What's new

- Pozostałe Boty, bany - ibot ?

Status
Not open for further replies.

ChmieluAG

Advanced User
Joined
Mar 22, 2010
Messages
170
Reaction score
8
Witam nie gra?em jaki? czas w Tibie chcia?em sobir kupi? jakiego? bota na mojego ek, ale neo ju? nie ma i du?o os?b z kt?rymi gada?em m?wia ?e IBot jest nast?pc? neo i tak samo jak on steruje klawiatur? dzi?ki czemu nie mo?na wy?apa? bana, czy to prawda? U?ywa go kto? jak si? sprawuje? Dzi? by?a fala ban?w czy kto? wy?apa? delete za Ibota?
 

Sir Budo

Advanced User
Joined
Jun 26, 2011
Messages
456
Reaction score
36
Odp: Boty, bany - ibot ?

Czy nie mo?na wy?apa?, hmm nie by? bym do ko?ca taki pewien.Ma ruchy myszk? jak i klawiatur? ale to czasami nie wystarcza i mo?esz dosta? bana.Jest on w nizszym stopniu napewno wykrywalny od bot?w darmowych jak np Tibia Auto.Napewno nie jest 100% zawsze mo?esz to Ty dosta? nie spodziewanie bana a inni mog? sobie spokojnie na nim gra?.Dajmy na to 10 os?b dostanie 2 bana :)

Dobrym botem r?wnie? jest RedBotPro ja bym nawet powiedzia? ?e to jest zamiennik Neobota w 100%.:D wykrywalno?? mniej wiecej taka sama ale ?atwiejszy w obs?udze.
 

maszekk

Advanced User
Joined
Oct 5, 2009
Messages
173
Reaction score
6
Odp: Boty, bany - ibot ?

@up RedBot ?atwiejszy w obs?udze od neo ? to ty chyba nigdy na oczy neo nie widzia?e? ;F

A co do bot?w tak jak Sir Budo powiedzia? niema bot?w w 100% pewnych zawsze jest jaka? szansa, zale?y od szcz??cia. Ja np. na ibocie boci?em z 4 miesi?ce na kilku postaciach i ban?w nie by?o. Wcze?niej na noob charze u?ywa?em te? blackD jakie? 3 miesi?ce i bana nie by?o a podobno blackD i tibia auto najbardziej wykrywalne s?.
 

Sir Budo

Advanced User
Joined
Jun 26, 2011
Messages
456
Reaction score
36
Odp: Boty, bany - ibot ?

@up RedBot ?atwiejszy w obs?udze od neo ? to ty chyba nigdy na oczy neo nie widzia?e? ;F

A co do bot?w tak jak Sir Budo powiedzia? niema bot?w w 100% pewnych zawsze jest jaka? szansa, zale?y od szcz??cia. Ja np. na ibocie boci?em z 4 miesi?ce na kilku postaciach i ban?w nie by?o. Wcze?niej na noob charze u?ywa?em te? blackD jakie? 3 miesi?ce i bana nie by?o a podobno blackD i tibia auto najbardziej wykrywalne s?.


Nie redBot ?atwiejszy od neo tylko Redbot ?atwiejszy od Ibota!
Moje zdanie na temat wykrywalno?ci poni?szych bot?w:
-BBot(80%)
-Tibia Auto(98%)
-BlackD Proxy(98%)
-Redbot(15%)
-Ibot(15%)
-Neobot(kt?ry ju? nie istnieje 15%)

Odradzam w zupe?no?ci bocenia na TA oraz Bbot.
 
Joined
Jul 7, 2010
Messages
2,061
Reaction score
193
Age
27
Odp: Boty, bany - ibot ?

@up RedBot ?atwiejszy w obs?udze od neo ? to ty chyba nigdy na oczy neo nie widzia?e? ;F

A co do bot?w tak jak Sir Budo powiedzia? niema bot?w w 100% pewnych zawsze jest jaka? szansa, zale?y od szcz??cia. Ja np. na ibocie boci?em z 4 miesi?ce na kilku postaciach i ban?w nie by?o. Wcze?niej na noob charze u?ywa?em te? blackD jakie? 3 miesi?ce i bana nie by?o a podobno blackD i tibia auto najbardziej wykrywalne s?.

