What's new

Ban za odwo?adnie pieni?dzy za kupno PACC. Problem.

Status
Not open for further replies.

Kubqq

Advanced User
Joined
May 26, 2008
Messages
189
Reaction score
3
Witam, ot?? mam pewien problem. W kwietniu 2010roku kupi?em na swoj? posta? Pacca na 90dni przez allegro. Wszystko niby ok. Pacc odszed? lecz po kilku godzinach otrzyma?em bana, na g?ownej stronie mojego konta widnieje napis:

Banishment: Account banished until deletion because of invalid payment

a gdy przejd? do criminal records i klikne View widniej? owe informacje:


On this page every detail of the entry in your criminal record is displayed. Please read the Tibia Rules again and make sure that you understand why you got this entry. If you were banished and commit the same rule violation again, your whole account may be deleted.

If you are convinced that the entry in your criminal record is not justified and you did not violate a Tibia Rule, you can write a formal complaint to customer support. You can do so by sending an email to support@tibia.com. Please do not complain without any reason. Please understand that we can only consider complaints that have been made at latest 30 days after the punishment was issued.


Type: Account Banishment - Banishment of the complete account. For the duration of the banishment no character of the account may log into the game.
Character: ***
Reason: invalid payment
Date: Apr 01 2010, 17:54:16 CEST
Duration: infinite
Status: The player did not complain about this banishment.
The period of objection has expired.


Chcia?bym jeszcze zanzaczy?, ?e przed otrzymaniem bana, mia?em ju? w criminal records Bana za bota, i by?o napisane ?e jest to warning deleted.

I teraz moje pytanie brzmi.

1. Czy Je?li kupi? pacc na 90dni odbanuj? mi konto, dostan? pacc i b?d? m?g? normalnie gra??
2. W miejscu Duration pisz? Infinite, czy to oznacza ?e konto zostanie usuni?te czy poprostu gdy kupi? pacc zostanie odbanowane?

Prosz? o szybk? odpowied? wy??cznie tych os?b kt?re wiedz? o co chodzi.
Pozdrawiam
 

Michu9404

Advanced User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
236
Reaction score
21
Odp: Ban za odwo?adnie pieni?dzy za kupno PACC. Problem.

1.
2. Prawdopodobnie tak.
 

Kubqq

Advanced User
Joined
May 26, 2008
Messages
189
Reaction score
3
Odp: Ban za odwo?adnie pieni?dzy za kupno PACC. Problem.

Okej. Dzieki za odpowied?. Teraz tylko czekam na odpowied? do drugiego pytania. poniewa? nie wiem czy kupowa? pacc czy nie.
 

Time

Banned
Joined
Oct 2, 2010
Messages
267
Reaction score
88
Odp: Ban za odwo?adnie pieni?dzy za kupno PACC. Problem.

1. Tak Twoje konto zostanie usuni?te bo dosta?e? ostatnie ostrze?enie za bota, a teraz je wykorzysta?e?. (account may be deleted.) Je?li kupisz nowe premium b?dziesz m?g? z niego korzysta? normalnie.

2. Jeszcze nie, masz 30 dni na odwo?anie si? w dziale obs?ugi klienta (support@tibia.com), musisz si? z nimi dogada? jak sprawa wygl?da?a, dlaczego pieni?dze zosta?y wycofane. Sam nigdy nie mia?em takiej sytuacji, ale z tego co s?ysza?em to pisz?, popytam jeszcze znajomych w grze i napisz? jeszcze wi?cej...


Pozdrawiam,
Time
 

Kubqq

Advanced User
Joined
May 26, 2008
Messages
189
Reaction score
3
Odp: Ban za odwo?adnie pieni?dzy za kupno PACC. Problem.

@up

No tak.

1. Napisa?e? ?e jeszcze nie, ale kiedy zostanie usuni?te poniewa? mamy ko?c?wke pa?dziernika a bana dosta?em w kiwetniu.

2. Tak ale 30 dni min??o
 
Status
Not open for further replies.
Top