What's new

- ElfBot ?atwy Skrypt

Status
Not open for further replies.

Hell Marker

Active User
Joined
Aug 14, 2010
Messages
62
Reaction score
0
Potrzebuje skrypt, kt?ry polega na:
Kiedy mam 800k level idzie np do Actiona kt?ry jest w pz (lub jak na forum widzialem do Labela o nazwie exp) if [$level < 150] gotolabel exp
pisalo na forum ?eby wkleic to do actiona i ten skrypt idzie do labela kt?ry jest powstawiony w protection zone (PZ) i ma nazwe exp.
Lecz mi to nie dziala;/ nie pokazuje mi labela w waypointach (to tak powinno byc ze nie pokazuje?)
Jak mozna podajcie mi taki skrypt i jak juz dojdzie do niego, wpisuje !reborn na default.
Wyt?umaczcie mi, jak to dokladnie zrobic bede wdzi?czny, i sie odwdzi?cze :)
 

#SWAG

Dolej w?dy
Joined
Aug 3, 2009
Messages
1,041
Reaction score
75
Odp: ?atwy Skrypt

Musisz zrobi? label o nazwie zalozmy "800k" i po zrobieniu go droge do pz, w jakims miejscu na expie wpt ACTION, w nim wpisujesz if [$level > 800000] gotolabel 800k, na koncu wpt, kt?re zrobiles pod labelem 800k dajesz znow ACTION i piszesz say '!reborn"; i znow droge spowrotem na exp, zobacz czy dzia?a
 

Hell Marker

Active User
Joined
Aug 14, 2010
Messages
62
Reaction score
0
Odp: ?atwy Skrypt

czy jak dam tego labela na powiedzmy x2 y2 z2 (wsp??rzedne) to i waypointa na tym samym sqm musze dac?
 

#SWAG

Dolej w?dy
Joined
Aug 3, 2009
Messages
1,041
Reaction score
75
Odp: ?atwy Skrypt

Nie musisz, label to jest znacznik, kt?ry oddziela wykonywane akcje przez bota, ?eby by?a mo?liwo?? zap?tlenia skryptu, czyli np. ?eby dopiero jak b?dzie mniej capa ni? 20 przechodzi? do innego labela, ?eby omin?? niepotrzebne k??eczko do reffilera itd.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: ?atwy Skrypt

78431947875833359588.png


Wpt to normalny waypoint jaki tam sobie dajesz(stand/walk/node czy cos).
Cale to kolko to exp z waypointami. Biegasz przeciwnie do ruchu wskazowek zegara.

W miejsce czerwonej kropki dajesz jakikolwiek waypoint(stand/walk/node czy cos) i oznaczasz go labelem ktory nazywasz pz.
Na duzej czarnej kropie podpisanej jako action dajesz action ze skryptem:
PHP:
if [$level >= 800000] gotolabel pz | else gotolabel start
Pierwszy wpt w gore od pz oznaczasz labelem start.

Teraz bot idzie tak.
Jesli lvl ponizej 800k:
wpt>wpt>wpt>action>label start>wpt>wpt>wpt...
Jesli lvl powyzej 800k:
wpt>wpt>wpt>action>label pz>wpt>wpt>wpt...


Kurde wystarczy patrzec i myslec w jakiej kolejnosci sa waypointy... Jak nie myslisz to nie ogarniesz tego. A wytlumaczyc to dosc ciezko bo juz sam sie gubie...
Ale przy robieniu wpt latwiej ogarnac.
Po prostu idziesz sam tak jak bys byl botem i potem dajesz tylko w dobrych miejscach warunki kiedy ma skrecac w prawo a kiedy w lewo...
 
Status
Not open for further replies.
Top