What's new

- Pozostałe Bot na Medivia

Gepard154

Active User
Joined
Dec 3, 2008
Messages
114
Reaction score
1
Witam.
Czy s? jakie? boty dzia?aj?c na Medivia.org? Jest to 7.4 z w?asnym klientem.
Interesuje mnie bot, kt?ry dzia?a (mo?e by? p?atny).
Pozdrawiam.
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: Bot na Medivia

Boty s?, sam jestem w posiadaniu jednego z nich. ( dzia?a anty idle, hotkeye, runemaker, food eater, light hack i ring equip ), ale za darmo Ci nikt nie da, a p?atnych bot?w nie ma. Ka?dy w jaki? spos?b sobie za?atwi? (albo zrobi? sam lub dosta? od kogo? kto si? zna na tym ).
 

Gepard154

Active User
Joined
Dec 3, 2008
Messages
114
Reaction score
1
Odp: Bot na Medivia

Pewnie dlatego nie mog? nic znale??. Uda?o mi si? wykopa? runemakera i nic poza tym. Jak kto? b?dzie mia? info na temat bota pod tego klienta, prosz? o Informacje :)
Pozdrawiam.
 

Bujak0

New User
Joined
Apr 20, 2012
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Bot na Medivia

Gdzie znalazles rune makera moglbys podeslac ?
 

Gepard154

Active User
Joined
Dec 3, 2008
Messages
114
Reaction score
1
Odp: Bot na Medivia


[MENTION=83060]ToP[/MENTION]ic
Temat nadal aktualny :) Jak kto? chce zarobi? prosz? pisa?. Zale?y mi na pick up spears oraz auto healer.
 
Last edited:

Bujak0

New User
Joined
Apr 20, 2012
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Bot na Medivia

Troche dziwny ten bot bo je fooda przez 30 min i nagle z dupy wyskakuje blad ze pusta pozycja i juz nie je xd znasz an to rozwiazanie ?
 

Faculty

Active User
Joined
Dec 5, 2010
Messages
67
Reaction score
3
Odp: Bot na Medivia

Posiadam tibie auto przerobion? pod wersj? medivi. Wszystkie opcje dzia?aj? z wyj?tkiem auto-resellera. Koszt takiego bota to 30z?. Wystawiam go czasem na allegro :) B?dziesz go mia? tak d?ugo jak b?dziesz posiada? instalk?, jedynym minusem jest to ?e bardzo rzadko b?d? aktualizowa? go pod aktualizacj? klienta medivi. Robi?em to na bie??co w wakacje jednak?e teraz wraca rok akademicki i w przeci?gu miesi?ca wysy?am zaktualizowane instalki.
 
Last edited:

Saiyans King

Forum friend
Joined
Feb 6, 2009
Messages
97
Reaction score
18
Odp: Bot na Medivia

Witam, mam wam do oddania Medivia - 8.60 compatiblity client.
Klient ten jest przystosowany ?eby dzia?a? na nim ElfBot NG 4.5.9-4.6.0.

SS:
3eV8XYr.jpg


Strona:


Aktualnie s? testy wi?c wszystko jest za darmo(kiedy zapyta o klucz po prostu wystarczy nacisn?? "Login").
Prosi?bym nie spamowa? i? jest to wirus poniewa? wykrywa tak du?? ilo?? false-positive z powodu zabezpiecze? ?eby mi kto? po prostu nie podpierdoli? mojej pracy bez wysi?ku.
 

Debski

Senior User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,491
Reaction score
266
Odp: Bot na Medivia

Witam, mam wam do oddania Medivia - 8.60 compatiblity client.
Klient ten jest przystosowany ?eby dzia?a? na nim ElfBot NG 4.5.9-4.6.0.

SS:


Strona:


Aktualnie s? testy wi?c wszystko jest za darmo(kiedy zapyta o klucz po prostu wystarczy nacisn?? "Login").
Prosi?bym nie spamowa? i? jest to wirus poniewa? wykrywa tak du?? ilo?? false-positive z powodu zabezpiecze? ?eby mi kto? po prostu nie podpierdoli? mojej pracy bez wysi?ku.

