What's new

Inne Balans Postaci i czar?w

Status
Not open for further replies.

xLeito

User
Joined
Aug 7, 2014
Messages
33
Reaction score
0
Witam mam problem nie wiem od czego zaczac jak balansowac postacie. Lepiej zaczac od vocations.xml ?? jakie wartosci tam wpisac i jak to testowac prosze o pomoc.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Balans Postaci i czar?w

Ja nie wiem co ty tu chcesz zeby ci tlumaczyc, bo tu do tlumaczenia nic nie ma...
Zeby zrobic balans to musisz zmienic to co na balans wplywa, czary, profesje, potiony, itemy itp.
I w sumie tyle, co jeszcze chcesz wiedziec? Chcesz konkretne wartosci typu sd ma bic za tyle a mana potion dawac tyle i tyle many? No kurde, bierzesz wartosci z rl/innego otsa/te co masz gotowe w silniku i testujesz odpowiednio dla twojego serwera, na taki level jaki masz, na takie itemy jakie sie da zdobyc... Poprawiasz co trzeba i tyle... Tak zeby sie zgadzalo wszystko z twoimi zalozeniami i oczekiwaniami graczy. Czy na przyklad zeby zabic 200 palka potrzeba 4 osob czy 8 na podobnym poziomie? I tu masz gsp, exure san, sd, ue, parala, eq dla pala i tego typu rzeczy. Dopasowac wartosci zeby spelnic odpowiednie warunki.
Nikt ci nie powie "jak zrobic idealny balans w 5 minut"... Bo sie tak nie da. Trzeba wziac jakas podstawe, poprawic tak zeby pasowala na twoj serwer a potem to juz tylko sluchac sugestii graczy i poprawiac to co jest zeby bylo idealnie.
 
Status
Not open for further replies.
Top