What's new

Avengers Alliance

Status
Not open for further replies.

Quomak

Senior User
Joined
Jul 15, 2010
Messages
631
Reaction score
40
Age
10
Odp: Avengers Alliance

Haha Zajebiste :D

Bardzo mi si? podobaj? :) Sam nie bardzo "umi? Pixele" ale u Ciebie to ?adnie wysz?o.
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Avengers Alliance

Hulk niewymiarowy troszk?. G?ow? popraw mu. Drugi rz?d postaci kompletnie do bani nic mi si? nie podoba ani cieniowanie, ani kolorystyka. :C

Czekam na wi?cej.
 

Pan Bilon

Active User
Joined
May 8, 2011
Messages
54
Reaction score
4
Odp: Avengers Alliance

The Thing jest za du?y w kresk?wce/filmie czy komiksie nie r??ni? si? a? tak bardzo wielko?ci?, Hulk tak?e nie by? taki spory i nie by? wyprostowany :D Ale je?eli chodzi o wykonanie to jest kozacko chod? kiedy? Iron Mana zrobi?em lepszego :p Brawo i czekam na kolejne ! Mo?e Storm z X Men?w ? :D
 

Sheyki

Advanced User
Joined
Jan 23, 2011
Messages
188
Reaction score
8
Odp: Avengers Alliance

Grafiki supcio, ale nie proporcjonalne. Chodzi mi o to, ?e Hulk jest za wysoki wzgl?dem szeroko?ci w barach. W starych kresk?wkach czy komiksach by? typowym kwadratem 2 na 2, u ciebie jest prostok?tem 2 (wzrost) na 1 (szeroko??). To samo ten po prawej tylko ni cholery nie umiem sobie przypomnie? jak go zw? ;s A tak lubi?em fantastyczn? czw?rk?.

Co do dolnego rz?dku to ju? dupy nie urywa. Iron man ma kijowe cieniowanie, og?lnie jest jaki? lipny. ?miem twierdzi?, ?e by? jak?? pierwsz? prac?.

Je?li mia?bym oceni? to 5/10.
 
Status
Not open for further replies.
Top