What's new

Ca?a prawda o TNP...

Status
Not open for further replies.

Emek

Zbanowany
Joined
Aug 14, 2008
Messages
793
Reaction score
67
Age
31
Odp: Ca?a prawda o TNP...

Zacznijmy od jednej sprawy, o co si? w og?le rozchodzi? O jeden tekst
jeste? brudna
Nie nie zachowujmy si? jak dzieci, to jeszcze nie jest argument do tego, ?eby obali? kadr?, bo i tak Wam si? nie uda.

Tak na prawd? kadra jest zgranym i lubianym si? teamem, a my (userzy) do szcz??cia im potrzebni nie jeste?my. Jakie maj? z nas korzy?ci? Musz? moderowa? nasze posty, banowa? osoby z kt?re maj? niestosowny nick, zarabia? na nas te? nie zarabiaj?... Nawet je?li tnet by upad? wi?kszo?? os?b z kadry b?dzie utrzymywa? ze sob? kontakt, wi?c nie warto toczy? wojny...

Co prawda uwa?am, ?e kadra powinna zachowywa? si? jak kadra - wi?cej dystansu do user?w, my?l?, ?e jakiekolwiek k??tnie kadry z userami s? nie na miejscu...

W takich momentach nie na miejscu jest filozofia jeden za wszystkich - wszyscy za jednego. Moderator pope?ni? b??d, powinien przeprosi? i wyci?gn?? wnioski - ignorowanie zaczepek... Reszta kadry nie powinna go broni?, bo ewidentnie pope?ni? b??d.

Co do Killer Queen - wi?cej dystansu do ?wiata, bo ci??ko Ci b?dzie w p??niejszym ?yciu ;)
 

Killer Queen

Advanced User
Joined
Dec 1, 2008
Messages
168
Reaction score
23
Age
33
Odp: Ca?a prawda o TNP...

Nie chce mi si? du?o pisa?, wi?c poprzestan? na jednym, je?li co? dotyka bezpo?rednio mnie, to nie omieszkam o tym pisa?. Zw?aszcza je?li dzieje si? to na forum, na kt?rym obra?anie innych jest karane i zw?aszcza je?li g??wnym sprawc? zamieszania jest moderator. Nie mam zamiaru nikogo obala?, jedynie chcia?am pokaza? co na ten temat my?l?. Eot.
 
I

Ivellios

Guest
Odp: Ca?a prawda o TNP...

Ale je?eli my musimy szanowa? Was to Wy musicie i szanowa? nas...Szacunek musi zaistnie? po obu stronach.
Tak ,to prawda. My?l?, ?e kadra szanuje u?ytkownik?w ale je?eli u?ytkownicy nie szanuj? nas no to wtedy nie jest ciekawie...
Tak ale przyzna? trzeba , ?e admini nie s? r?wnie? bezkarni , a w?a?nie takimi ich przedstawiasz ty , support oraz imperatorzy.
Nikt tutaj nie jest bezkarny. Trzeba przyzna?, ?e ka?dy pope?nia b??dy- wi?ksze czy mniejsze =p
Wida? admini odznaczaj? si? kultur? na poziomie.
Czy ja jestem niekulturalny?
A wi?c m?j kolega Javimax dosta? wyobra?cie sobie a? 10 pkt. reputacji za... WYT?UMACZENIE PEWNEMU USEROWI DO CZEGO S?U?Y DZIA? HAHA ;D!!I
Dobra, to mo?e inaczej. Reputacj? dodaje si? za pomoc(chyba =p). Dlaczego 10? Ano dlatego, ?e ranga Administrator ma moc punktow? 10 i przy jednym marnym reputciku, tutaj jego cyfra jest 10x wi?ksza(10 punkt?w).
#Killer Queen
Skoro oczekujesz na przeprosiny, to aj w imieniu ca?ej kadry- a szczeg?lnie Koko przepraszam Ciebie za te zdanie: "a ty jeste? brudna."

My ze swojej strony postaramy si? mniej denerwowa? i unosi? si?.
Zastan?wcie si? nad jednym faktem...
Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamie?
...
 

Rock

Advanced User
Joined
Apr 12, 2009
Messages
241
Reaction score
33
Age
30
Odp: Ca?a prawda o TNP...

Tymi Vip'ami, DRE i Artsem mnie roz?mieszy?e?. Nasi byli Vip'owie, to by?a ho?ota (no mo?e opr?cz dw?ch z nich).

