What's new

-Tibia 8.60 Candoria.pl --- \\\High Exp///FREE VIP///Eventy///Tibia 8.60///-4FAN-\\\ OSTATNIA EDYCJA

Status
Not open for further replies.

Wiesiek12

User
Joined
Jan 13, 2015
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Candoria.pl --- \\\High Exp///FREE VIP///Eventy///Tibia 8.60///-4FAN-\\\ OSTATNIA EDYCJA

na 80% Wbije!
 
Joined
Sep 23, 2014
Messages
51
Reaction score
4
Odp: Candoria.pl --- \\\High Exp///FREE VIP///Eventy///Tibia 8.60///-4FAN-\\\ OSTATNIA EDYCJA

@up
To fajnie.

@Topic
Start juz o 20:00 zapraszamy!
 

bladekxd

Advanced User
Joined
Nov 13, 2008
Messages
189
Reaction score
4
Odp: Candoria.pl --- \\\High Exp///FREE VIP///Eventy///Tibia 8.60///-4FAN-\\\ OSTATNIA EDYCJA

ju? przeniesiony start na 20:30 ! trzeba bylo pomy?le? wcze?niej o graczach juz macie minus , zobaczymy jak wystartuje !
 

Crypton

Advanced User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
288
Reaction score
29
Odp: Candoria.pl --- \\\High Exp///FREE VIP///Eventy///Tibia 8.60///-4FAN-\\\ OSTATNIA EDYCJA

Aby na start zawita?o wi?cej os?b postanowilismy przesun?? start na 20:30!
Nie rozumiem tego typu my?lenia. Skoro o 20:00 nie by?o zbyt du?ej ilo?ci os?b to czemu zak?adacie, ?e o 20:30 b?dzie inaczej?
 
Last edited:

Simon Here

Senior User
Joined
Jan 23, 2011
Messages
525
Reaction score
71
Odp: Candoria.pl --- \\\High Exp///FREE VIP///Eventy///Tibia 8.60///-4FAN-\\\ OSTATNIA EDYCJA

Nie rozumiem tego typu my?lenia. Skoro o 20:00 nie by?o zbyt du?ej ilo?ci os?b to czemu zak?adacie, ?e o 20:30 b?dzie inaczej?

Do tego ten spoof noob?w zalogowanych od 20:30~, bez ?adnych dead?w i innych ^^ Nie wiem po co to komu potrzebne kolejny ban na li?cie ;s


10965776_865076023554687_1811502495_n.jpg



Tu mi?dzy innymi 2 nooby o kt?rych wy?ej wspomnia?em.
 
Joined
Jan 10, 2015
Messages
21
Reaction score
0
Odp: Candoria.pl --- \\\High Exp///FREE VIP///Eventy///Tibia 8.60///-4FAN-\\\ OSTATNIA EDYCJA

Witajcie, pisz? post, i? chce ostrzec ludzi zainteresowanych zakupem punkt?w.
Straci?em pieni??ki, a punkt?w do tej pory nie ma.
Administracja nie odpowiada w grze, wielka zapowied? jak r?wnie? przekr?t otrzymam zwrot pieni?dzy lub punkt?w to wycofam post
 

Kahras

Senior User
Joined
Aug 26, 2011
Messages
2,714
Reaction score
167
Age
25
Odp: Candoria.pl --- \\\High Exp///FREE VIP///Eventy///Tibia 8.60///-4FAN-\\\ OSTATNIA EDYCJA

Twoje "krytyki" mnie nie ruszaj?.
A czy cie wgle krytyka graczy "rusza"?
Odpalasz tego OTSa tylko dla hajsu dobrze wiesz o tym - i nie pr?buj zaprzecza? tego co tutaj napisa?em poniewa? napisa?em czyst? prawd?, zreszt? dowody m?wi? same za siebie:
  • ban na otservlist
  • dziwnym trafem w higscores ca?y czas masz gifa kt?ry "symuluje" l?dowanie strony (takim sposobem to ty mo?esz 13 latk?w oszukiwa?)

Gdyby tw?j serwer by? taki ekstra jak to ty wypisujesz to by? nie oszukiwa? graczy a jak wida? masz powody wi???ce si? z jakim? celem ($$$)

Witajcie, pisz? post, i? chce ostrzec ludzi zainteresowanych zakupem punkt?w.
Straci?em pieni??ki, a punkt?w do tej pory nie ma.
Administracja nie odpowiada w grze, wielka zapowied? jak r?wnie? przekr?t otrzymam zwrot pieni?dzy lub punkt?w to wycofam post

A czego ty oczekujesz :lol:
Jaki wlasciciel taki serwer.

