What's new

-Windows XP BitTorrent 7.2.1

Status
Not open for further replies.

19Zarius64

Advanced User
Joined
Jun 19, 2010
Messages
164
Reaction score
8
Age
32
Hej mam ma?y problem z programem : BitTorrent 7.2.1 .

Chc? zmieni? miejsce zapisu torrent-?w z dysku "C" na dysk "F" tak ?eby ?ci?gane filmy przez ten oto program zapisywa?y si? automatycznie na dysk "F" Sam nie wiem jak mam to zrobi? . Szuka?em porad w internecie ale niestety nie znalaz?em lub tez ?le szuka?em ... Prosz? o pomoc ! Dzi?kuj? !!!​
 

zolaczek

Advanced User
Joined
Oct 14, 2010
Messages
275
Reaction score
12
Age
28
Odp: BitTorrent 7.2.1

wchodzisz na magiczna stronke allegro, badz do empiku, wybierasz film, kupujesz, wkladasz do dvd i nagrywasz obraz na dysk "f". Polecam programik clonedvd (tam ci sie pojawi menu z zapytaniem gdzie ma zapisac obraz).
Nie jest to w 100% legalne, ale licza sie intencje ^^

@down
jak piracisz filmy to jestes bezdomnym frajerem, ktory zre gowno ze smietnika...
 
Last edited:

19Zarius64

Advanced User
Joined
Jun 19, 2010
Messages
164
Reaction score
8
Age
32
Odp: BitTorrent 7.2.1

Zolaczek nie wiem czy ty wiesz o co mi chodzi . Jak mia? bym zamiar kupi? film to bym nie ?ci?ga? tak ? A z tego co widz? to nie odpowiedzia?e? na moje pytanie. Pora?ka ... Kurcze jak mam zmieni? miejsce zapisu ...?
 

Scutcher

Active User
Joined
Jun 23, 2011
Messages
109
Reaction score
25
Odp: BitTorrent 7.2.1

Nie wiem, nie u?ywam BitTorrent 7.2.1

Hmm ale spr?buj? ci pom?c.
Masz mo?e tam ustawienia? je?eli tak wejd? w ustawienia, i uwa?nie czytaj wszystkie opcje, tam powinna by? opcja zmie? zapis dysku. i wybierasz ( C na F np. ) ?.
 

19Zarius64

Advanced User
Joined
Jun 19, 2010
Messages
164
Reaction score
8
Age
32
Odp: BitTorrent 7.2.1

No w?a?nie nie ma nic takiego. Szukam i szukam i nic. Szuka?em te? w internecie ale nic nie pisze...​
 

SpedDemon

Advanced User
Joined
Mar 14, 2010
Messages
175
Reaction score
6
Odp: BitTorrent 7.2.1

Elo nie wiem jak ci to wyt?umaczy? ale spr?buj?, jak wciskasz [ADD TORRENT] i wybierzesz torrenta to ma g?rze masz ?cie?k? zapisu np C:/downloads.
Jak raz zmienisz ?cie?k? to ju? ca?y czas b?dzie ci si? tak zapisywa?o.
 

hiroh

Senior User
Joined
Jul 25, 2011
Messages
631
Reaction score
27
Odp: BitTorrent 7.2.1

brawo, ci??kie do ogarni?cia haha .
 
Status
Not open for further replies.
Top