What's new

-Tibia 8.54 Arynthia START High Exp, Wars and Fun!

Status
Not open for further replies.

arynthia

Advanced User
Joined
Jan 27, 2010
Messages
349
Reaction score
23
Odp: Arynthia START High Exp, Wars and Fun!

dostali?my informacje ?e serwerownia ma jaki? przegl?d dysk?w i wszystko b?dzie ju? dobrze we wtorek ok. Godziny 14:00
 

zaja011

New User
Joined
Nov 12, 2009
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Arynthia START High Exp, Wars and Fun!

powiem tyle ze nie warto tu grac wogule to gm jakis jebany nieogar nie umie zrobic by server byl stabilny tylko wymysla jakies resety co 1,5h zal jak dla mnie ... mala liczba ludzi gra i zjebana atmosfera bo zabijaja lov lvl a zeby bylo zabawnie to do tego gm jeszcze daje bany za boty bo niewie od czego jest ots ... wiec radze sie zastanowic nim tu wejdziesz :)
 

Sheena95

Advanced User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
257
Reaction score
21
Odp: Arynthia START High Exp, Wars and Fun!

powiem tyle ze nie warto tu grac wogule to gm jakis jebany nieogar nie umie zrobic by server byl stabilny tylko wymysla jakies resety co 1,5h zal jak dla mnie ... mala liczba ludzi gra i zjebana atmosfera bo zabijaja lov lvl a zeby bylo zabawnie to do tego gm jeszcze daje bany za boty bo niewie od czego jest ots ... wiec radze sie zastanowic nim tu wejdziesz :)

Gra?e? wgl?
Resety co 1,5h? to sa crashe idioto, i kto si? tutaj nie zna na OTS!?
Kiedy kogo? ubili poni?ej 180 ;> chyba ze ty tylko non-pvp rox! jee, i kozaczysz do all bo Ci? nie ubij? ?
Ehh, naucz si? samodzielnie gra?, a nie tylko boty, boty i boty...

Pozdro.
 

Lukasz11

Active User
Joined
Apr 22, 2009
Messages
59
Reaction score
4
Odp: Arynthia START High Exp, Wars and Fun!

Sheena daj spokoj zostaw tego dzieciaka widac ze max jego wiek wynosi 7- 11. Nie lubie takich cwaniaczkow co pisza takie glupoty z nudow ...
Ogarnij sie dzieciaku ..... nie wiem kto ci bedzie low zabijal jak zal fragow ..
 

zaja011

New User
Joined
Nov 12, 2009
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Arynthia START High Exp, Wars and Fun!

jebane 2 cwaniaki bym was ja ten dzieciaczek dopadl to byscie zobaczyli ... pozatym poco ja mam sie znac na ots ja tylko gram wiec pozdro dla ciebie Sheena95 cioto :] to dziwne mialem 300 lv i mnie koles zajebal w 4 typa kazdy po 500+ a nic nie zrobilem wiec elo ;d
 

pacek414

New User
Joined
Feb 2, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Arynthia START High Exp, Wars and Fun!

yhm chyba po to jest pvp? ;/
stronka nie dzia?a, nie mog? zrobi? konta, ale gdy tylko si? naprawi od razu robi? chara ;P
 

wojtex13

Advanced User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
213
Reaction score
8
Odp: Arynthia START High Exp, Wars and Fun!

jebane 2 cwaniaki bym was ja ten dzieciaczek dopadl to byscie zobaczyli ... pozatym poco ja mam sie znac na ots ja tylko gram wiec pozdro dla ciebie Sheena95 cioto :] to dziwne mialem 300 lv i mnie koles zajebal w 4 typa kazdy po 500+ a nic nie zrobilem wiec elo ;d
ZAJA MA?Y ROZPIESZCZONY PALANCIKU, WIEM KIM JESTE?^^ DOSTA?E? BANA ZA OBRA?ANIE MNIE A TERAZ P?ACZESZ, JESTE? DZIECKIEM NOWEJ ERY, STARA CI PRZYKR?CA?A BETONOWE ZABAWKI DO POD?OGI A TY SIE BAWI?E?.. :rotfl: SPIERDALAJ PRZYJEBIE MNIE TYLKO DENERWUJESZ, TA CRASHE BY?Y, ALE SOBIE PORADZI?EM I TERAZ NIE PADA SERWER WGL :) UPTIME BY? PONAD 20H ALE ZACZ?LI CO? ROBIC Z SERWEREM, DZISIAJ O 14 RUSZA ZNOWU! CHCESZ SI? PRZEKONAC JAK B?DZIE BEZ CRASHY?... NIE PRZEKONASZ SI? BO MASZ BANA KRZYWY RYJU BB^^ HYH
 

Poweras

Active User
Joined
Sep 28, 2009
Messages
120
Reaction score
0
Odp: Arynthia START High Exp, Wars and Fun!

