What's new

Brama z wie?ami nieopodal g?r

Status
Not open for further replies.

Unforgoten

User
Joined
Feb 7, 2010
Messages
46
Reaction score
3
To moje kolejne wypociny tym razem zaprezentuje wam mapke z bram? wie?ami i g?rami sami zobaczcie ocencie i skomentujcie.To tak jakby 2 bramy co znajduje sie za bramami?To uka?e sie w nowym projekcie


 

unsword

Active User
Joined
May 12, 2009
Messages
146
Reaction score
8
Odp: Brama z wie?ami nie opodal g?r

Odp: Brama z wie?ami nie opodal g?r

jakotako ujdzie, tylko nie dokonczyles, znowu te kwadraty,
pozatym jest kilka bug?w i kwesti nie przemyslanych, np czemu ta brama tak bardzo odstaje od g?r. to wko?cu brama czy lu?ny kawa?ek sciany zbity z belek postawiony tak a nie inaczej bo w innym miejscu zawadzal?

nic specjalnego

edit;
pan unsword po wszystkich jedzie a swoich prac tu nie wystawia.
nie widze sensu w twojej wypowiedzi.
nie widze sensu w pokazywaniu swoich prac. jako? ego mi od tego nie uro?nie.
 
Last edited:

evon

Advanced User
Joined
Jul 9, 2009
Messages
444
Reaction score
23
Odp: Brama z wie?ami nie opodal g?r

Odp: Brama z wie?ami nie opodal g?r

Mi si? tam ta mapa nie poodoba (i ty m?wisz ?e ja robie kwadraty to popatrz na siebie i wogul? te domki z npc s? prostok?taki :D A na niekt?rych mapach w?a?nie s? takie domki z npc tzn. takie prostok?tne :) )
Kwadratowa mapa , ma?o szczeg???w , powtarzaj?ce si? elementy , szkielet i fonntana nie pasuje , g?ry mizerne (wi?cej natury) , no i s?aba brama , ta rzeka co przep?ywa cieniutka ma?o ro?linno??i powiniene? na brzegach da? roslinno?? , auto border du?o zrobi? ;p ...
Ocena 1/10

PS : Przeczytaj poradniki albo znajdz se nauczyciela bo ta mapa do gustu mi nie przypad?a :p widocznie bramy to nie twoja specjalno?? , nast?pnym razem po?wi?? wi?cej czasu nad map? bo tak na odpierdziel to nie wyjdzie :p I Wysil swoj? wyobra?nie dodaj par? fajnych szczeg???w z np. RAW
 
Last edited:

Unforgoten

User
Joined
Feb 7, 2010
Messages
46
Reaction score
3
Odp: Brama z wie?ami nie opodal g?r

Odp: Brama z wie?ami nie opodal g?r

sami nie umiecie tak to innych krytykujecie (przecie? to polska ^^) norma.
pan @up w por?wnaniu do twojej natury to jest cud mi?d pan unsword po wszystkich jedzie a swoich prac tu nie wystawia.@topic Wystawianie prac na oko takich ludzi jak panowie @up niczym nie sluzy nie mo?na niczego sie nauczyc tylko posluchac bezpodstawnych bzdur.Sami nie macie-innym nie dacie.sami nie potraficie-innym zazdroscice.Taka tu panuje zasada ;) robie mapki pod okiem naprawde wybitnego mappera on nie ocenia tej pracy superowo ale na ?rednio przy czym daje wskaz?wki a nie mowi to co wy bo to co wy tu robicie to wypisywanie bzd?r by sobie nabic posta. Pozdrawiam ale nie tych up.Sami po?wiecie kilka godzin na zrobienie mapy .
 

evon

Advanced User
Joined
Jul 9, 2009
Messages
444
Reaction score
23
Odp: Brama z wie?ami nie opodal g?r

Odp: Brama z wie?ami nie opodal g?r

pan @up w por?wnaniu do twojej natury to jest cud mi?d

We? przeczytaj porz?dnie ca?y temat bo widz? ?e jeste? dzieckiem kt?re czyta? nie potrafi napisa?em ?e natur? robi? na ko?cu .. a ty odrazu kurde musia?e? si? czym? popisa? i jak lama powiedzia?es ?e natura do dupy ( oczywi??ie ?e tak jak tam kur## nic nie by?o )
po 1 : My?l logicznie bo to ci nie wychodzi :/
po 2 : Ogarnij swoje mapy a p??niej krytykuj innych ( je?li powiedzia?e? ?e robi? kwadraty to czemu ty te? robisz ?? ) Ogarnij :)..

