What's new

-Tibia 8.57 BlackOTS 8.57

Status
Not open for further replies.

Asta

Advanced User
Joined
Apr 11, 2008
Messages
382
Reaction score
10
Witam Was drodzy gracze/u?ytkownicy Tibie.net.pl.
25 czerwca zaczynaj? si? wakacje. Ka?dy sobie ustala jakie? cele do kt?rych b?dzie d??y? na wakacjach itp. Ja postanowi?em wzi?? si? za reaktywacje s?ynnego serwera o nazwie BlackOTS.
Czytaj?c ten post pomy?licie sobie pewnie: "Znowu ten beznadziejny serwer na kt?rym restarty co par? miesi?cy" albo "Nie zagram, bo za par? dni b?dzie Offline". Nie, Nie i jeszcze raz NIE!
Serwer wystartuje dopiero w tedy, gdy wszystko b?dzie dopi?te na ostatni guzik. Chc?, aby wszystko by?o dopracowane, ka?dy szczeg?lik.
Strona Acc Makera:
  • Unikalny szablon strony,
  • Doda?em du?o nowych funkcji takie jak:
    • Darmowe Punkty Premium za reklamowanie serwera na r??nych stronach - trzeba b?dzie wybra? odpowiedni? opcje (jest ich 3), nast?pnie wklei? link do tematu/filmiku, wybra? posta? na kt?r? maj? by? dodane punkty - administracja zg?oszenie rozpatrzy - je?eli uznam, ?e reklama jest dobra dodam punkty na dan? posta?.
  • Nowy wygl?d Podgl?du Postaci - Eq Shower, Vip List i wiele innych,
  • i innych du?o rozmaito?ci.
Silnik:
  • Najnowszy REV silnika TheForgottenServer 0.4 - dost?pny tylko dla donator?w,
    Skrypty:
    • Du?o nowych skrypt?w actions, creaturescripts, globalevents, talkactions,
    • Najazdy potwor?w na g??wne miasto,
    Czary:
    • Nowe czary dla ka?dej profesji,
Najwa?niejsza rzecz - MAPA:
  • Nowy wygl?d depo, temple, tp room, g??wnego miasta,
  • Masa nowych expowisk oraz quest?w,
  • Stare expowiska zosta?y zrobione od pocz?tku! Tak aby wygl?da?y jak nowe,
  • Usun??em wszystkie znane mi priv expy,
  • Ni?ej zamieszcz? kilka screen?w z mapy!
Na sam pocz?tek g??wna brama wej?ciowa do Enigma City.
bramah.png

Depo - nie sko?czone w 100%.
depoz.png

Temple - nie sko?czone w 100%
templer.png

Jedno z wielu expowisk.
expw.png
Prace nad serwerem oceniam na 70%. Te 30% to przede wszystkim mapa. Chc? doda? jeszcze par? expowisk i quest?w aby zape?ni? ca?y TP Room.
Start planuje na po?ow? lipca. Je?eli b?d? zna? dok?adn? dat? startu od razu napisze t? informacj? tutaj.
Tydzie?/dwa tygodnie przed startem planuje Test Serwer dla zaproszonych - b?d? potrzebowa? maksymalnie 10 os?b (kto b?dzie wchodzi? w ten 10 osobowy team jeszcze nie wiem).
A wi?c pozostaje tylko czekanie. Chc?, aby serwer si? rozwija? i ?eby nie by?o ?adnych przekr?t?w.
B?d? co jaki? czas informowa? Was o post?pie pracy!
Pozdrawiam,
Asta/Aleh!
 

Virtue

Active User
Joined
Jan 17, 2010
Messages
82
Reaction score
1
Odp: BlackOTS 8.57

Heh Black ; )
Zapowiada si? ca?kiem nie?le.
Tych kilka screen?w pokazuj? ?e mapa jest fajna.
A wi?c pozostaje tylko czeka?.

