What's new

- ElfBot Bot zmienia target...

Status
Not open for further replies.

xX Ninja Xx

Advanced User
Joined
Jul 28, 2009
Messages
398
Reaction score
28
Witam, mam taki problem. Bije mi giant spidera, zbi? mu ponad po?ow? hp, nagle pojawia si? nast?pny gs i przerzuca target na niego zamiast dobi? tamtego. Macie jakie? pomys?y jak temu zaradzi??
 

Ellero

Forum friend
Joined
Jul 3, 2008
Messages
379
Reaction score
30
Age
29
Odp: Bot zmienia target...

W targetingu przesu? suwak Proximity i Stick w prawo.
 

xX Ninja Xx

Advanced User
Joined
Jul 28, 2009
Messages
398
Reaction score
28
Odp: Bot zmienia target...

?eby nie spamowa? tematami to dopisze jeszcze jeden problem, mianowicie nie wiem jak zrobi? ?eby zmienia? mi ring tylko jak si? sko?czy. Gdy w targetingu zaznacze Healing ring to zak?ada tylko jak bije potwora, jak u?yje skryptu " auto 200 equipring 3098 " i w targetingu "No change" to gdy nie ma potwora zak?ada i zdejmuje mi co chwile ringa. A jak bije ma na sta?e... Jakie? propozycje?
 

Ellero

Forum friend
Joined
Jul 3, 2008
Messages
379
Reaction score
30
Age
29
Odp: Bot zmienia target...

Code:
auto 200 if [$ringslot.id != [I]id_za?o?onego_ringa[/I]] {equipring [I]id_ringa[/I] | wait 400 | end}
 

xX Ninja Xx

Advanced User
Joined
Jul 28, 2009
Messages
398
Reaction score
28
Odp: Bot zmienia target...

Te? nie dzia?a, jak chodz? to co chwile zak?ada i zdejmuje, a jak bije to normalnie ma za?o?onego...
 

Ellero

Forum friend
Joined
Jul 3, 2008
Messages
379
Reaction score
30
Age
29
Odp: Bot zmienia target...

Code:
auto 200 if [$ringslot.id != 3100] {equipring 3098 | wait 400 | end}

U mnie wszystko dzia?a bez problemowo. W targetingu po tym jak zmienisz Wear ring na No Change zapisz zmiany (i w targetingu i w og?lnym). Przed chwil? testowa?em u siebie i dzia?a be? najmniejszego ale.
 

xX Ninja Xx

Advanced User
Joined
Jul 28, 2009
Messages
398
Reaction score
28
Odp: Bot zmienia target...

Nie mam poj?cia co jest nie tak... Wszystko robi? dobrze... Mam wra?enie ?e ta funkcja 'No change' w targetingu nie dopuszcza ?adnego pier?cionka i gdy pr?buje za?o?y? powy?szym skryptem to si? k??ci i zak?ada i zdejmuje... Poni?ej za??czam ss :

91113389.png


@Edit
Na nowo otwartej tibii i elfie wszystko jest git... Musze zrobi? wszystko od nowa i powinno dzia?a?, masz rep + . Mo?na zamkn??.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top