What's new

-Tibia 7.60 CartelFun - Przeworski OTS

Status
Not open for further replies.

Bruce

Active User
Joined
Dec 13, 2008
Messages
112
Reaction score
6
Age
29
CartelFun OTSERV v7.60 - Przeworski OTS!
header.png


Tibia 7.6
IP: cartelfun.pl

7171
PVP-FUN RPG
24/7
Exp: x4


Wiele system?w mi?dzy innymi:
- party system
- bed system
- new training system
- bless system
- task system
- parcel system
- loot system
- new supermanafluids system
oraz wiele wiele innych.

Nowy Klient by Faden
2eq6ono.png


Mapa Cartelfun

2i7mesh.png


Rook Cartelfun

2ic5k4o.png


Mamy wam do zaoferowania zupe?nie now? map? z nowymi wyspami. m.in:

-City-

2yueglw.png

2q1xppd.png

659260.png

2ryg66a.png

29pes6o.png

15mmjwj.png


-Senja-

2q0pvz4.png

28r0hlw.png


-Ankrahmun-

i27i4g.png

21313rn.png

33kxb0y.png

2mr9qg8.png


-Flora Island-

20t5y7k.png

4smir6.png


-Demonic Island-

2128fwn.png


-Forteca-

wtj6h4.png


-Water City-

16k3k0w.png

ajt00o.png

2rc535i.png

4q9av.png




Zapraszamy do Gry
- ekipa Cartelfun.
 

Agresive

Advanced User
Joined
Sep 18, 2009
Messages
238
Reaction score
5
Odp: CartelFun - Przeworski OTS

Okropna ta mapka :(
 

Luas

Advanced User
Joined
Jul 21, 2009
Messages
198
Reaction score
7
Age
29
Odp: CartelFun - Przeworski OTS

Wszystko ten rook niszczy... powinien byc opcjonalny.
 

Bruce

Active User
Joined
Dec 13, 2008
Messages
112
Reaction score
6
Age
29
Odp: CartelFun - Przeworski OTS

C??, wszystkich nie da si? zadowoli? :)
Tak czy siak od?wie?am i dodaj? newsa:


Witajcie! W dniu dzisiejszym dodali?my na nasz serwer quest na softy! Quest jest dost?pny od 200 poziomu do?wiadczenia i zacz?? go mo?na u npc Softos na po?udniu Senji.

Doda?em r?wnie? now? funkcj? do NPC, na pewno j? zauwa?ycie.
Naprawi?em te? bug z za?miecaniem temple oraz depo sto?ami co powodowa?o problemy z zalogowaniem + poprawi?em parale.

Nast?pi?y zmiany z expem na rooku. Od dzisiaj na rookgaardzie exp wynosi 6x. Na mainie nic si? nie zmieni?o i nie zmieni w tym temacie.

W nast?pnej aktualizacji ju? ca?kowicie zajmiemy si? kwesti? broni (mamy zamiar doda? du?o quest?w na rooku) oraz doda? par? nowych na main.

Bardzo prosimy r?wnie? zg?asza? wszystkie bugi i problemy na naszym forum (zg?oszenia b?dziemy odpowiednio nagradza?) poniewa? gdy ju? jestem w grze zazwyczaj co? robi? i nie mam podzielnej uwagi na game-chat.

Serdecznie pozdrawiam!


Zapraszamy do gry!
 

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
89
Odp: CartelFun - Przeworski OTS

Ty to Zark z dawnego OtSoft [*]? Tak pytam. ;d

#Serwer wydaje sie wporzadku. Przynajmniej nie jest tak pojebany jak cron/cafe i inne zjebane 7.6 jakie sa na liscie (poza apo oczywiscie). Oby cie to nie znudzilo po chwili ;)
 

Mixerr

Active User
Joined
Nov 6, 2014
Messages
77
Reaction score
10
Odp: CartelFun - Przeworski OTS

Polecam osobi?cie. Prowadzony przez do?wiadczon? osob?.
 
Last edited:

Bruce

Active User
Joined
Dec 13, 2008
Messages
112
Reaction score
6
Age
29
Odp: CartelFun - Przeworski OTS

Ty to Zark z dawnego OtSoft [*]? Tak pytam. ;d

#Serwer wydaje sie wporzadku. Przynajmniej nie jest tak pojebany jak cron/cafe i inne zjebane 7.6 jakie sa na liscie (poza apo oczywiscie). Oby cie to nie znudzilo po chwili ;)

tak, to ja :) pozdrawiam

#topic
Kolejny news, zapraszamy

"Problemy z normalnym zalogowaniem si? dzisiaj w godzinach porannych spowodowane by?y naprawianiem i dodawaniem przeze mnie pewnych rzeczy. Przepisa?em ca?kowicie Taskera, usun??em b??dy + zmodyfikowa?em exp za taski. Mam nadziej? ?e teraz b?dzie wiernie nagradza? graczy jak i sam nie b?dzie si? myli? przy obliczeniach =]

Zmieni?y si? r?wnie? blessy. Od dnia dzisiejszego je?eli posiadasz blessa nie spadnie ci poziom, skille, magic level oraz eq! (wraz z backpackiem). Ceny r?wnie? zosta?y zmodyfikowane (wi?cej informacji znajdziecie u npc GOD Cartel).

Doda?em nowy bag - Big Bag. Mo?na go kupi? u npc Mr Seller w cenie 30cc (main) oraz 10cc (rook).

