What's new

Battlefield 4

Status
Not open for further replies.

Zia

Advanced User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
349
Reaction score
56
Witam. Premiera jesieni? tego roku. Czekam z niecierpliwo?ci? i na dniach zamawiam pre-order w wersji delux. Jest nowy 17 minutowy oficjalny film z gry. Wygl?da ?wietnie, szkoda tylko, ?e do grania wybrali nooba : x


A macie p??minutow? reklam?. Gra b?dzie na nowym podobno zoptymalizowanym silniku Frostbite 3(dla por?wnania BF3 by? na Frostbite2). B?dzie Polski dubbing (na szcz??cie) oraz prawdopodobnie b?dziemy mogli gra? w multiplayerze kobiet? (nie od razu po premierze, ale dojdzie do tego aktualizacja). Niby fajna opcja, ale 80% ?o?nierzy to b?d? kobiety...

Co my?licie? Dodajcie mnie na battlelogu nick: ManbatAdam
Pozdro ; )
 

Fardos

Senior User
Joined
Mar 21, 2009
Messages
868
Reaction score
34
Odp: Battlefield 4

Poczekamy zobaczymy. W BF3 zjechali zniszczalno?? obiekt?w... przyk?adem s? kana?y gdzie si? wpierdalasz na d?wig zwiadowc? i jeste? nie do zabicia, jesli podobnie bd w BF4 to ja podzi?kuje na 100% bo co za zabawa z takiej gry?
 

Kaco

Senior User
Joined
Jan 30, 2010
Messages
588
Reaction score
9
Odp: Battlefield 4

Gralem ostatnio w Bad Company 2 no i wszystko mi sie podobalo (malo gram w takie gry wiec moja opinia moze zostac zignorowana) oprocz dlugosci misji poniewaz cala gre przeszedlem w mniej niz 4h
Skoro bf4 wychodzi to o ile bede mogl go odpalic na swoim zlomie to zakupie ;P
 

Zia

Advanced User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
349
Reaction score
56
Odp: Battlefield 4

Faktycznie, mam nadziej?, ?e nastan? w ko?cu trudniejsze czasy na camper?w, ale kto wie :(
 
Status
Not open for further replies.
Top