Nie s?dz?, ?eby Alastorowi chcia?o si? chodzi? po s?dach w tak b?ahej sprawie. Zbanowali ich - nale?a?o im si?.

Co do innych rzeczy si? nie wypowiem, bo w zupe?no?ci nie interesuje mnie np. czyja? reputacja.
 
Last edited:

Jimmer

Przodownik
Joined
Mar 27, 2009
Messages
107
Reaction score
24
Odp: Ca?a prawda o TNP...

Pozwolisz, ?e zacytuj?.

Drug? do?? przykr? spraw? jest "banicja" kt?ra zosta?a uczyniona na userach do?? wysokiej rangi, a mowa tu o Artsie oraz DRE...Co uczynili wiemy, ale przypomn? dla tych co nie wiedz? :
A ot?? pewnego razu oni zamierzali za?o?y? forum o tematyce Tibijskiej (Tibia RL oraz OTSy).Lecz niestety nie uzdolnieni zbytnio w grafice nie potrafili zrobi? w?asnych obrazk?w rang , lub im si? nie chcia?o.

TU SI? MYLISZ!!!


To by?o forum projektu.
Pracowa?em w tym projekcie i wiem wszystko o nim. Zrobi?em niegdy? dla projektu forum pod mybb, ale nikomu si? nie spodoba?o. DRE za?o?y? wtedy forum pod vBulletin - oczywi?cie wareza. Arts wraz z DRE zacz?li "z?yna? TNP", by? temat aktualizacje i zmiany, konkursy mapperskie te? ?ywcem zer?n?li. Idioci. Taka jest prawda o tym, nale?a? im si? ten ban.

Pozdro
Jim
 

Always

Advanced User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
429
Reaction score
105
Age
28
Odp: Ca?a prawda o TNP...

Ivellios...
Skoro oczekujesz na przeprosiny, to aj w imieniu ca?ej kadry- a szczeg?lnie Koko przepraszam Ciebie za te zdanie: "a ty jeste? brudna."
Zaimponowa?e? mi , jak jeszcze nikt z ca?ej kadry. Wzi??e? pod uwag? jedn? i drug? stron?.
Brawo.
@Rybol
I powiedzcie mi prosz? , kto tu ma dziecinne podpisy ?
 

GarQet

Senior User
Joined
Jul 27, 2008
Messages
512
Reaction score
31
Odp: Ca?a prawda o TNP...

Korzystaj?c z okazji, powiem co ja o tym s?dz?...
Pisz?c pierwszy post w tym temacie "TNP schodzi na Psy" tylko dlatego tak napisa?em bo zbyt srogo odnosicie si? do U?ytkownik?w i za bardzo pr?bujecie przestrzega? Regulamin?w (czepiacie si? wszystkiego co mo?liwe). Nie wiem co wy chcecie osi?gn?? daj?c warny za np. brak Tag?w czy te? ma?o zrozumia?y post...
Ja osobi?cie nie mam nic do kadry, a w szczeg?lno?ci do os?b z kt?rymi mam jakikolwiek kontakt. Mam tylko do Pr?bnych Moderator?w... To co oni s? w stanie wykona? przechodzi ludzkie poj?cie, warny lec? za Nic (przyk?adowo ostatnio napisa?em post sk?adaj?cy si? z jednego zdania, kt?ry opisa? wszystko co zwi?zane by?o z Tematem, lecz po 5 minutach dosta?em w?a?nie od pr?bnego moderatora warna, z powodem: "G?upi post". To jest do?uj?ce... Takie co?, w tym stylu zdarzy?o si? parokrotnie).
To tyle co mam do powiedzenia w tej sprawie.
Pozdr. GarQet
 

yzzy92

Advanced User
Joined
May 14, 2009
Messages
308
Reaction score
32
Odp: Ca?a prawda o TNP...

Najlepiej b?dzie jak zamkniecie temat !!!!
 

smekcio

Advanced User
Joined
Apr 24, 2008
Messages
185
Reaction score
7
Odp: Ca?a prawda o TNP...

Trzeba umie? przebacza?,jedno przebaczenie i po sprawie.Nie wiem po co nag?a?nia? temat o tym sporze.Wystarczy przyzna? si? do winy i przeprosi?.
To a? takie trudne ?
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Ca?a prawda o TNP...

