What's new

- ElfBot Bot do pvp

Status
Not open for further replies.

menelex

User
Joined
Mar 12, 2010
Messages
36
Reaction score
0
Ot?? gra?em na rl tibi i na ro?nych OTS-ach ale bardzo mi si? spodoba? OTS karamy-war tylko tam wszyscy jad? na jaki? botach lub programach gdzie np.Gdy kogo? uderzysz a on np. jest AFK to go healnie i w ten sposob go si? nieda dednac...wi?c moja pro?ba aby kto? poda? nazw? albo co? podobnego do tych program?w lub podobnych program?w... my?l? ze z?y dzial to nie jest bo oni podobno na elfie jad? wi?c tutaj da?em ale w razie potrzeby prosz? przezuci?...z g?ry dzi?kuje :lol:
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Bot do pvp

Elf to jeden z najlepszych botow do pvp, oraz jeden z lepszych do expienia tez.
Mozesz go sciagnac w pobieralni lub z oficjalnej strony.
http://tibia.net.pl/elfbot/464914-elfbot-4-5-4-a.html

Wersja ktorej potrzebujesz to 8.54. Mozesz tez miec inne, ale ta jest pod clienta 8.54. Dobra jest tez wersja pod 8.6. Boty malo w czym sie roznia w sumie wiec bez roznicy.
Jest to wersja trial na 3 dni, pelna wersje mozesz drogo kupic na stronie oficjalnej, co sie nie oplaca. Albo zdobyc w inny nielegalny sposob.

Tu masz link do poradnika:
http://tibia.net.pl/elfbot/508420-poradnik-elfbot-msq.html

Oczywiscie mozesz uzyc jakiegokolwiek innego bota nawet. Jesli twoje wymagania sa tak male, jak tylko leczenie. Kazdy bot posiada ta funkcje. Sa tez darmowe boty, ktore sie w tym sprawdza, wiec nie bedziesz musial kombinowac.
Przykladem takiego bota jest tibia auto. Informacji poszukaj w dziale pobieralni tibii auto i w poradnikach. Lub poszukaj tez strony producenta.
 

menelex

User
Joined
Mar 12, 2010
Messages
36
Reaction score
0
Odp: Bot do pvp

Dzi?ki akurat go przeczyta?em ale mam pro?b? jak zrobi? w ten nielegalny spos?b ?ebym m?g? codziennie elfbota u?ywa??

Notka moderatorska:
Poruszanie kwestii hackowania i crackowania.
Temat zamykam.
// K4czan
 
Last edited by a moderator:

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Bot do pvp

Dzi?ki akurat go przeczyta?em ale mam pro?b? jak zrobi? w ten nielegalny spos?b ?ebym m?g? codziennie elfbota u?ywa??

Nie mozna na tym forum rozmawiac na takie tematy ;<
 
Status
Not open for further replies.
Top