Pozdrawiam ; )
 

Vergil93

Advanced User
Joined
Jun 19, 2010
Messages
263
Reaction score
6
Odp: BlackOTS 8.57

Plus jest ze wlasna mapa, chociaz 1 ss to most robiony przez Anvara ktory to zostalo udostepniony do sciagneicia, depo i reszta ss sa srednie, w sam raz pod gre jednal wygladem nie zachwycaja.
 

Asta

Advanced User
Joined
Apr 11, 2008
Messages
382
Reaction score
10
Odp: BlackOTS 8.57

Tak, most znalaz?em w necie ale nic nie szkodzi na przeszkodzie aby go doda? do mapy.
Depo, Temple nie s? jeszcze doko?czone poniewa? ostatnio zajmowa?em si? poprawianiem starych expowisk (kwadraty). Ju? powoli ko?cz? je przerabia? i zaczn? dodawa?/tworzy? jakie? nowe.
 

Asta

Advanced User
Joined
Apr 11, 2008
Messages
382
Reaction score
10
Odp: BlackOTS 8.57

77884418.png

Dzisiaj sko?czy?em praktycznie map?, ca?y tp room zape?niony. Jutro zajm? si? oskryptowaniem jej oraz dodawaniu r??nych rzeczy ;]

Jutro zamieszcz? wi?cej informacji.
 

Asta

Advanced User
Joined
Apr 11, 2008
Messages
382
Reaction score
10
Odp: BlackOTS 8.57

51132972.png

82633939.png

49829623.png

Tak jak na screenie napisa?em, mapa jest oskryptowana w 90% - zosta?y jakie? drobne questy.
Chc? doda? jeszcze jakie? nowe przedmioty dla ka?dej profesji. Balans profesji jest na moje oko dobre - wszystko oka?e si? podczas test?w (ju? za nied?ugo!).

Jutro ci?g dalszy nowych informacji.

Pozdrawiam,
Asta!
 

PunisherMapper

Advanced User
Joined
Aug 3, 2009
Messages
277
Reaction score
7
Odp: BlackOTS 8.57

Zapowiada si? bardzo dobrze :) Bardzo chcia?bym dostac si? na testy.Mo?na wiedzie? jak sie na nie dosta??Nie gra?em wcze?niej na BlackOts wi?c nie wiem jak z tym resem har?w itp itd ale ja z ch?ci? wpadn?.
 

uszatek70

User
Joined
Jan 2, 2009
Messages
14
Reaction score
0
Odp: BlackOTS 8.57

OTs zapowiada si? dosy? ciekawie. Gra?em na poprzednich edycjach tego serwera i uwa?am ze BLACK OTs 8.41-8.42 by? najlepszy z ca?ej tej serii.
Pozdrawiam Marycha aka Niewazny
 

Asta

Advanced User
Joined
Apr 11, 2008
Messages
382
Reaction score
10
Odp: BlackOTS 8.57

TP Room posiada 80 teleport?w na expowiska i jak narazie 15 teleport?w na Wi?ksze Questy (wieczorem dodam kilka screen?w z TP Room).
Mapa jak i oskryptowanie jej oceniam na 90%. Planuj? doda? jeszcze jakie? questy i expowiska aby ka?dy mia? gdzie expi?.
Jeszcze w tym tygodniu planuje testy. Je?eli wszystko b?dzie sz?o w dobrym kierunku to startujemy w 3 tygodniu lipca - nie podaje dok?adnej daty poniewa? mo?e si? ona przesun??.

Ustali?em ju? mniej wi?cej jaki b?dzie Exp Stage:
1-50 - x220
51-100 - x160
101-160 - x120
161-240 - x90
241-380 - x70
381-500 - x50
501-700 - x30
701-800 - x22
801+ - x12
Oczywi?cie exp stage mo?e ulec zmianie.

Je?eli macie jakie? uwagi to prosz? pisa?!

Pozdrawiam,
Asta!
 