I znowu mnie ratujesz, wczesniej Kasteria a teraz Medivia xD szkoda tylko ze znowu trzeba uzywac skryptu na looting, ale tak to wszystko dziala
 

Adikk3

User
Joined
Dec 31, 2009
Messages
21
Reaction score
3
Odp: Bot na Medivia

Sprzedam bota z cavebotem,alerty,targeting,trainer, misc(light hack,anti idle,ruemaker,mana trainer,fishing, food eater)
 

Vadys

New User
Joined
Jul 6, 2008
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Bot na Medivia

Witam, mam wam do oddania Medivia - 8.60 compatiblity client.
Klient ten jest przystosowany ?eby dzia?a? na nim ElfBot NG 4.5.9-4.6.0.

SS:


Strona:


Aktualnie s? testy wi?c wszystko jest za darmo(kiedy zapyta o klucz po prostu wystarczy nacisn?? "Login").
Prosi?bym nie spamowa? i? jest to wirus poniewa? wykrywa tak du?? ilo?? false-positive z powodu zabezpiecze? ?eby mi kto? po prostu nie podpierdoli? mojej pracy bez wysi?ku.

Bedzie update?
 

Saiyans King

Forum friend
Joined
Feb 6, 2009
Messages
97
Reaction score
18
Odp: Bot na Medivia

Bedzie update?
Update b?dzie tylko jeszcze nie wiem dok?adnie kiedy bo update wprowadzi? par? zmian w strukturze plik?w .dat, .spr jak i w pakietach wysy?anych przez serwer.

#Edit
Jak napisa?em tak i zrobi?em update'a. Ma?y ss na zach?t?:
joxxBOH.jpg
 
Last edited:

Debski

Senior User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,491
Reaction score
266
Odp: Bot na Medivia

Jedyny bot po update ktory dziala ^^ a zastanawialem sie co zrobic jak zaden nie dzialczyl
 

paziu

Active User
Joined
May 28, 2008
Messages
62
Reaction score
2
Odp: Bot na Medivia

Ciekawe czy da rade to pod inne serwery zrobi?.
 

iwan977

User
Joined
Dec 28, 2009
Messages
22
Reaction score
0
Odp: Bot na Medivia

Saiynas King :
jest problem przy MC , nie mo?na odpalic kilku klient?w wraz z elfbotem (posiadam wykupion? licencje)
w ka?dym kolejnym kliencie elfbot zachowuje si? tak jakby nie widzia? cracka wy??cza si? po oko?o godzinie.
 

iwan977

User
Joined
Dec 28, 2009
Messages
22
Reaction score
0
Odp: Bot na Medivia

dobra, owy problem ogarn??em nale?y za ka?dym razem odpala? z poziomu administratora ( o dziwko przed update nie by?o to wymagane)
Teraz mam kolejn? zagwozdk? , przy ponad 2 MC wywala mi debuga kto? mo?e mia? podobny problem ??
Saiyan king : swoj? droga to pomyli?e? adresy i fishing wy?wietla jako shielding oraz co? tam z swordem , axem , club'em jest pomieszane ale tak to propsy za prace :)
Pozdrawiam.
 

Saiyans King

Forum friend
Joined
Feb 6, 2009
Messages
97
Reaction score
18
Odp: Bot na Medivia

dobra, owy problem ogarn??em nale?y za ka?dym razem odpala? z poziomu administratora ( o dziwko przed update nie by?o to wymagane)
Teraz mam kolejn? zagwozdk? , przy ponad 2 MC wywala mi debuga kto? mo?e mia? podobny problem ??
Saiyan king : swoj? droga to pomyli?e? adresy i fishing wy?wietla jako shielding oraz co? tam z swordem , axem , club'em jest pomieszane ale tak to propsy za prace :)
Pozdrawiam.
Wy?wietlanie skilli zosta?o poprawione i zmieniony zosta? troch? kod je?li chodzi o mc(w przypadku gdyby dalej by?y debugi prosz? o debug loga na pw).
Do tych zmian nale?y pobra? klienta ze strony.
 
Top