What's new

Backpack na klucz/has?o

Status
Not open for further replies.

Skrypter

Advanced User
Joined
May 17, 2008
Messages
243
Reaction score
23
Witam !
Wpad?em na pomys? aby zrobi? plecak na has?o/klucz ;)
Nie mam pewno?ci czy kto? ju? na to wpad? a wi?c tutaj chcia?em to zamie?ci? i zobaczy? co na ten temat my?licie ;) !
Nie jestem grafikiem, dlatego nie czepiajcie si? mojego projektu ;) (ZROBIONEGO W PAINT ^^) brak mi talentu je?eli chodzi o Painta ;).
Plecak zamiast guzika mia? bym klamr?, co? w rodzaju zamku na klucz ;)
Plecak mo?na by by?o zdoby? w quescie PACC/FACC... i mog?o by by? na has?o,, czyli ?e po klikni?ciu na nim by si? otwiera?o okienko z has?em ;)
Lub mo?na by by?o zrobi? klucz, kt?ry by otwiera? plecak ;)

Moje projekty ;) ! :​
1. PLECAK
xaxaxav.png

2. Klucz
beztytuuho.png

'You see a locked green backpack (Vol:19).
It weighs 13.00 oz.'


Co o tym my?licie ;) ? Wed?ug mnie by? by to bardzo przydatny gad?et ;] !

Oczywi?cie aby to by?o na RL :) !




P.S.
Je?eli nikt na to jeszcze nie wpad?, to projekt obowi?zuj? PRAWA AUTORSKIE ! ZABRANIAM KOPIOWA? NA INNE FORA, ITD. !

pozdro, skrypter ;] !
 

Huffy

User
Joined
Jul 5, 2010
Messages
32
Reaction score
2
Age
29
Odp: Backpack na klucz/has?o

Nie widzia?am nigdy takiego pomys?u, wi?c jest on moim zdaniem bardzo oryginalny i bardzo mi si? podoba. : )
 

bartox

Active User
Joined
Jul 9, 2009
Messages
99
Reaction score
10
Odp: Backpack na klucz/has?o

Widzialem to juz na otsie wiec nie jest twoj, po 2 nie sprawdzi sie to na rl bo co zabija cie a ty masz w tym plecaku 100cc i oni nie otworza? jaki to mialo by sens?
 

Skrypter

Advanced User
Joined
May 17, 2008
Messages
243
Reaction score
23
Odp: Backpack na klucz/has?o

Heh, ja w?a?nie te? nigdy takiego czego? nie widzia?em ;] my?l? ?e takie co? by si? przyda?o ;)
 

Novikow

Active User
Joined
Nov 28, 2009
Messages
52
Reaction score
1
Odp: Backpack na klucz/has?o

Zamiast plecaka na klucz, ?eby chocia? zachowa? kas? zrobi? bank na has?o lub je?li kto? gra? w Metin2 wie jak to wygl?da - depozyt na has?o to by?o by dobre ; D
 

Skrypter

Advanced User
Joined
May 17, 2008
Messages
243
Reaction score
23
Odp: Backpack na klucz/has?o

Widzialem to juz na otsie wiec nie jest twoj, po 2 nie sprawdzi sie to na rl bo co zabija cie a ty masz w tym plecaku 100cc i oni nie otworza? jaki to mialo by sens?

Ziomek, wydaje mi si? ?e to by? prywatny klient gdzie by? podmieniony ID itemka i grafika na Plecak ;) Bo takiego skrypta nigdzie nie widzia?em ;) No to zawsze mo?na zrobi? co? w rodzaju Thieft Key ;) Zrobi? co? podobnego do Rusty armor i Rustyremover ;) np. Thieft Key daje nam 30 % na udane otworzenie plecaka ;) a ?e plecaki nie b?d? gdzie? wypada? z Mob?w to cz?sto to nie b?dzie u?ywane ;)
 

dusieqq

Active User
Joined
Jul 26, 2010
Messages
112
Reaction score
1
Odp: Backpack na klucz/has?o

my?la?em ?e chodzi o jaki? kod a nie zwyk?y klucz, twoje rozwi?zanie jest o tyle gorsze ?e klucz mo?e si? zapodzia? alboco.

