What's new

Ban

Status
Not open for further replies.

ziomalndg1

Active User
Joined
Mar 4, 2009
Messages
75
Reaction score
2
Mam problem, dostalem bana na rl tibi na 30 dni a powod byl taki:

Code:
Punishment Information
Type:	Account Banishment - Banishment of the complete account. For the duration of the banishment no character of the account may log into the game.
Warning:	Account will be deleted in case of further rule violations!
Character:	Won Zydy
Reason:	using unofficial software to play
Statement:	"i loot with bot today 3k and 50 pts" (Aug 13 2010, 14:31:34 CEST in Say)
Comment:	Using unofficial software is a violation of Tibia Rule 3c
Date:	Aug 17 2010, 11:02:01 CEST
Until:	Sep 16 2010, 11:02:01 CEST
Duration:	30 days

za to ze napisalem ze trapnalem bota i polecialo z niego 3k i 50 potow??? da sie jakos do tego odwolac?
 

Shadok

Advanced User
Joined
Feb 26, 2010
Messages
381
Reaction score
65
Odp: Ban

Hahaha.
Napisales:
"Ja wylocilem z bootem dzisiaj 3k i 50 potow" ahahah
I ze ty uzywasz bota dostales...
Nie, zadne maila nie dadza ci.
Nie mozesz sie odwolac....

Regards,
Shadok
 
N

Napster

Guest
Odp: Ban

Hahaha.
Napisales:
"Ja wylocilem z bootem dzisiaj 3k i 50 potow" ahahah
I ze ty uzywasz bota dostales...
Nie, zadne maila nie dadza ci.
Nie mozesz sie odwolac....
Regards,
Shadok
A g?wno prawda, bo mo?e si? odwo?a? z tego wzgl?du, i? nie zosta? zbanowany przez automatyczny system. Jednak?e, (do autora) nic Ci to nie da, gdy? Ci prawdopodobnie nie uwierz?. Mo?esz im napisa?, by sprawdzili logi, wtedy si? przekonaj?, ?e nie u?y?e? niczego z?ego. Kiedy? na World board Tibia.com forum napisa?em z ironi?, ?e ojciec kupi mi konto 200 ek i te? b?d? zajebisty. Odwo?ywa?em si? wiele razy, jednocze?nie bez skutku. Nast?pnym razem napisz "from bot character".

PS Jak to straci?e? du?o kasy? Przecie? 16 wrze?nia j? odzyskasz.
 

ziomalndg1

Active User
Joined
Mar 4, 2009
Messages
75
Reaction score
2
Odp: Ban

Czyli dostalem bana za moj low angielski?? to zeby nic nie zjebc napisze mi ktos co wpisac w tresci odwolania sie moze jakos sie uda...
 

Ludvio

Active User
Joined
Jan 23, 2009
Messages
78
Reaction score
3
Odp: Ban

Mo?liwe ze dostales ban za tw?j "low" angielski ,bo nie mog?e? zapozna? si? z regulaminem.
Mo?esz si? odwo?a? na stronie konta. Tylko musisz znale?? frajera ,kt?ry ci przet?umaczy ze nie botowa?e? tylko trapowa?e?...A jak tak napiszesz przed?u?? ci bana bo nie mo?na trapowa? ^^
 
N

Napster

Guest
Odp: Ban

Mo?liwe ze dostales ban za tw?j "low" angielski ,bo nie mog?e? zapozna? si? z regulaminem.
Mo?esz si? odwo?a? na stronie konta. Tylko musisz znale?? frajera ,kt?ry ci przet?umaczy ze nie botowa?e? tylko trapowa?e?...A jak tak napiszesz przed?u?? ci bana bo nie mo?na trapowa? ^^
Tya. W dodatku nie mo?na u?ywa? m walli, paralyze i expi? nocami.

Musisz napisa? mejla to dych niemieckich g??b?w, chyba na support@tibia.com, jednak?e sprawd?, bo mi si? o tej godzinie nie chce :)
 

snipers

Advanced User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
366
Reaction score
20
Odp: Ban

Kole? raz na trade pisa? ?e jaki? typek ma program do klonowania item?w i ?e ma ju? kilkaset KK kasy i 2000 blue robe i pisa? te? ?eby da? mu reporta za u?ywanie bot?w, etc.
Powiedzia? do mojego znajomego "Zbanuj go!" a m?j znajomy "No ja mog?, ale mi si? nieche"... Dosta? bana za podszywanie si? pod gm-a. Napisa? odwo?anie, rozpatrzone pozytywnie i jeszcze mu paca zwr?cili za te dni co nie m?g? gra?.

Na twoim miejscu bym pisa? do nich.
 

pery97

Advanced User
Joined
Jul 26, 2009
Messages
257
Reaction score
21
Odp: Ban

Ale on go trapnal...,a za to tez jest ban po za tym z tego co zrozumialem czytajac to co napisal po ang wychodzilo na to ze ustawil bota i mu bot wylootal te 3k i 50potow.... a
 

ziomalndg1

Active User
Joined
Mar 4, 2009
Messages
75
Reaction score
2
Odp: Ban

zaraz napisze do nich mejla i ja wcale nie trapowalem tylko lurnalem ghosta a on go mial w targecie i go nie bil, potem mumie i spadl na kombo i loota mialem..
 
N

Napster

Guest
Odp: Ban

Ale on go trapnal...,a za to tez jest ban po za tym z tego co zrozumialem czytajac to co napisal po ang wychodzilo na to ze ustawil bota i mu bot wylootal te 3k i 50potow.... a
Widz?, ?e i Ty jeste? na tyle ma?o kumaty, ?e nie zrozumia?e? mojego posta, tak wi?c si? spytam wprost. Dlaczego banuj? za trapy? Czy trapy na wojnie s? legalne, a na respawnie nie? Dlaczego tak? Rozwi??my to w tym temacie, przyda si? wszystkim, a w dodatku nawi?zuje wci?? do tre?ci topicu.
 
Status
Not open for further replies.
Top