Trzeci? te? do?? przykr? spraw? jest usuni?cie rangi vip...C?? chcieli?cie zast?pi? j? pewnie rang? "aktywny".I niestety przyznaj? , nie uda?o si? wam ;/.W?a?ciwie chyba ?aden wcze?niejszy vip nie otrzyma? tej rangi...A przecie? to oni s? w?a?ciwie pr?cz admin?w
i moderator?w najaktywniejszymi osobami na forum.
Ja by?am VIPem, a za jedn? z najaktywniejszych u?ytkowniczek bynajmniej si? nie uwa?am. :> Wida? s? luki w twoim "wielkim planie nawracania kadry".
 

Demeroth

Forum friend
Joined
Apr 2, 2008
Messages
457
Reaction score
80
Age
31
Odp: Ca?a prawda o TNP...

VIP nie jest osob?, kt?ra jest aktywna na forum. Jest to og?lne wyr??nienie danego u?ytkownika, wi?c liczba post?w na dzie? nie ma tutaj nic do gadania. Z aktywnym jest odwrotnie ;)

Chcia?em wam wyja?ni? jedn? wa?n? spraw?... Gadacie, ?e faworyzujemy "swoich" czyli kadr?... Nie faworyzujemy to raz, a dwa, ?e ludzie w kadrze jako? si? zaznajamiaj?... Lepiej si? dogadujemy mi?dzy sob? (w kadrze) ni? z jakimi? bahorami, kt?re patrz? kto dzisiaj dosta? reputa, a czego on nie... Od nas si? odczepcie.

Je?eli by?cie czytali regulaminy i do nich si? stosowali to nie by?o by problem?w. To samo z zak?adaniem for na fora.pl czy innych darmowych stronach... ... co najgorsze, kopiuj?c wszystko ?ywcem z tibia.net.pl :O

Najpierw popatrzcie na siebie, na to jak WY piszecie, na to jaki WY macie stosunek do kadry, a dopiero potem zak?adajcie tak idiotyczne tematy jak ten.

Dzi?kuj?.
 

Deeboz

Advanced User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
312
Reaction score
30
Odp: Ca?a prawda o TNP...

Widz?, ?e zosta?a w tym temacie przytoczona moja k??tnia z Napsterem. Ot?? racja wtedy nerwy puszcza?y lecz Tibionauta nie masz prawa wycina? cz??ci mojej rozmowy z nim. Jakby? by? czyta? reszt? to by? wiedzia?, ?e przeprosi?em Napstera za swoje zachowanie poniewa? jest on ode mnie starszy i nie dziwie si?, ?e by? wkurwiony.:eek:

Szczerze to teraz nic do kadry nie mam. Wed?ug mnie zarz?dza ona jak na razie bez zb?dnych nieporozumie?. Kadra te? cz?owiek, mog? te? si? pomyli? !!!:p

Pozdrawiam
GoD DeeBoZ
 

Simivar

Senior User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
1,200
Reaction score
131
Odp: Ca?a prawda o TNP...

Chcia?em wam wyja?ni? jedn? wa?n? spraw?... Gadacie, ?e faworyzujemy "swoich" czyli kadr?... Nie faworyzujemy to raz,
Fail plax? M?wisz, i? nie faworyzujecie, a ja jako? zauwa?y?em odwrotn? sytuacj?, kt?ra w ka?dej chwili mog? poda? jako argument :-].

Piszecie, i? jest to nasza wina, i? to my was prowokujemy, i? to my nie czytamy regulaminu i inne g?wna, a to w niekt?rych przypadkach prawd? nie jest... Za przyk?ad poda? mog? swoj? skromn? osob?, kiedy to przez wasz? 'pro elo kadr?' zosta?em obra?ony na sb po kr?tkiej rozmowie (tak o, rozmawiali?my chwil? i potem kto? "wyje?d?a" mi z tekstem).

Nie ma za co.
 

yzzy92

Advanced User
Joined
May 14, 2009
Messages
308
Reaction score
32
Odp: Ca?a prawda o TNP...

Ale z was asy po co w og?le si? k??cicie ... ??:D tak to do niczego nie doprowadzi ??
 

Sentil

Ten Typ
Joined
May 11, 2008
Messages
211
Reaction score
85
Odp: Ca?a prawda o TNP...

Co by to by?o, jakbym nie dorzuci? moich trzech groszy do tematu. Czytajcie uwa?nie, bo szykuje si? ma?a ogarynka i og?lne podsumowanie.