Wez arynthia sie ogarnij wyzywasz go a sam jestes nielepszy Tak ci rodzice robili jak byles maly? Sory ty nadal masz 5 lat.... Wogule tam sie nieoplaca grac mapa i wszystko fajne ale ten God... szkoda na niego czasu tracic i cos ci liczba graczy spadal jak nikt od nas prawie niegra :)
 

Deimo

Active User
Joined
Oct 21, 2009
Messages
102
Reaction score
2
Odp: Arynthia START High Exp, Wars and Fun!

Pewnie bym zagra? lecz ta mana runa mnie odrzuci?a od OTSa ;)
 

arynthia

Advanced User
Joined
Jan 27, 2010
Messages
349
Reaction score
23
Odp: Arynthia START High Exp, Wars and Fun!

Wez arynthia sie ogarnij wyzywasz go a sam jestes nielepszy Tak ci rodzice robili jak byles maly? Sory ty nadal masz 5 lat.... Wogule tam sie nieoplaca grac mapa i wszystko fajne ale ten God... szkoda na niego czasu tracic i cos ci liczba graczy spadal jak nikt od nas prawie niegra :)

@UP masz problem nie graj, nie psuj innym zabawy. Dosta?e? bana wi?c teraz si? odgrywasz?:rotfl:
 
Last edited:

dan kuso

Active User
Joined
May 12, 2009
Messages
51
Reaction score
2
Odp: Arynthia START High Exp, Wars and Fun!

To najlepszy ots na jakim gra?em o co wam chodzi ;D???
 

Poweras

Active User
Joined
Sep 28, 2009
Messages
120
Reaction score
0
Odp: Arynthia START High Exp, Wars and Fun!

Ja sie nieodgrywam,ten ots bylby fajny gdyby ciebie tam niebylo :))
 

arynthia

Advanced User
Joined
Jan 27, 2010
Messages
349
Reaction score
23
Odp: Arynthia START High Exp, Wars and Fun!

Ja sie nieodgrywam,ten ots bylby fajny gdyby ciebie tam niebylo :))
Okej dobra nie graj =] i nie wypowiadaj si? wi?cej w tym temacie bo to nie jest ?aden blog :)

Zapraszamy na Arynthia! Dzisiaj wielki update!
 
Last edited:

arynthia

Advanced User
Joined
Jan 27, 2010
Messages
349
Reaction score
23
Odp: Arynthia START High Exp, Wars and Fun!

Zaja nikt Ci? nie zmusza ?eby gra? ;) I jak masz dalej tak pisa? to lepiej ju? nie pisz :>
 

zaja011

New User
Joined
Nov 12, 2009
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Arynthia START High Exp, Wars and Fun!

no i nie gram bo zal otsa a pisac chyba moge nikt mi nie zabroni wyrazic swojego zdania wiec mam cie gleboko w du.... ja tylko pisze opinie dla tego otsa pozdrawiam ;]]
 

arynthia

Advanced User
Joined
Jan 27, 2010
Messages
349
Reaction score
23
Odp: Arynthia START High Exp, Wars and Fun!

Nie wiem czemu chcesz za wszelk? cen? zaszkodzi? temu serwerowi... aha rozumi? w tym wieku(12lat) masz za du?o czasu ;)
 

arynthia

Advanced User
Joined
Jan 27, 2010
Messages
349
Reaction score
23
Odp: Arynthia START High Exp, Wars and Fun!

Sheena95 ban zosta? usuni?ty, szczeg??y na pw ;)

Grenitoo za??? w?asny temat a nie podpinasz si? ze swoim noob serwerem, kt?ry pewnie tygodnia nie wytrzyma :)
 

arynthia

Advanced User
Joined
Jan 27, 2010
Messages
349
Reaction score
23
Odp: Arynthia START High Exp, Wars and Fun!

Neya Protector straci? GM, przepraszam za jego wybryki! Zapraszam do GRY
 

Frezee

Active User
Joined
Aug 22, 2009
Messages
75
Reaction score
0
Odp: Arynthia START High Exp, Wars and Fun!

Ots jak ots s? lepsze i gorsze ale te dzieci co tam graj? pora?ka... Wciskaj? sd i tylko to, wi?c nie polecam ;/
 

Essencino

User
Joined
Dec 31, 2008
Messages
12
Reaction score
0
Odp: Arynthia START High Exp, Wars and Fun!

Gra?em ale niegram w sumie ?adny ots na zbicie czasu;] dla mnie to manaruny psuj? ca?? atmosfer?
 
Status
Not open for further replies.
Top