Caly czas was oszukuje i WYKORZYSTUJE - widzisz ze jest 100 online to wbijasz, grasz a tak na prawde gra z 50 osob w dniu startu a ty wysylasz smsy a za kilka dni bedziesz sam grac a potem bedzie reset i nowa edycja :D
 
Last edited:
Joined
Jan 10, 2015
Messages
21
Reaction score
0
Odp: Candoria.pl --- \\\High Exp///FREE VIP///Eventy///Tibia 8.60///-4FAN-\\\ OSTATNIA EDYCJA

Najnowsza informacja : God Candoria okaza? si? nie odpowiedzialnym dzieckiem.
A mianowicie dlaczego nie polec? ots?
1. 50% afkow 30% bot?w na ots
2. God Candoria - straszy mnie banem gdy chc? wyja?ni? spraw?, i? przes?a?em pieni??ki, a nie otrzyma?em punkt?w " jeden gracz mia? taki problem - lecz zosta? rozwi?zany ". Jedyna osoba kt?ra pr?buje pom?c graczom jest to tutor, lecz nie wiele ma do powiedzenia.
3. God Candoria - nie bawem zmienia nick na " Skarbnik Candoria " z tego tytu?u, i? interesuje go przyp?yw got?wki, nie potrafi rozwi?za? problemu, gdy? przekazuje mu m?j numer, nie odpowiada na priv wiadomo?ci, a obra?a moje wypowiedzi na help, gracze r?wnie? si? burz?, a nie potrafi i ich wyr?wna? do pionu.
4. Jednym s?owem jest jeden wielki burdel. Najwi?ksze gidlie crashuja itemy - tak jak by?o na Tiberii na pocz?tku - kto gra?, ten wie.
5. Nie bawem ruszy v4...99 wersja ots :) dlaczego tak s?dze? Poniewa? ten gnojek zbiera na nowy m?zg.


Wi?c je?eli chcecie straci? swoje pieni??ki oraz cenny czas na s?aby ots , przypominaj?cy ros?? z kie?bas? to polecam. Je?eli masz troszk? rozs?dku - nie graj :)
 
Joined
Sep 23, 2014
Messages
51
Reaction score
4
Odp: Candoria.pl --- \\\High Exp///FREE VIP///Eventy///Tibia 8.60///-4FAN-\\\ OSTATNIA EDYCJA

Witajcie, pisz? post, i? chce ostrzec ludzi zainteresowanych zakupem punkt?w.
Straci?em pieni??ki, a punkt?w do tej pory nie ma.
Administracja nie odpowiada w grze, wielka zapowied? jak r?wnie? przekr?t otrzymam zwrot pieni?dzy lub punkt?w to wycofam post

Hehe, dziwne ze tylko tobie zdarzyl sie taki problem, mozesz mi to wytlumaczyc? Twojego nr nie znalazlem na paygola ani na dotpay.pl, (podales mi w grze), Do sms zwrotnego nie przszyszedl ci kod ani nawet b??d, Administracja nie jest g?upia ni nie da cie darmowych punkt?w.
 

kanket

User
Joined
Apr 26, 2009
Messages
13
Reaction score
0
Odp: Candoria.pl --- \\\High Exp///FREE VIP///Eventy///Tibia 8.60///-4FAN-\\\ OSTATNIA EDYCJA

Zgadzam Sie ;>, otsik zerowy dla kasy
 
Joined
Sep 23, 2014
Messages
51
Reaction score
4
Odp: Candoria.pl --- \\\High Exp///FREE VIP///Eventy///Tibia 8.60///-4FAN-\\\ OSTATNIA EDYCJA

A czy cie wgle krytyka graczy "rusza"?
Odpalasz tego OTSa tylko dla hajsu dobrze wiesz o tym - i nie pr?buj zaprzecza? tego co tutaj napisa?em poniewa? napisa?em czyst? prawd?, zreszt? dowody m?wi? same za siebie:
  • ban na otservlist
  • dziwnym trafem w higscores ca?y czas masz gifa kt?ry "symuluje" l?dowanie strony (takim sposobem to ty mo?esz 13 latk?w oszukiwa?)

