What's new

Bonus Ouitowy, za czy przeciw?

Status
Not open for further replies.

Xordex2

Active User
Joined
Sep 19, 2011
Messages
73
Reaction score
2
Witam, jestem w trakcie robienia servera, chce zrobi? dobry server real, mam tylko tutaj pytanie. Jeste?cie za Bonusami do oufitow? Z jednej strony to ciekawy system, poniewa? zach?ca graczy do robienia addon?w, za co jest premia np 100hp, a z drugiej strony addon ma wygl?da? a nie dawa? bonus, ludzie powinni mie? str?j ten co im si? podoba, a nie ten kt?ry daje najlepszy bonus, przez co troch? s? zmuszani do noszenia danego addonu, Prosz? o szczere wypowiedzi czy lepiej jak addony s? z bonusem czy nie ?
 

Clean-Sector

Senior User
Joined
May 13, 2012
Messages
1,253
Reaction score
53
Odp: Bonus Ouitowy, za czy przeciw?

To dobry pomys? ale musi wszystko ma?o dawa? nie ?e zaraz jaki? addon da 5+ skilla albo co? takiego, musisz to wszystko dobrze ustawi?.
 

Xordex2

Active User
Joined
Sep 19, 2011
Messages
73
Reaction score
2
Odp: Bonus Ouitowy, za czy przeciw?

To wiadome ?e by nie dawa?o tyle, np addon barbarzy?cy dodawa? by axe +1, i 80hp, ale gada?em z kilkoma lud?mi na hexanie, bo chcia?em pozna? opinie to wi?kszo?? ludzi m?wi?o ?e ich to denerwuje. A tutaj pytam dodatkowo, bo chce pozna? zdanie wi?kszej ilo?ci ludzi.
 

DawToreq

Deus est.
Joined
Feb 14, 2010
Messages
356
Reaction score
46
Odp: Bonus Ouitowy, za czy przeciw?

Z jednej strony to fajny pomysl bo zawsze jakies + sa lepsze, ale z 2 strony powiedzmy kto? jest knight a lubi hunter outfit i co? doda mu hp i dista? i na chuj mu takie cos? :D wieeec moim zdaniem lepiej zrobi? bez ;d
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Bonus Ouitowy, za czy przeciw?

+5 do skilla to akurat tyle co nic, czyli malo. Ale nie o to chodzi. Sam pomysl, zeby addony dawaly jakies bonusy jest ok. Ale wykonanie jest slabe. Generalnie trzeba wymyslic cos innego. Moze kazdy addon daje taki sam bonus, wiec mozesz nosic co chcesz, ale musisz przynajmniej jakis addon zrobic? Oczywiscie moglo by to byc zalezne od profesji, zeby nie bylo, ze mag tez dostaje z bonusu dista... A tak poza tym moglo by to byc zrobione czesciowo osobno. Czyli zeby byl wymagany jakis quest zeby dosta bonus? A addon to tylko taki doatek, zeby go nosic, zeby byl dodatkowym wymaganiem do tego bonusu i zeby graczy zachecic wlasnie do robienia addonow?
Nie wiem czy to jest dobre rozwiazanie, moze ktos wymysli cos lepszego, bo to wymyslilem na szybko i nawet nie przemyslalem za bardzo, ale zawsze lepsze cos niz to co juz jest...
 
Status
Not open for further replies.
Top