?... :)
Pozdro.
 

DanJ93

ElfBot Helper
Joined
Jan 18, 2009
Messages
2,631
Reaction score
200
Odp: AmenoOTS

Po 1. Nie lubi? stages :mad:
Po 2. Sam sobie dajesz komentarze! robisz par? kont!
A z sms shopem jest co? nie tak za sms 3,66 jest 100pkt!
Amulet of Life kosztuje 99000pkt!
?eby kupi? Amulet of Life trzeba wys?a? 990sms?w
 
Last edited:

AmenoAmeno

User
Joined
Jan 9, 2009
Messages
16
Reaction score
0
Odp: AmenoOTS

Czyta? by? posty to by? wiedzia?.
Przeczyta? by? forum AmenoOTS to te? by? wiedzia?.
Nad Amuletem of Life pracuje, dlatego ma tak? cen? rzeczy nikt go nie kupi?.
Nie lubisz stage? Twoja sprawa. U mnie stage b?dzie. S? na tyle ma?e ?e wg mnie nie przeszkadzaj?, a jedynie u?atwiaj? gr? (to jest OTS a nie rl, szkoda m?czy? si? 3h ?eby wbi? 20lv). Poza tym, tu reklamuj? sw?j server i... Wybacz ale co mnie obchodzi ?e Ty nie lubisz stages? Radz? zachowa? takie komentarze dla siebie, a napisa? tu je?eli nie spodoba Ci si? co? wzgl?dem servera lub mapki, grafiki mechaniki etc. (Lecz nie w stylu 'nie lubie 8.4/Nie lubie piasku/Nie lubie ots...).

Po trzecie, nie tworz? sobie kont. To jest moje konto i jego u?ywam, nie podbijam sobie post?w tylko conajwy?ej pisze tu gdy dodam update etc.
Ale tak, na forum jest pro?ba do graczy aby podbijali posty tutaj oraz oceniali server.
Je?eli masz "domys?y" jakie?, kt?re bior? si? z powietrza i nie s? prawd?, to prosi? bym aby? nie oczernia? mnie, bo sobie tego nie ?ycz?.
 

Squamax

New User
Joined
Mar 21, 2009
Messages
6
Reaction score
0
Odp: AmenoOTS

Gra coraz wi?cej os?b, robi si? coraz lepsza atmosfera...
REKORD - 96 GRACZY ONLINE ~
To chyba m?wi samo za siebie... ? :)
Pozdrawiam i zaprzaszam do gry,
Squamax.
 

Platinum

New User
Joined
Mar 21, 2009
Messages
8
Reaction score
0
Odp: AmenoOTS

To prawda ?e coraz wi?cej os?b jest online - rekord z przed tygodnia jest wg mnie bardzo du?y :)
Naprawd? warto gra? na tym serwerze, ja nie ?a?uje ani minuty, s?dz? ?e wielu r?wnie?.
Zapraszam :)
 

AmenoAmeno

User
Joined
Jan 9, 2009
Messages
16
Reaction score
0
Odp: AmenoOTS

Do ko?ca tygodnia wejdzie nowy update.
Zostan? wprowadzone nowe tereny (G?ownie na Svargrond oraz lekko powi?kszone inne tereny), zostan? zmienione miasta (b?d? przyjemniejsze dla oka) oraz zostan? dodane nowe przedmioty (w tym specjalne bronie dla Summoner?w).
Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie na AmenoOTS, jak wida? coraz wi?cej ludzi gra :)
 

nerix

New User
Joined
Apr 15, 2009
Messages
7
Reaction score
0
Odp: AmenoOTS

:up:Ots jest po prostu super exp nie jest za wysoki a sms shop jest dostepny dla all userow juz sie wbijam
 

Squamax

New User
Joined
Mar 21, 2009
Messages
6
Reaction score
0
Odp: AmenoOTS

Nowo?? z forum :
Zostanie r?wnie? dodany system UPGRADE
S?dz?, i? jako jedyny, nasz Server b?dzi? posiada? system Upgrade.
Spos?b dzia?ania:
Z quest?w oraz potwor?w b?d? dost?pne trzy rodzaje Upgrade Crystal, kt?re je?eli mamy szcz??cie na sta?e b?d? zwi?ksza? atak lub obron? wszystkich przedmiot?w.

Low Upgrade Crystal - b?dzie nim mo?na ulepszy? przedmiot od +1 do +3 --------- 70% szansy na powodzenie Upgrade'u.
Medium Upgrade Crystal - b?dzie nim mo?na ulepszy? przedmiot od +4 do +6 ----- 45% szansy na powodzenie Upgrade'u.
High Upgrade Crystal - b?dzie nim mo?na ulepszy? przedmiot od +7 do +9 --------- 20% szansy na powodzenie Upgrade'u.

