What's new

- Blackd Proxy BlackD Proxy

Status
Not open for further replies.

tiger040

User
Joined
Oct 4, 2009
Messages
45
Reaction score
2
Je?eli to nie ten dzia? to sorki. Mam pytanie dotycz?ce BlackD Proxy a dok?adnie czy jest on wykrywalny. Ot?? s?ysza?em, ?e z BlackD Proxy mo?na korzysta? z 200 ip w miesi?cu z r??nych komputer?w - czy to jest prawda?

Z g?ry dzi?ki za odp
Notka moderatorska:
Z?y dzia?. Przenosz?.
//Grumpy
 

frezio123

Active User
Joined
Mar 3, 2011
Messages
62
Reaction score
7
Odp: BlackD Proxy

Nie Wiemy, ale black proxy to chu* wie o co tam chodzi :pP
ale ok; D
 

Afrati

Active User
Joined
Aug 7, 2010
Messages
137
Reaction score
26
Odp: BlackD Proxy

"czy jest on wykrywalny" - Owszem jest wykrywalny i to kurew*ko, nie polecam bota chyba ?e chcesz gra? na OTS, to nie widz? przeszk?d :). Je?eli chcesz, to mo?esz spr?bowa? na globalnym serwerze, ale z w?asnego do?wiadczenia wiem ?e po tygodniu leci ban :lol:.

"mo?na korzysta? z 200 ip w miesi?cu z r??nych komputer?w" - Hehe, nie... :D

Pozdrawiam ^-^
 

Matek1401

New User
Joined
Mar 16, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Odp: BlackD Proxy

Wiesz co Afrati w?a?nie widz? jakie masz do?wiadczenie w botach i ogolnie o systemie banowania w TBI heh nie chc? nikomu ublizac ale ?mieszy mnie fakt "ale z w?asnego do?wiadczenia wiem ?e po tygodniu leci ban" tibia banuje konta wykryte automatycznie tylko na mass banach a nie jak ty piszesz ze jeden Cip sobie siedzi i banuje bo wykryli Bp ech zorjetuj sie stary ;] A nawiasem jesli umie sie botowac to nawet TA nie jest wykrywalne :D Podstawa zeby bot nie robil 1000 rzeczy naraz w ciagu 0.05 sek bo to normalne ze cie wykryja ;]
 
Status
Not open for further replies.
Top