Nie tylko od bota zale?y, gdy? je?li kto? ci? zraportuje to szansa na bana jest niemal stu procentowa !
Osobi?cie polecam Redbota oraz BBota, chocia? i tak ju? ?aden bot nie b?dzie lepszy od poczciwego neo :(

Pozdrawiam
 

Sir Budo

Advanced User
Joined
Jun 26, 2011
Messages
456
Reaction score
36
Odp: Boty, bany - ibot ?

Nie tylko od bota zale?y, gdy? je?li kto? ci? zraportuje to szansa na bana jest niemal stu procentowa !
Osobi?cie polecam Redbota oraz BBota, chocia? i tak ju? ?aden bot nie b?dzie lepszy od poczciwego neo :(

Pozdrawiam

No jak to nie zale?y od bota? je?eli kto? ma Ibota kt?ry wykonuje czynno?ci tak jak by? by? przy pc ma ruchy myszk? oraz klawiatur? to raczej jest mniejsze prawdopodobie?stwo ?e kto? ci? zraportuje prawda?!
A co do neobota to si? zgodz?, s? niby zamienniki ale to wszystko nie jest to neobot nie zast?piony :D [*]
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Boty, bany - ibot ?

ibot jest wkurzaj?cy. Ziomek boci na ta od 4 lat i nie dosta? bana. Ja obecnie u?ywam bbot cho? jest troche wkurzaj?cy ;/ Osobi?cie polecam bbot ?atwy w obs?udze itd.
 

Sir Budo

Advanced User
Joined
Jun 26, 2011
Messages
456
Reaction score
36
Odp: Boty, bany - ibot ?

ibot jest wkurzaj?cy. Ziomek boci na ta od 4 lat i nie dosta? bana. Ja obecnie u?ywam bbot cho? jest troche wkurzaj?cy ;/ Osobi?cie polecam bbot ?atwy w obs?udze itd.

Tak zgadzam si?, jest ?atwy w obs?udze ale ma tyle b??d?w ?e szok! np. mia?em tak? sytuacje ?e posta? biega?a ?adnie na expie w pewnym momencie stan?? przed ?ciana i wchodzi? ca?y czas jakby w ?cian?.Ma dziwne wieszanie i jest bardziej wykrywalny bo np kase z lota szybciej bierze nie jakby normalnie itp..:D
 
Joined
Jul 7, 2010
Messages
2,061
Reaction score
193
Age
27
Odp: Boty, bany - ibot ?

ibot jest wkurzaj?cy. Ziomek boci na ta od 4 lat i nie dosta? bana. Ja obecnie u?ywam bbot cho? jest troche wkurzaj?cy ;/ Osobi?cie polecam bbot ?atwy w obs?udze itd.

Te? kiedy? korzysta?em z TibiaAuto, dobre kilka lat i te? nigdy nie dosta?em bana :)

No jak to nie zale?y od bota? je?eli kto? ma Ibota kt?ry wykonuje czynno?ci tak jak by? by? przy pc ma ruchy myszk? oraz klawiatur? to raczej jest mniejsze prawdopodobie?stwo ?e kto? ci? zraportuje prawda?!
A co do neobota to si? zgodz?, s? niby zamienniki ale to wszystko nie jest to neobot nie zast?piony :D [*]

Nie rozumiem, co z tego ?e bot wykonuje ruchy myszk? i klawiatur? ?
Inni gracze tego nie widza, wi?c raportuj? tak jak inne boty :)

Pozdrawiam
 

Bju

Active User
Joined
Oct 31, 2012
Messages
121
Reaction score
5
Odp: Boty, bany - ibot ?

ibot jest wkurzaj?cy. Ziomek boci na ta od 4 lat i nie dosta? bana. Ja obecnie u?ywam bbot cho? jest troche wkurzaj?cy ;/ Osobi?cie polecam bbot ?atwy w obs?udze itd.