Przecie? m?wi?em ci co tu brakuje :)
1 : Ogarnij wodospad
2 : Ogarnij palete RAW
3 : Ogarnij Autoborder
4 : Ogarnij Szczeg??y
5 : Ogarnij nature
No i to all :) pisa?em up^^ czego brakuje

Sami po?wiecie kilka godzin na zrobienie mapy .

Niestety ja tyle po?wi?cam jak chcem zrobic zaje mape A ty widz? ?e all na odpierdziel sta? ci? na wi?cej
Mo?na r?wnie? by by?o urz?dzi? pojedynek mapperski ;)
 
Last edited:

Marcinoos66

Senior User
Joined
Dec 18, 2008
Messages
1,196
Reaction score
99
Odp: Brama z wie?ami nie opodal g?r

Odp: Brama z wie?ami nie opodal g?r

Kwadratowa mapa , prawie ?e zero natury , bardzo ma?o szczeg???w , nic na tej mapie nie ma -.-... Tylko brama i tyle. Bardzo s?aba praca 3/10
 

Unforgoten

User
Joined
Feb 7, 2010
Messages
46
Reaction score
3
Odp: Brama z wie?ami nie opodal g?r

Odp: Brama z wie?ami nie opodal g?r

pan @up jest chyba ?lepy a raczej napewno nic nie ma tylko brama? powiem ci ?lepoto s? wie?e s? g?ry rzeka most acha co do natury prawie zero natury to ty nei widzisz kwiat?w kepy traw drzew lisci ty tego nei widzisz wspo?czuje ci stary.
 

Nya

Advanced User
Joined
Sep 23, 2009
Messages
344
Reaction score
80
Odp: Brama z wie?ami nieopodal g?r

Je?eli wystawiasz map? do oceny to licz si? z krytyk?. Je?eli s?ysze? jej nie chcesz, to nie wystawiaj. Uwierz mi, nikt za tego typu prac? s?odzi? ci nie b?dzie. Jest po prostu zwyk?a, przeci?tna. A ponad to ma mn?stwo, ale to ca?e mn?stwo b??d?w. G?ry to jeden wielki AB, u?yty bez jakiegokolwiek zastanowienia. Natura chaotyczna, wida? jak byk, ?e drzewa losowo wybierane. Grzyby za chu tam nie pasuj?. Wiele miejsc niedoci?gni?tych, b?d? ca?kowicie niezrobionych. Zastanawia mnie te? fakt dlaczego katapulta odwr?cona jest w stron? bramy.

Zamiast s?ucha? krytyki i wyci?ga? wnioski, odpyskujesz ka?demu kto zacznie wytyka? b??dy. I od razu ostrzegam, ?e kolejne takie posty twojego autorstwa b?d? nagradzanie.
 

Zurak1908

User
Joined
Nov 21, 2009
Messages
42
Reaction score
4
Odp: Brama z wie?ami nieopodal g?r

Pomys? dobry,jednak wykonanie gorsze :)
Pusta ta mapa :/
Brakuje tu czego? co by przyku?o uwag?.
Hmm moja rada: Zachowuj proporcje ( jedna wie?a jest szersza :D ),poza ,,upi?kszeniem" tych wie? to nic nie zrobi?e? i chodzi mi tu o te kwadratowe ska?y..
Chyba musisz jeszcze troche popracowa? z RAW palet? ;)
Pozdrawiam i ?ycz? udanych prac.
 

Glothriel

Active User
Joined
Sep 13, 2009
Messages
87
Reaction score
9
Odp: Brama z wie?ami nieopodal g?r

Co tam robi pomnik -fontanna ? o_O
 
Status
Not open for further replies.
Top