What's new

Asterion World - Do??cz do nas!

Status
Not open for further replies.

GregoRex

Senior User
Joined
Dec 26, 2008
Messages
1,185
Reaction score
95
Age
30
Odp: Asterion World - Do??cz do nas!

@up
Mamy jednych z najlepszych skrypter?w w Polsce, wi?c chyba jednak nam nie potrzeba ich wi?cej.

@topic
Ku**a nie szukamy skrypter?w!
 

Overlord3

User
Joined
Jul 16, 2009
Messages
35
Reaction score
7
Age
32
Odp: Asterion World - Do??cz do nas!

Jako, ?e widz?, ?e miejsca si? zw??aj? zg?osz? si?, z tej strony Vendeto. :| Chcia?bym si? ubiega? o stanowisko grafika, ewentualnie pisarza je?li takowego/ych potrzebujecie jeszcze.

Imi?: Dawid
Pseudo: Dax
Sta?: ok. 2 miesi?cy
Wcze?nie projekty: Robi?em bannery dla FaniaOTS. 8)
Przyk?adowe prace: - calutkie moje portfolio, Furks to ja jakby co ^^. ;)
Dlaczego Ty: Hmm, nie ?ebym si? chwali?, ale wed?ug mnie jestem osob? kulturaln?, kreatywn?, poprawno?? ortograficzna, gramatyczna, interpunkcyjna to moje drugie imi?, nienawidz?, gdy kto? plugawi m?j ojczysty j?zyk b??dami. Poza tym dobra aklimatyzuje si? z grup?, trzymam si? termin?w, jestem s?owny i mi?y (=)), dla ludzi, kt?ry s? tacy r?wnie? wobec mnie. Dodatkowym aspektem pozytywnym co do mojej ewentualnej rekrutacji jest to, i? dysponuje (w miar? mo?liwo?ci) ca?kiem sporom ilo?ci? czasu na komputerze, oczywi?cie wiadomo - szko?a, rl life i tak dalej, ale z pewno?ci? stara?bym si? jak najcz??ciej udziela? si? oraz pomaga? w rozwoju projektu. Generalnie m?g?bym te? si? postara? o stanowisko pisarza, czy literata (ju? nie pami?tam, kogo tam szukali?cie). Wszystko zale?y od Was. Dodatkowo powiem, ?e do ''pracy'' zawsze jestem ch?tny, gdy? grafika to dla mnie bardzo przyjemne i wr?cz relaksuj?ce zaj?cie. No tak, wiem, ?e zniech?ci? Was do mnie mo?e m?j ban, jednak?e nie otrzyma?bym go, gdyby nie to, ?e zrobi?em temat nie wiedz?c, ?e taki ju? jest (tak wiem, opcja szukaj x))i warny si? skumulowa?y, ale 20stego wszystkie mi schodz? i b?d? mia? czyste konto, z kt?rym ju? b?d? chcia? zosta?. ;) Wszystko zale?y od Was.

Pozdrawiam,
Vendeto :D
 
Last edited:

GregoRex

Senior User
Joined
Dec 26, 2008
Messages
1,185
Reaction score
95
Age
30
Odp: Asterion World - Do??cz do nas!

@up
A potrafisz robi? layout? Bo taki grafik jest nam potrzebny. Od sygnatur, banner?w itp mam ju? dw?ch dobrych grafik?w. ;s

@topic
Szukamy osoby, kt?ra zrobi szat? graficzn? layouta, dw?ch pro mapper?w i... tyle.
 

GregoRex

Senior User
Joined
Dec 26, 2008
Messages
1,185
Reaction score
95
Age
30
Odp: Asterion World - Do??cz do nas!

~~~~od?wie?am~~~~
 

Cyanmon

Advanced User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
180
Reaction score
10
Odp: Asterion World - Do??cz do nas!

Imi?: Kacper
Pseudo:Cyanmon
Sta?: Mo?na powiedzie? ze rok mo?e o tydzie? mniej
Wcze?nie projekty: Hurdia i jakie? mniejsze prace...
Przyk?adowe prace:
screenshot2009091017304.png

Dlaczego ty: Dlaczego ja hmm... Ja ze wzgl?du na to ?e chcia? bym dosta? si? do teamu kt?ry ogarnia i si? nie rozsypi? po paru dniach. Chcia? bym zaznaczy? ?e mam wiele czasu i nie ma?? wyobra?nie

Pozdrawiam
Cyanmon
 

Dubler

Lua Factory =)
Joined
Apr 8, 2009
Messages
1,874
Reaction score
112
Odp: Asterion World - Do??cz do nas!

mo?e jednak warto zap?aci? te 100zl i miec ten layout?? xD
jesli sie zdecydujesz to pisz gg 5169464
 

GregoRex

Senior User
Joined
Dec 26, 2008
Messages
1,185
Reaction score
95
Age
30
Odp: Asterion World - Do??cz do nas!

~~Prosz? o zamkni?cie tematu~~
 
Status
Not open for further replies.
Top