W momencie gdy Upgrade si? nie uda, dany przedmiot wraca? b?dzie do swojej pierwotnej postaci.


Wkr?tce dodam list? przedmiot?w i skutk?w ich ulepszania.
-----------------------------------------------------------------------------------
Tarcze b?dzie mo?na ulepsza? do +3 pocz?wszy od Dark Shield, do +6 pocz?wszy od Dragon Shield oraz do +9 pocz?wszy od Demon Shield.
Wraz z ka?dym upgrade obrona tarczy zwi?ksza? si? b?dzie o 1.
Przyk?ad:
You see a demon shield +6 (Def:35 +6).
You see a mastermind shield +9 (Def:37 +9).
Woot ? o_O

Wbija? !
 

AmenoAmeno

User
Joined
Jan 9, 2009
Messages
16
Reaction score
0
Odp: AmenoOTS

Tak, jako (chyba) jedyny server w Polsce, AmenoOTS posiada rozbudowany system upgrade.
Mianowicie, ka?dy przedmiot (he?m, zbroje, nogawice, buty, tarcze oraz bro? w tym r??d?ki) mo?na ulepsza? dzi?ki specjalnym kryszta?om a? do +9.
Wraz z ka?dym + nasz item dostaje w?a?ciwo?ci (tarcze +def, zbroje +arm, bronie +atk).
np.
HTML:
07:24 You see a demon shield +5 (Def:35 +5).
It weighs 26.00 oz.
This powerful shield seems to be as light as air.

Kamienie nie s? dost?pne z sms shop, mo?na je jedynie zdoby? z quest?w, b?d? te? wylotoowa? z potwor?w (mog? one wypa?? z ka?dego typu potworka, jednak bardzo ?adko).
Zapraszam wszystkich na server, to dzi?ki wam on si? rozwija.
Pozdrawiam.
 

Platinum

New User
Joined
Mar 21, 2009
Messages
8
Reaction score
0
Odp: AmenoOTS

Wielki + dla servera za ten system upgrade.
Naprawde urozmaica on gre oraz polepsza sytuacje rycerzy. Nie znalazlem jeszcze niestety zadnego crystala ale widzialem jak to dziala na tescie - bomba :D Szczerze to nie widzialem jeszcze czegos takiego na zadnym otsie, a sadze ze ten pomysl przebil (i to o duzo :D) rl tibie.
 

system551

Active User
Joined
Mar 24, 2009
Messages
74
Reaction score
3
Odp: AmenoOTS

wydaje mi sie, ze ten exp stages jest bezsensowny ;// nie lubie ots'ow z takim expem ale zeby nie ten exp to ots 9/10 xDD
 

Warlockgtr

New User
Joined
Feb 9, 2009
Messages
2
Reaction score
0
Odp: AmenoOTS

Upgrade system rz?dzi! Upgrade Stones lec? rzadko co poprawia gospodark? servera. Co do stages, chyba lepiej ?eby wbi? 20 lvl w 20 minut ni? m?czy? si? 2h z rate 3x. Je?eli chodzi o mape, ca?y czas wchodzi co? nowego. Gram od pocz?tku servera i widz? wiele zajebistych zmian, du?y + dla administracji. Moja ocena OTSa 10/10.
 

AmenoAmeno

User
Joined
Jan 9, 2009
Messages
16
Reaction score
0
Odp: AmenoOTS

Dzisiaj zosta? wprowadzony Mini Anihhilator Quest (nagrody to m.in wand i rod dla profesji magicznych od 60lv).
W najbli?szym czasie zostan? r?wnie? wprowadzone ciekawe tereny wok?? nowego miasta (bagna).
 

Chemiann

Banned
Joined
Dec 30, 2008
Messages
250
Reaction score
5
Odp: AmenoOTS

Ots... genjalny ;) Jak sami pewnie widzicie jest baardzo wiele nowych systemow itd... 2 nowe profesje. Poprostu cudo ;)
Mapa tez jest bardzo dobra ;p Mam nadzieje ze GM zrobi jeszcze komende "!online" to by ulatwilo gre ;p
Dzisiaj (1 maja) niestety (chuj wie czemu) sa 3 osoby online... i od ok. 14 do 19 2...
Ale otsa i tak pochwalam :D
Wszystkich goraca zachecam do grania ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top