Sprawa pierwsza - Killer Queen vs Koko​
Wszystko, co chcecie wiedzie? na ten temat, znajduje si? tutaj - http://tibia.net.pl/skargi-problemy/114115-skarga-na-moderatora-koko.html. Nic doda?, nic uj??. Jedyne co powiem na ten temat to to, ?e Koko nie musi nikogo przeprasza?. Dlaczego? Ano dlatego, ?e on sam zosta? obra?ony (nie wa?ne kto pierwszy zacz?? k??tnie). Koko, Killer Queen - to, czy si? przeprosicie, pozostawiam wam. Mo?ecie to zrobi? i ?y? w pokoju, mo?ecie da? spok?j i nie wchodzi? sobie w drog?. To ju? nie obchodzi ani mnie, ani nie powinno obchodzi? nikogo. Sprawa zamkni?ta. ZAMKNI?TA. Wszystko zosta?o wyja?nione w skardze, wi?c przesta?cie nawija?, kto kogo powinien przeprosi?.


Sprawa druga - GoD DeeBoZ​
Po choler? k??cisz si? nie o siebie? Patrz, co napisa? o ca?ej sprawie sam autor:
GoD DeeBoz said:
Widz?, ?e zosta?a w tym temacie przytoczona moja k??tnia z Napsterem. Ot?? racja wtedy nerwy puszcza?y lecz Tibionauta nie masz prawa wycina? cz??ci mojej rozmowy z nim. Jakby? by? czyta? reszt? to by? wiedzia?, ?e przeprosi?em Napstera za swoje zachowanie poniewa? jest on ode mnie starszy i nie dziwie si?, ?e by? wkurwiony.

Szczerze to teraz nic do kadry nie mam. Wed?ug mnie zarz?dza ona jak na razie bez zb?dnych nieporozumie?. Kadra te? cz?owiek, mog? te? si? pomyli? !!!
No i co ty na to? K??cisz si? o czyje?, cho? on sam nie robi z tego afery. Du?y fail z twojej strony, mistrzu.


Sprawa trzecia - Koybi​
Koybi nie ma obowi?zku u?ywania tylko zwrot?w kulturalnych. Po prostu. Kadra nie ustanowi?a punktu - "?aden cz?onek kadry zarz?dzaj?cej forum nie mo?e przeklina? na ?amach forum". Ustali?a natomiast, ?e przeklina? nie mog? u?ytkownicy (niesmacznie lub du?o). Mo?esz zwr?ci? uwag? moderatorowi, aby nie odnosi? si? do ciebie w spos?b niekulturalny, to wszystko. Nie wolno ci natomiast m?wi?, ?eby popracowa? nad swoj? g?b?.


Sprawa czwarta - Reputacja Alastora​
Strasznie mnie to roz?mieszy?o. Ka?dy cz?owiek u?ywaj?cy forum, nie zale?nie jak? dzier?y rang?, ma woln? wole, je?li chodzi o reputacje. To, komu Alastor da? reputa, jest tylko i wy??cznie jego spraw?. Skoro tak ci ?le z alastorowymi punktami reputacji, drogi Javimaxie, to dlaczego nie napiszesz do niego, ?eby ci je zdj??? Dla niego to kilka klikni??, wierz mi. Kurwa, paranoja ^^.

Jak zauwa?yli?cie, u?y?em wyrazu kurwa. Raz normalnie, raz powt?rzy?em. Czy b?dziecie mnie za to s?dzi?? W ?wietlne ca?ej wypowiedzi, kt?r? pisz? dosy? kulturalnym j?zykiem, chyba nie wypada to ?le. Powtarzam jeszcze raz - u?ytkownicy, nie macie takiego prawa. Mo?ecie zwr?ci? mi uwag?, ?ebym nie przeklina? w postach, bo to ?le ?wiadczy o cz?owieku. Mog? pos?ucha?, mog? nie pos?ucha?. Tyle le?y w waszej kwestii. Ca?a kadra panuje nad userami - ale poszczeg?lne osoby w kadrze odpowiadaj? r?wnie? swoim prze?o?onym. Je?li Ivellios, kt?ry jest ode mnie starszy rang?, zwr?ci mi uwag?, musz? si? zastosowa?. Ja natomiast mog? zwr?ci? uwag? Koko, ?eby nie u?ywa? wobec cz?owieka epitetu brudny/brudna. Jak w wojsku. Wyja?ni?em? Mam nadziej?, ?e sko?cz? si? sformu?owania "uwa?aj na swoj? g?b?", czy co? w tym stylu.