Gdyby tw?j serwer by? taki ekstra jak to ty wypisujesz to by? nie oszukiwa? graczy a jak wida? masz powody wi???ce si? z jakim? celem ($$$)



A czego ty oczekujesz :lol:
Jaki wlasciciel taki serwer.

Caly czas was oszukuje i WYKORZYSTUJE - widzisz ze jest 100 online to wbijasz, grasz a tak na prawde gra z 50 osob w dniu startu a ty wysylasz smsy a za kilka dni bedziesz sam grac a potem bedzie reset i nowa edycja :D

Nie no nie wierze, kolejne dziecko sie odezwa?o, gdybys pomysla? to bys wiedzial ze na ots po oplaceniu dedyka pozostaje mi marne max 30-50 z? , wiec na jaka kase ? 50 z? to s? grosze.
Ja oszukuje ? Ja nie postawilem nawet jednego MC, moze gracze cos postawili ale po co ja mial bym stawiac jak gra dosyc duzo ludzi ??
Moze (w odleg?ej przysz?o?ci) jakis server ci wypali i zobaczysz jak to jest zrobic OTS.
Pzt. na kase to sa przewaznie Low expy gdyz tam gra o wiele wiecej ludzi niz na H exp.

(Nie) Pozdrawiam

Czytaj UP jezeli chodzi o tego gimba, kt?remu "nie doszed? kod zwrotny", jaka w tym logika ?e KAZDEMU kod doszedl, a mu akurat nie? Wytlumacz mi to ZE SZCZEG??AMI.
 
Joined
Jan 10, 2015
Messages
21
Reaction score
0
Odp: Candoria.pl --- \\\High Exp///FREE VIP///Eventy///Tibia 8.60///-4FAN-\\\ OSTATNIA EDYCJA

Reasumuj?c - jeste? idiot?.

Dlaczego tak s?dz? ? Osoba powa?na kt?ra prowadzi dzia?alno?? nawet nie zarejestrowan? to musi si? zna? na interesie, administrator gdy si? pyta - zwyk?ego gracza czym jest spowodowany problem - jest dla mnie idiot?.
Powiem ci tak, mi tam wisi sms na kwot? 30 z?, bo ja nie zbiednieje, a ty si? nie wzbogacisz. Mam nadzieje, ?e ludzie troszk? szybciej si? obudz? ni? ja, ?e na twojego OTS'a nie przesy?a? pieni??k?w bo jeste? zwyk?ym paranoikiem-oszustem.
Mam screen shoot'y jak prosz? ci? o odpowiedzie?... po godzin? otrzyma?em odpowied?, ?e jestem debilem, a po 15 minutach, zapytanie czy chc? " BANA ". ssssss.jpg

Dodaje screena gdzie gracz doda? informacj?, ?e mia? podobny problem oraz jak GoD Candoria odpowiedzia? na moje pro?by zwrotne

---------- Tre?? dodana o 14:42 ----------

Zosta?em zbanowany na serwerze, zosta?em obra?ony za prawd? do??czam dowody oszustwa administratora na forum.
Informacja od God'a:
Przyzna? mi racje, i? zdarzy?y si? dwie sytuacje takie na 50. Czyli moja i gracza jeszcze jednego i nadal nie otrzyma?em zwrotu - tylko blokad? konta.

NIE POLECAM

---------- Tre?? dodana o 16:05 ----------

Dodatkowo chcia?em wyja?ni? s?owo GIMB : ( synonim s?owa "sieci" gimbazjum , inaczej gimnazjum ) m?ody cz?owieku uwierz mi, ?e min. o 8 lat starszy jestem od ciebie, masz m?j numer to zadzwo? przekonasz si?, ?e rozmawiasz z doros?ym cz?owiekiem.
Co do twojej inteligencji + wulgaryzmu stawiam, ?e masz problemu z psychikom jak r?wnie? tw?j wiek nie si?ga powy?ej 14 roku ?ycia.
 

Attachments

  • s2.jpg
    s2.jpg
    99.5 KB · Views: 0
  • s3.jpg
    s3.jpg
    97.8 KB · Views: 0
  • s5.jpg
    s5.jpg
    103.3 KB · Views: 0
  • ssssss.jpg
    ssssss.jpg
    99.1 KB · Views: 0
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top