Najlepiej by by?o ?eby wprowadzono co? co jest w grze Cabal

w tej grze mo?emy zablokowa? wyci?ganie item?w z plecaka i z depo za pomoc? kodu 4 cyfrowego kt?ry to sami zmieniamy. Oczywi?cie idealnie chroni to przed chakowaniem itemk?w, kilka razy mnie to ocali?o :)
 

Skrypter

Advanced User
Joined
May 17, 2008
Messages
243
Reaction score
23
Odp: Backpack na klucz/has?o

Hehe, gra?em w Cabala i wiem o co ci chodzi ;) Te? dobry pomys? ;]

REFRESH !
 

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
Odp: Backpack na klucz/has?o

By? kiedy? temat na forum z kodem do dp. ?atwo to by u?atwi?o ?ycie dla tibijczyk?w i utrudni?o hackerom, lecz nie zosta?o to wprowadzone i zosta?o tak, jak jest. Kwestia [USER]dusieqq[/USER]'a, kt?r? poruszy? jest do?? wa?na. Co si? stanie, gdy kto? zgubi klucz albo po prostu hacker wyjebie go do wody z nienawi?ci do posiadacza?
 

Diablo9515

Banned
Joined
Feb 20, 2010
Messages
214
Reaction score
14
Age
28
Odp: Backpack na klucz/has?o

A ja zamiast plecaka proponowa? bym skrzyni? na klucz ;] By?o by to bardziej realistyczne, bo plecaka na klucz to jeszcze nie widzia?em ;]
 

dusieqq

Active User
Joined
Jul 26, 2010
Messages
112
Reaction score
1
Odp: Backpack na klucz/has?o

diablo a w realu jak za dzieciaka mia?o si? takie ma?e plecaczki na zapink? to niekt?re te? mia?y wej?cie na badziewny kluczyk niby wystarczy?o szarpn?? ale bajer by? :D
 

vBalon

User
Joined
Oct 26, 2010
Messages
46
Reaction score
6
Odp: Backpack na klucz/has?o

Bzdura, bym z tym plecakiem chodzi? na plecach, pad? bym, w ciele by?by dalej backpack, ale tylko ja m?g?bym go otworzy?, wi?c nie.
 

rafiik18

Banned
Joined
Feb 6, 2011
Messages
167
Reaction score
11
Odp: Backpack na klucz/has?o

Dok?adnie pomys? mo?e i dobry ale nie na real tibie mo?e wykorzysta go kto? przy swoim ots.
 

Kukurydza

OT Expert
Joined
Jun 30, 2010
Messages
358
Reaction score
36
Odp: Backpack na klucz/has?o

Pomys? dobry ale nie na real tibie, na ots raczej bardziej by kto? to wykorzysta?.
 

Thoren

Active User
Joined
Jul 15, 2010
Messages
137
Reaction score
6
Odp: Backpack na klucz/has?o

bardzo dobry pomys? na ots jak by kto? pad? i mu bp polecia?o to by nikt go nie otworzy? bo by klucza nie mia? bardzo ciekawey pomys?
 

Masarnia

User
Joined
Jan 29, 2011
Messages
31
Reaction score
1
Odp: Backpack na klucz/has?o

Dobry pomys? na ots RPG, dostajesz nagrode z questa w takim bp, a tu 2 quest trzeba zrobi?, ?eby klucz zdoby? xD

Jak sko?czysz napisz ;D
 

Ravegon

Weteran
Joined
Mar 12, 2010
Messages
506
Reaction score
102
Age
28
Odp: Backpack na klucz/has?o

Pomys? nie ma sensu, w dodatku nie zostanie wprowadzony na real tibii - pewniak.

Zamykam.
 
Status
Not open for further replies.
Top