Last edited:

gacekevo

New User
Joined
Dec 27, 2009
Messages
3
Reaction score
0
Odp: BlackOTS 8.57

Tylko po co takie raty duze. Obecnie jest kilka ots z takimi ratami to ciezko ci sie bedzie przebic z nowym ots. Proponowalbym zmniejszenie ratow zalorzmy zaczyna sie z exp x 200 a przy 300lvl juz jest exp x 10. Aktualnie malo jest takich ots a duzo ludzi lubi pograc sobie na takich :D
 

Virtue

Active User
Joined
Jan 17, 2010
Messages
82
Reaction score
1
Odp: BlackOTS 8.57

Ba, ale tam s? potwory do?? dobre wi?c b?dzie si? dobrze i trudno expi? nawet z takim Exp Stage ; )

OTs zapowiada si? dosy? ciekawie. Gra?em na poprzednich edycjach tego serwera i uwa?am ze BLACK OTs 8.41-8.42 by? najlepszy z ca?ej tej serii.
Pozdrawiam Marycha aka Niewazny

Nie lubi? Cie Niewa?ny ! :D
//Razor aka Szwagier :*
 

Asta

Advanced User
Joined
Apr 11, 2008
Messages
382
Reaction score
10
Odp: BlackOTS 8.57

83801389.png

Dzisiaj wrzuci?em BlackOTSa na serwer dedykowany. Jeszcze dzisiaj wieczorem zaczn? testowa?. Jak na razie sam. Jutro/pojutrze do??cz? do mnie inni.

Wieczorem zamieszcz? informacje dot. startu!
 

Vennek

New User
Joined
Jan 17, 2010
Messages
5
Reaction score
0
Odp: BlackOTS 8.57

No no nast?pna edycja black'a mam nadzieje ze b?dzie lepsza ni? poprzednia a na pewno pogram . Wasz Vennek :*
 

Virtue

Active User
Joined
Jan 17, 2010
Messages
82
Reaction score
1
Odp: BlackOTS 8.57

Farlo we? si? schowaj nie wkleja si? takiego czego? do kogo? tematu ^^.

//Razor here ; )

No no nast?pna edycja black'a mam nadzieje ze b?dzie lepsza ni? poprzednia a na pewno pogram . Wasz Vennek :*

Graj Vennek to i my wr?cimy z Ndm'em, Osiedlowym itp ;dd
 

tupack17

User
Joined
May 17, 2010
Messages
14
Reaction score
0
Odp: BlackOTS 8.57

Oj tam :0
no mam nadzieje ze si? postara?e? Asta teraz i nie b?dzie takiej kupy jak kiedy? :0
noi mo?e zrobisz mniejsza ilo?? SMS na f sworda itp
 

kwas detonowy

New User
Joined
Jul 2, 2010
Messages
9
Reaction score
0
Odp: BlackOTS 8.57

no ostatnio to taka kupe odjebales ze szok totalna porazka 3 razy startowal postal z miesiac i huj mam nadzieje ze teraz tak nie bedzie wez sie postaraj
 

tupack17

User
Joined
May 17, 2010
Messages
14
Reaction score
0
Odp: BlackOTS 8.57

dokladnie zgadza sie z up^ moze nawet wystartowac za 1mc ale postaraj sie zeby nie bylo niedociagniec :)
 

Asta

Advanced User
Joined
Apr 11, 2008
Messages
382
Reaction score
10
Odp: BlackOTS 8.57

Chyba ka?dy czeka? na informacje dot. popularnej Wyspy Boss.
Oto i ona:
13498321.png

My?l?, i? si? podoba - znajduje si? na niej 9 miejsc do walki z bossami.

Aktualnie trwaj? testy - w dzisiejszym dniu bardzo dobr? prac? odwalili?my, poprawi?em du?o bug?w na mapie jak i na Acc Makerze.

Kolejne informacje ju? niebawem - dotyczy? one b?d? daty startu!

Pozdrawiam,
Asta/Aleh!
 
Status
Not open for further replies.
Top