To ze nie umiesz si? pos?ugiwa? owym botem nie znaczy ze jest wkurzaj?cy. To jest zalezne, ja boci?em na TibiaAuto przez okres czasu ok. 6 miesiecy, po tym okresie dostalem delete. BBot jest wkurzajacy bo ma duzo bug?w, nie dorasta do piet ibotowi, kt?rego osobicie Ja polecam, gdyz uzywam go od 33 dni (prosty bot, tylko trzeba chciec zrobic skrypt)
 

miloszek1995

Active User
Joined
Dec 18, 2012
Messages
55
Reaction score
0
Odp: Boty, bany - ibot ?

lepiej gra? bez bota hehe ;] nie no na serio to ka?dy bot jest wykrywalny nie ma takiego bota kt?rego gm nie wykryje ;]

---Aktualizacja---

lepiej gra? bez bota hehe ;] nie no na serio to ka?dy bot jest wykrywalny nie ma takiego bota kt?rego gm nie wykryje ;]
 

mateusz2277

Advanced User
Joined
Feb 21, 2010
Messages
402
Reaction score
22
Odp: Boty, bany - ibot ?

Jak ju? si? cz?owiek pobawi w ibocie to nie jest taki trudny. Ibot jest obecnie najlepszym botem, jak kto? ci? zraportuje to jest tam jaka? szansa ?e kto? si? tym przejmie.
Te ca?e massbany to wielki Fake, ponad 6500 kont zbanowali, a 99,5% u?ytkownik?w Ibota zachowa?o konto nienaruszone.
Ibot i Redbot ma podobn? niewykrywalno?? (99% jak dla mnie), BBot to loteria, o TA to nawet nie chce mi si? pisa? ;x

Podsumowuj?c, je?eli chcesz ogarn?? sobie bota to tylko i wy??cznie Ibot jak dla mnie.
Jak masz 60+ eka kupujesz na niego pacca i bota, nast?pnego bota ju? za gp, pacca za pln (mo?e uda ci si? nazbiera? nawet na pacca za gp) a potem to ju? masz tyle siana ?e Pacca i Ibota kupujesz za gp.

Taki 60 ek zarabia 5k/h +, je?eli przyjmiemy ?e boci 7h w dniu ?eby nie czeka? na stamin? to.
7*5*30 = 1050 (k). Ibot na pvp 800k, na non pvp 1000k.
 

#SWAG

Dolej w?dy
Joined
Aug 3, 2009
Messages
1,041
Reaction score
75
Odp: Boty, bany - ibot ?

lepiej gra? bez bota hehe ;] nie no na serio to ka?dy bot jest wykrywalny nie ma takiego bota kt?rego gm nie wykryje ;]
nie ma w Tibii ju? czego? takiego jak gm, teraz wprowadzili jaki? antybot system, kt?ry automatycznie wykrywa niekt?rych botter?w, nie zapominajcie te?, ?e w tych xxx kontach jakie? 20-30% to spamerzy, kt?rzy reklamuj?
 

proxima1

Advanced User
Joined
Jun 11, 2009
Messages
348
Reaction score
1
Odp: Boty, bany - ibot ?

Musze Cie zasmucic, mialem 5 bot knightow, ktorymi bocilem na zmiane cale noce i wczoraj jeden z nich dostal delete 90ek. Tylko Ibotem :p
 

mateusz2277

Advanced User
Joined
Feb 21, 2010
Messages
402
Reaction score
22
Odp: Boty, bany - ibot ?

Musze Cie zasmucic, mialem 5 bot knightow, ktorymi bocilem na zmiane cale noce i wczoraj jeden z nich dostal delete 90ek. Tylko Ibotem :p

No wi?c nale?ysz do 0,5% tych, kt?rzy mieli pecha, na forum ibot przegl?da?em mo?e 1-2 osoby delete dosta?y.
 
Status
Not open for further replies.
Top