What's new

- ElfBot Bot nie widzi potwor?w

Don Diablo

Advanced User
Joined
Jun 20, 2010
Messages
294
Reaction score
10
Mam jaki? dziwny problem, kt?ry pojawi? si? nagle, niestety nie mam poj?cia co jest jego powodem. Polega on na tym, ?e bot po prostu nie widzi potwor?w, przez co ?aden skrypt na UE nie dzia?a (pomijaj?c auto 100 say 'czar'). Jest to jeszcze bardziej dziwne, bo w pz wszystko jest tak jak by? powinno (wida? to dok?adnie, bo mam skrypta odpalonego, kt?ry pokazuje ilo?? graczy, potwor?w itp.)

Kto? mia? co? podobnego? Wie jak naprawi?? Co mog?o ten problem tak nagle spowodowa?? (po w??czeniu bota by?o wszystko okay, niestety musia?em zmieni? expa, wychodz? z pz a tu 0 reakcji, bot sobie w ch**a leci)
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Bot nie widzi potwor?w

exp w pz
problem solved
/close
 

Don Diablo

Advanced User
Joined
Jun 20, 2010
Messages
294
Reaction score
10
Odp: Bot nie widzi potwor?w

Ten post idealnie pokazuje co sob? prezentujesz na tym forum.
Czekam na jakie? sensowne odpowiedzi.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Bot nie widzi potwor?w

Sensowna odpowied?.


Like I Care xD
 

Gumiok Mieszanina

Vestia.pl
Joined
Jun 9, 2015
Messages
257
Reaction score
14
Odp: Bot nie widzi potwor?w

[MENTION=271337]Don Diablo[/MENTION]
Podaj skrypty na ue, kt?rych u?ywasz, ew wstaw screen z targetingu, bo inaczej nie mog? pom?c.
 

Don Diablo

Advanced User
Joined
Jun 20, 2010
Messages
294
Reaction score
10
Odp: Bot nie widzi potwor?w

[MENTION=430774]Gumiok Mieszanina[/MENTION]
Zwyk?ego skrypta na "Anty RSa" mam:
Code:
 auto 100 listas 'AntyRS' |setcolor 400 500 300 | ifnoplayeronscreen if [$monstersaround.5 >= 1 && $mp >= 1] {say 'exevo gran mas frigo'| wait 100} |isattacking ifplayeronscreen if [$monstersaround.5 >= 1 && $mp >= 1] {say 'exori frigo' | wait 800}

Targeting dzia?a na 100% - zaznacza, podbiega, bije z "?apy".

Posprawdza?em to troszk? bardziej i sprawa wygl?da jeszcze "ciekawiej":
1) Stoj? w tp expy/depo/Temple - Jest OK.
2) Stoj? w PZ na expie - Nie dzia?a nic.
3) Stoj? poza pz na expie - Nie dzia?a nic.
4) Stoj? w roomie z trainerami - Jest OK.
5) Podchodz? do "wybranego" trainera - UE dzia?a, ilo?? potwor?w itp. si? zgadza.
6) Kilka razy si? zdarzy?o, ?e to pokaza?o np. Ilo?? potwor?w: 1, ale jak podbiega?y inne to i tak skrypt pokazuje to co wcze?niej (chyba, ?e tamten pad? to by?o 0). Usun??em nawet ponad po?ow? skrypt?w ?eby mie? pewno??, ?e to nie ich ilo?? jest przyczyn? i nic.

Dziwne jest te? to, ?e na innym otsie wszystkie te skrypty dzia?aj?, a tutaj od 2 dni jest problem (inni mog? bi? normalnie, wi?c to na pewno nie blokada ze strony Administracji).
 

Gumiok Mieszanina

Vestia.pl
Joined
Jun 9, 2015
Messages
257
Reaction score
14
Odp: Bot nie widzi potwor?w

W tej chwili nic mi nie przychodzi do g?owy, mo?e god stoi gdzie? na gho?cie? xD
Spr?buj tak:
Code:
auto 100 listas 'AntyRS' | setcolor 400 500 300 | ifnoplayeronscreen if [$monstersaround.7 > 0] {say 'exevo gran mas frigo'| wait 100} | isattacking ifplayeronscreen if [$monstersaround.5 >= 1 && $mp >= 1] {say 'exori frigo' | wait 800}
ale w?tpi?, ?eby to co? da?o.
 

Don Diablo

Advanced User
Joined
Jun 20, 2010
Messages
294
Reaction score
10
Odp: Bot nie widzi potwor?w

Skrypt na UE nic nie pom?g? i nie pomo?e, bo dalej bot "twierdzi", ?e na expie nie ma potwor?w :<
 
Top