What's new

Inne Animowany outfit

Kage Thunder

Advanced User
Joined
Sep 30, 2012
Messages
184
Reaction score
3
Witam, stworzy?em sobie grafiki do animowanego outfitu, polega to na tym, ?e jak stoimy w miejscu nasza posta? jakby posiada aure kt?ra si? rusza, a po p?j?ciu sqm w d?? juz jest jakby ruch, uda?o mi si? jedynie zrobi? to pierwsze, z drugim mam problem, poniewa? jak wciskam w Tibia dat editor "Idle Animated" to wszystkie animacje sie pojawiaj? po kolei, a ja chce ?eby kroki si? pojawia?y po nacisni?ciu strza?ki czy tam przycisku do chodzenia, kto? podpowie jak to zrobi?? Jak odznacze Idle animated, to wtedy przy ruchu wszystkie animacje razem z t? aur? co si? stoi r?wnie? si? pokazuje :/
 

Roy4lz

Forum friend
Joined
Dec 11, 2010
Messages
1,342
Reaction score
117
Odp: Animowany outfit

Czekaj, czekaj. Z ruch?w postaci zrobi?e? idle animationo, a teraz chcesz z idle animation zrobi? ruchy? Dobrze rozumiem?
 

Kage Thunder

Advanced User
Joined
Sep 30, 2012
Messages
184
Reaction score
3
Odp: Animowany outfit

Nie, chce ?eby to wygl?da?o tak, ?e gdy stoimy w miejscu aura si? rusza, i ogolnie ca?a posta? nam chodzi jak zwykle, a nie tak jak mi to wychodzi, ?e albo chodzi gdy stoi (graficznie), albo gdy wy??cze idle animation, musze robi? ruchy, ?eby aura si? rusza?a, chce po prostu ?e jak stoje, to aura z pierwszych trzech jakby klatek sie rusza?a, a gdy si? rusze to posta? ma normalnie i?? jak jest na grafice:p
 
Top