What's new

Bro? Palladyna

Status
Not open for further replies.

Parszywy

Active User
Joined
Feb 25, 2012
Messages
85
Reaction score
9
Witam. Podyskutujmy na temat, ktory mnie ciekawi. Jesli mam palladyna 30 lvl, to czym powinienem atakowac? Poki co robilem to royal spearami, trzymajac w drugiej rece vamp shield. Jednak sa one ciezkie i maja dosc kiepski zasieg. Moze lepiej robi to starami? Czy luk albo kusza? Co o tym sadzicie?
 

Replay3run

Advanced User
Joined
Feb 8, 2011
Messages
162
Reaction score
19
Odp: Bro? Palladyna

wydaje mi si? ?e royal spery s? najbardziej op?acalne, w ko?cu najwi?cej os?b ich u?ywa a to o czym? ?wiadczy. Luk i kusza na tym levelu kompletnie sie nie nadaj?, ze starami expi?em tylko na dark cathedral bo tam pamietam z jakich? potwor?w lecia?y stary to zawsze dlugo siedzialem na expie. Od ciebie zale?y z czego b?dziesz bi? ale ja preferuje royal spear.
 

Sir Budo

Advanced User
Joined
Jun 26, 2011
Messages
456
Reaction score
36
Odp: Bro? Palladyna

Jak kolega wy?ej r?wnie? polecam royal speara, kt?rego dotychczas u?ywasz.Napewno bardziej ci si? to op?aci ni? zb?dne kupowanie star?w czy ?uku, kuszy.Zosta? przy royalkach :) bo na ten lvl s? one najlepsze..potem ewentualnie enchantend speary;p
 

Parszywy

Active User
Joined
Feb 25, 2012
Messages
85
Reaction score
9
Odp: Bro? Palladyna

W sumie macie racje, ale ze ja czlowiek uparty to musialem sprawdzis opcje kusza czy spear. Z kuszy tak jakby celniej trafialem i wyzszy mialem zasieg, ale jak mnie zlapaly 2-3 stworki to za mocno obrywalem i sporo potkow poszlo. Wiec widac, ze mamy racje. Czy ktos ma odmienne poglady?
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: Bro? Palladyna

Na tym poziomie zdecydowanie u?ywaj royal spear?w.
 

Parszywy

Active User
Joined
Feb 25, 2012
Messages
85
Reaction score
9
Odp: Bro? Palladyna

Dzi?kuj? wszystkim za opinie i po us?yszeniu odpowiedzi na ostatnie moje pytanie prosz? o zamkni?cie tematu.
Pytane brzmi: Na jakim lvlu przej?? na inn? bro? ?
 

maszekk

Advanced User
Joined
Oct 5, 2009
Messages
173
Reaction score
6
Odp: Bro? Palladyna

Zale?y na czym expisz ale bolty+kusza to op?aca si? dopiero od 70 lvla (drill bolty) a na 90 prismatic bolty. Wcze?niej to ca?y czas royalki.
 
Status
Not open for further replies.
Top