What's new

Bardzo dziwna sytuacja

Status
Not open for further replies.

Yenzen

Active User
Joined
Aug 11, 2008
Messages
66
Reaction score
2
Nie wiem czy to odpowiedni dzia?, ale nic nie pisze ?e mo?na wkleja? tylko screeny z adv itp.
Je?li z?y, to prosz? o przeniesienie.

Dzi? mi?dzy 17;30 a? do teraz ma miejsce dziwna sytuacja, zobaczcie screeny:
Zdj?cie:
7707c2cfd50441bb.jpg


A tu sklejka:
9c8087b29bb1c3c3.jpg


I jeszcze jedno:
17ba150418a3ebaa.jpg


Nie wiem jakim sposobem on si? znalaz? w tym miejscu, pewnie kto? go zlurowa?, ale ludzie byli naprawd? zdziwieni, baa, ca?e depo by?o zapchane ?e ledwo przej?? by?o mo?na!
Oczywi?cie raportowa?em buga i lur ale zero reakcji.

Na jego depocie le?y duuuu?o item?w, w tym platinium amulet, k armor oraz kilkana?cie platynek, w czasie pisania tego posta, npc dalej stoi w depo wi?c zapraszam na secura ;>

#edit
Kto? si? pocieszy? - knight armor, platinium amulet, plate legs, ~5k, guardian shield ;FF
 
Last edited:

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: Bardzo dziwna sytuacja

Haha je?li to nie fake to na prawd? fajna sprawa :D mo?e jaki? Game Master na invisible go ustawi? w tym miejscu? NPC nie da si? chyba zloorowa? :rolleyes:
 

Przemek

Hejtuj!
Joined
Apr 4, 2008
Messages
634
Reaction score
181
Odp: Bardzo dziwna sytuacja

Haha je?li to nie fake to na prawd? fajna sprawa :D mo?e jaki? Game Master na invisible go ustawi? w tym miejscu? NPC nie da si? chyba zloorowa? :rolleyes:

Da si?, nie raz przesuwa?em npc amber do dp i blokowa?em xd To nie bug, teraz ju? jest po frytkach i npc zosta? uwolniony :<
 

Prototype

Pomocnik Faitha
Joined
Aug 15, 2008
Messages
410
Reaction score
82
Odp: Bardzo dziwna sytuacja

NPC chodzi ju? dobre kilka dni. Kto? rzuci? p ammy do niego i potem ludzie si? zacz?li rzuca?, nie wiem co w tym dziwnego. NPC da si? 'zlurowa?' wystarczy go popycha? i ustawia? parcele, zreszt? on sam czasami chodzi blisko skrzynek depo.
 

$peqto

Senior User
Joined
Jun 20, 2008
Messages
797
Reaction score
69
Odp: Bardzo dziwna sytuacja

Tyle ?e po co kto? rzuca? itemy?;>
Strach pomy?le? co by by?o gdyby jaki? h lvl ko?czy? z gr? i rzuci? mpa ;o
Chyba nigdy by npc nie pu?cili ^^
 

wiewiorQ

Advanced User
Joined
Jun 6, 2008
Messages
347
Reaction score
11
Odp: Bardzo dziwna sytuacja

Tibia ci?gle zaskakuje.
 

kubeusz32

Active User
Joined
Jun 6, 2008
Messages
112
Reaction score
5
Odp: Bardzo dziwna sytuacja

Super, a dok?adnie co robi? ten kole???? Bo ja si? tak zastanawia?em, bo raz widzia?em takiego NPC jak szed?em z Thais do Carlin to chodzi? sobie.


Pozdrawiam,
Kubeusz32.
 
Status
Not open for further replies.
Top