What's new

Calcanea - Zapomniana wyspa

snipers

Advanced User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
366
Reaction score
20
Przegl?daj?c ro?ne tibijskie ciekawo?ci natkn??em si? na temat o wyspie Calcanea. Kiedy? mia?a to by dost?pna wyspa ze spawnem gs'a. Kiedy? znaczy (tibia<=5.0). I tu jest moje pytanie: by? tam kiedy? kto? z Was i/lub wykonywa? questa na doj?cie do niej (tunel ??cz?cy fibule z t? wysp? mia? by? pod kluczem kt?ry by? w martwym drzewie gdzie? na rotach). Drugie pytanie: szuka?em ale nie znalaz?em, gdzie mia?o by? te drzewo i tunel, mo?e Wy wiecie. Je?li uda?o by si? zlokalizowa? te dwa newralgiczne miejsca, mo?e da?o by to jakikolwiek punkt zaczepienia.
Znalaz?em takie oto screeny:

Tak wygl?da?a przed jej "usuni?ciem" (niestety tylko mapka):
Calcanea(Old).png


Po "usuni?ciu" (mapka i wygl?d powierzchni):
Calcanea(New).png


Calcanea_2.jpg

Chodzi mi g??wnie o to aby znale?? informacje na temat jak wygl?da? ten quest i kt?r?dy by? dost?p do samej wyspy.
 

Jestemlegenda

Advanced User
Joined
Mar 18, 2011
Messages
215
Reaction score
12
Age
28
Odp: Calcanea - Zapomniana wyspa

Wida? ?e tam nie ma ?adnego tunelu... Mo?liwy jest teleport, ale jak si? potem wydosta??
Moim zdaniem to tylko MIT. Mo?e cipsoft kiedy? zrobi tunel. Zaraz... Czemu pisze na tibia-wiki.net ?e s? tam mieszka?cy? Wed?ug mnie to w tym domku zmie?ci?o by si? gdzie? 4 osoby. Nie mam ?adnych informacji. Wiem ?e wyszed? z podziemi Giant Spider.
 
Last edited:

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Calcanea - Zapomniana wyspa

Na Calcane? wieki temu mo?na by?o dosta? si? tunelem i to koniec. Dzi? jest nieosi?galna legalnie, z punktu widzenia zwyk?ego gracza.
 
Top