Sprawa pi?ta - Arts1991, DRE​
Tutaj pierwszy raz ujawni? si? u ciebie brak prawdziwych i rzetelnych informacji, drogi Tibionauto. Powiedzia?bym nawet, ?e "w dupie by?e?, g?wno widzia?e?, krzyczysz najg?o?niej" Bez obrazy. Prosz? ci? bardzo serdecznie - je?li nie b?dziesz mia? informacji potwierdzonych, nie zaczynaj tematu, bo ludzie tylko ci? wy?miej?. Arts1991 i DRE skserowali niemal?e ca?e nasze forum - nie tylko obrazki rang, bo "nie umieli zrobi? w?asnych". Nazwy i opisy dzia??w, regulamin. Nawet konkursy ^^. Takie dzia?anie nazywa si? og?lnie plagiatem - a plagiatowanie to przest?pstwo. Mogli?my rozliczy? si? z panami na drodze prawnej, pytanie - po co? Wystarczy?o zg?osi? plagiat w?adz? fora.pl, czy tam innemu serwisowi, a u?ytkownik?w ukara?. Wymiar kary ustalamy my - za wysoki? Mo?e. To nie le?y w waszej kwestii. Tak? podj?li?my decyzj? i tak pozostanie. Kara jest adekwatna do rodzaju przewinienia. Panom grozi?y mandaty - a czym jest ban na forum o tematyce tibijskiej w por?wnaniu do p?acenia grzywny? No w?a?nie. Czy naprawd? si? pomylili?my? Odpowiedzcie sobie sami. Sami, czyli nie publicznie. Sprawa zamkni?ta.


Sprawa sz?sta - Rangi: Vip, Aktywny​
Pozw?l, ?e ci? zacytuj?:
Tibionauta said:
Jednak?e domy?lam si? czemu ich skasowali?cie.Czy?by mieli za du?? w?adz??Czy?by przeszkadzali wam w manipulowaniu userami?
To chyba najdurniejsze zdanie z ca?ego twojego wywodu. Jest tak g?upie, ?e a? trudno mi ogarn??, jaki jeste? i jak rozumuje tw?j m?zg, ?e by?e? w stanie wymy?li? co? takiego. Vipowie nie mieli ?adnej w?adzy, co wi?cej, nie usun?li?my tej rangi, bo "przeszkadza?a nam w manipulowaniu userami". T? spraw?, tj. przekszta?cenie rangi Vip na Aktywni, om?wili?my na Ventrilo. Uznali?my, ?e tak b?dzie lepiej, ?e to przyniesie wi?ksze korzy?ci forum. Nie pomylili?my si?. Nie kwestionuj naszych dzia?a?, je?li ewidentnie wysz?y na korzy? Tibii.net.pl. Skoro w?r?d posiadaj?cych rang? Aktywny nie ma ?adnego starego Vipa, to ?wiadczy o tym, ?e nie tak nam si? podoba, tylko dlatego, bo dawni Vipowie nie spe?niaj? wymaga? (i nie m?wi? tu o ilo?ci post?w, czy o innych liczbach). Spraw? uwa?am za zamkni?t?.


Sprawa si?dma - Trzy "takie same" dzia?y​
W rzeczywisto?ci te trzy dzia?y, tj. "Request", "Skrypty - pozosta?e" oraz "Pomoc z OT" s?u?? zupe?nie do czego innego. Nie b?d? ci t?umaczy?, masz przecie? opisy danych dzia??w. Je?li dalej nie rozumiesz, po prostu spytaj kogo?, kto zna t? tajemnic?.
Theres said:
Dzia? Request to poszukiwanie skrypt?w, silnik?w jak i accmaker?w i map.
Dzia? Skrypty-Pomoc stworzony jest po to ?e gdy Userowi nie dzia?a jaki? skrypt lub nie wie jak doda?, to wtedy tam pisze.
Dzia? Pomoc z OT jest stworzony po to gdy kto? ma b??dy np. z konsol?, dodawaniem mapy itp to tam pisze.
Przestudiuj to.

Wyja?ni?em ju? chyba ka?d? z twoich oburzaj?cych, kontrowersyjnych spraw. Mog? to okre?li? w jednym sformu?owaniu - zrobi?e? z ig?y wid?y. Nudzi ci si? najwyra?niej, skoro piszesz takie g?upoty i wywo?ujesz k??tnie.

