What's new

[Arvannion] Galeria Fotografii

Status
Not open for further replies.

Arvannion

Advanced User
Joined
Oct 2, 2008
Messages
385
Reaction score
110
Zanim kto? zdecyduje si? na u?ywanie poni?szych zdj?? bez pytania chcia?bym zaznaczy? ?e zdj?cia s? obj?te licencj? :hah:
sr197.png


sr266.png


sr382.png


sr493.png


sr554.png


sr634.png


sr733.png


sr877.jpg


sr965.jpg


sr1061.jpg



Prosz? o komentarze i pomys?y na nowe zdj?cia(gdzie jecha?, z jakiego kontu itd) :)

@DOWN
Wszystkie prace by?y robione "spontanicznie" wi?c nie mam okre?lonego modelu aparatu ale cz?sto u?ywa?em Cannona EOS i jakiego? Fuji :)
 

Ferrugineus

New User
Joined
Mar 15, 2010
Messages
2
Reaction score
1
Odp: [Arvannion] Galeria Fotografii

Bardzo ciekawe prace. Maj? w sobie to co? co mi si? podoba.
Jakim aparatem wykonujesz prace ?
 

Ulfur

Senior User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
782
Reaction score
106
Age
30
Odp: [Arvannion] Galeria Fotografii

Jak jeste? botanikiem, to nie?le, a jak nie to do dupy ;p
?le ustawiona ostro??, z?y kadr i ju? nie wspomn? o edycji graficznej (a raczej jej braku).

Popracuj troch? nad tym, bo tu chyba chodzi o Twoje umiej?tno?ci, a nie o sprz?t :)
 

Arvannion

Advanced User
Joined
Oct 2, 2008
Messages
385
Reaction score
110
Odp: [Arvannion] Galeria Fotografii

Jak jeste? botanikiem, to nie?le, a jak nie to do dupy ;p
?le ustawiona ostro??, z?y kadr i ju? nie wspomn? o edycji graficznej (a raczej jej braku).

Popracuj troch? nad tym, bo tu chyba chodzi o Twoje umiej?tno?ci, a nie o sprz?t :)

Przykro mi ale wida? ?e nie we wszystkim jeste? tak dobry, nie b?d?c w stanie zauwa?y? edycji graficznej :) M?g?by? t? Twoj? krytyk? podbudowa? radami c.d w jaki spos?b poprawi? moje b??dy a wtedy dosta?by? reputka :(
 

Arvannion

Advanced User
Joined
Oct 2, 2008
Messages
385
Reaction score
110
Odp: [Arvannion] Galeria Fotografii

Od?wierka! Zabawa w ogrodzie ;d


p.s Teraz mo?na m?wi? o braku edycji graficznej :p
 
Last edited:

Kate Sayuki

Seikō sore...
Joined
Jan 31, 2009
Messages
665
Reaction score
157
Age
30
Odp: [Arvannion] Galeria Fotografii

Zdj?cia bardzo ?adne, wida?, ?e masz sprz?t z dobrym makro. Poza tym natur? nawet ?adnie ujmujesz. Do niekt?rych zdj?? nie mam wi?kszych zastrze?e?, ale to z wielb??dami jest - wed?ug mnie - ?le wykadrowane. By?oby lepiej, gdyby? zawar? zwierz?ta w rogu kadru lub ewentualnie jako? bardziej artystycznie, p?ki co wygl?da dobrze, ale nie perfekcyjnie. Widoczek ?adny, ale nie podobaj? mi si? niekt?re uj?cia kwiat?w. Pomimo to daj? ci 7/10, bo sprz?t to nie wszystko. ?wicz! :)
 
Status
Not open for further replies.
Top