Teraz dorzuc? co? od siebie. Prawie ka?dy z was uwa?a, ?e moderatorzy s? psami, s? pojebani, ?mierdz?, na chuj oni na forum, i tak dalej, i tak dalej. Wiecie czego pragn?? W tej chwili usun?? ze stanowiska wszystkich cz?onk?w kadry, bez mo?liwo?ci dodania nowych. Poszliby?my sobie, i wr?cili za miesi?c. Problem polega na tym, ?e nie by?oby gdzie wraca?. Wiecie co by wtedy powiedzia? ka?dy z was z osobna? Taki Tibionauta? S?ynny tekst Johna Locke'a z LOST?w - "I was wrong" - myli?em si?. Ale wtedy by?oby za p??no na wci?ni?cie przycisku - przycisk, w naszym przypadku forum, nie istnia?oby. I wiecie co w tym wszystkim jest najgorsze? ?e to si? nigdy nie spe?ni - nie spe?ni si?, bo dla nas to forum znaczy wi?cej, ni? dla was. Nikt z nas nie chce go straci?, dlatego te? przycisk b?dziemy wciska? do ko?ca ?ycia, a wy do ko?ca ?ycia b?dziecie na nas napierdala?. Takie jest ?ycie, trzeba po prostu si? dostosowa?.

M?wicie, ?e moderatorzy s? ponad prawem - ?ami? regulamin, cho? prawo jest jedno dla wszystkich. Teraz wyobra?cie sobie policjanta, stoj?cego na ?rodku ruchliwego skrzy?owania i kieruj?cego ruchem drogowym. Czy podeszliby?cie do niego i rzekli "panie, spieprzaj pan, bo zadzwoni? po policje, ?e stoisz pan na ?rodku jezdni" ? W?a?nie. Na tym forum to my jeste?my policj?, dlatego mamy inne prawa, przywileje i obowi?zki, co wy. Widzicie w tym co? dziwnego? Ja nie. Przyk?ad?w jest milion, nawet kilka zaistnia?o w tym temacie. Kto? napisa?, ?e Speeder wklepa? do w?tku "post nie na temat". Ot?? Speeder jest Imperatorem, i jako Imperator ma prawo napisa? post nie na temat (nie dopatrzy?em si? w tym jego po?cie czego? diabolicznie z?ego). Tak samo w jakim? tam temacie prowadzi si? spamerska dyskusja, pisz? posta "prosz? o nieodbieganie od g??wnego tematu w?tku tematu i trzymanie kultury wypowiedzi, bo w przeciwnym wypadku mog? wyci?gn?? konsekwencje, bla bla bla", a kto? mi pisze "daj se warna za post nie na temat, cwaniaku". Chore, po prostu chore...

Nie znacie kadry, bo nie widzieli?cie jej ?ycia od wewn?trz. Nie jest tak, ?e jedno od drugiego nie wymaga czego?. Podam przyk?ad. Je?li napisa?bym zamiast tego d?uga?nego wywodu posta "dobra tam zamkn?? si? userzy", my?licie, ?e nic by mi si? nie sta?o, bo jestem Imperatorem? Nic bardziej mylnego. Administratorzy bardzo szybko by si? mn? zaj?li, kto wie, czy nie straci?bym pracy. Tak?e nie pieprzcie g?upot, ?e kadra za kadr? stoi murem, a wasze zdanie mamy w dupie. Nie jest tak. Nigdy nie by?o.

Gratuluj?, je?li kto? przeczyta? ca?ego mojego posta. Chcia?em kr?tko, wysz?o jak zawsze. Mam nadziej?, ?e nie wzbudzi on jeszcze wi?kszych "rozruch?w". Pr?bowa?em kulturalnie do was przem?wi? i wyja?ni? kilka spraw. Kadra nie pastwi si? na u?ytkownikami - forum bez u?ytkownik?w nie ma prawa bytu. Pracujemy bez ?adnego wynagrodzenia, pracujemy d?ugo, nasza praca jest mozolna i nudna - ale pracujemy dla was. Ciesz? si?, ?e chocia? jedna osoba potrafi to doceni?. Koniec k??tni, zamykam.

Peace! Sentil.


odzew Sentila do narodu z dnia 20.05.2009r.
 
Status
Not open for further replies.
Top