Pr?cz miko?aj?w pojawi?a si? r?wniez choinka na mainie oraz rooku
kt?ra uaktywni si? dok?adnie 24 grudnia. Je?eli byli?cie grzeczni, na pewno hojnie was obdaruje.

Christmas tree kupionych w sklepie u obiego nie mo?na przesuwa? w domku (nale?y si? zastanowi? gdzie dok?adniej chcemy aby sta?a nasza choinka i j? zbudowa? a w razie b??du - rozwali? broni?).

Spolszczy?em tak?e guild mastera. Przypominam ?e do za?o?enia gildii potrzebny jest 50 poziom.

Z racji tego ?e wi?kszo?? rzeczy na ?wiecie nie jest za darmo i za hosting te? trzeba p?aci?, postanowi?em lekko zmodyfikowa? modu? kupna premium. Od dzisiaj b?dzie mo?na kupi? za pomoc? SMS 4 dodatkowe rzeczy:
- runke dwarfa
- runke nimfy
- treasure chest
- ship model

Spokojnie, nigdy w ?yciu nie wprowadz? do sms shopa item?w kt?re pomog?yby graczom w expieniu i og?nej grze (pr?cz PACC oczywi?cie :D)


Niebawem wa?niejszy update!


Pozdrawiam
"
 
Last edited:

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
89
Odp: CartelFun - Przeworski OTS

To ja powiem ze bylem jedna z osob ktorej pomagales na dawnym otsoft ale nie tylko ty bo jeszcze NoName i Wizard z ktorym stracilem kontakt a szkoda.

#Da sie u was jakos dorobic pacca bez wysylania sms? ;d
 

Bruce

Active User
Joined
Dec 13, 2008
Messages
112
Reaction score
6
Age
29
Odp: CartelFun - Przeworski OTS

To ja powiem ze bylem jedna z osob ktorej pomagales na dawnym otsoft ale nie tylko ty bo jeszcze NoName i Wizard z ktorym stracilem kontakt a szkoda.

#Da sie u was jakos dorobic pacca bez wysylania sms? ;d

Jasne ?e tak, mo?esz wzi?? udzia? w loterii. Raz na tydzie? losuje pacca, na stronie g??wnej w newsach masz wi?cej info (potrzebna broszka kt?r? kupisz u Diler?w za 30cc main/10cc rook)

Pozdrawiam
 

Tadeusz Norek

Active User
Joined
Nov 24, 2014
Messages
122
Reaction score
8
Odp: CartelFun - Przeworski OTS

tak, to ja :) pozdrawiam



Wydaje mi si? ?e nie gra?e? u nas. Bo gdyby? gra? to by? widzia? co jest dodane, przyk?adowo g?upi system przed boceniem (wpisywanie kodu). To te? ma ka?dy serwer? Bo tak jak Popek - nie s?dz?. Ale najlepiej krytykowa? wszystko dooko?a, ahhh. Co do do?wiadczenia, wydaje mi si? ?e jestem osob? BARDZO do?wiadczon?, popytaj ludzi z dawnego otsoftu jakie kody pisa?em i wspiera?em 7.6 razem z innymi uznanymi w ?wiatku klienta 7.6 u?ytkownikami. Ale spoko, nie podoba ci si? to w porz?dku, ka?dy ma swoje zdanie. Jednak z twoim nie za bardzo si? zgadzam. U mnie nie ma crashy, a je?eli jest jaki? b??d to na bie??co je usuwam. Wszystko robi? sam (no, mo?e pr?cz mapy i grafik), nie zak?adam temat?w na forach z pro?b? o pomoc, radz? sobie sam. Nie zapowiada si? aby serwer szybko upad? bez wzgl?du na liczb? online i specjalnie dla Ciebie - b?d? go prowadzi? tak d?ugo jak tylko Bozia pozwoli! Heh!

#topic
Kolejny news, zapraszamy

"Problemy z normalnym zalogowaniem si? dzisiaj w godzinach porannych spowodowane by?y naprawianiem i dodawaniem przeze mnie pewnych rzeczy. Przepisa?em ca?kowicie Taskera, usun??em b??dy + zmodyfikowa?em exp za taski. Mam nadziej? ?e teraz b?dzie wiernie nagradza? graczy jak i sam nie b?dzie si? myli? przy obliczeniach =]

Zmieni?y si? r?wnie? blessy. Od dnia dzisiejszego je?eli posiadasz blessa nie spadnie ci poziom, skille, magic level oraz eq! (wraz z backpackiem). Ceny r?wnie? zosta?y zmodyfikowane (wi?cej informacji znajdziecie u npc GOD Cartel).

Doda?em nowy bag - Big Bag. Mo?na go kupi? u npc Mr Seller w cenie 30cc (main) oraz 10cc (rook).

Pr?cz miko?aj?w pojawi?a si? r?wniez choinka na mainie oraz rooku
kt?ra uaktywni si? dok?adnie 24 grudnia. Je?eli byli?cie grzeczni, na pewno hojnie was obdaruje.

Christmas tree kupionych w sklepie u obiego nie mo?na przesuwa? w domku (nale?y si? zastanowi? gdzie dok?adniej chcemy aby sta?a nasza choinka i j? zbudowa? a w razie b??du - rozwali? broni?).

Spolszczy?em tak?e guild mastera. Przypominam ?e do za?o?enia gildii potrzebny jest 50 poziom.

Z racji tego ?e wi?kszo?? rzeczy na ?wiecie nie jest za darmo i za hosting te? trzeba p?aci?, postanowi?em lekko zmodyfikowa? modu? kupna premium. Od dzisiaj b?dzie mo?na kupi? za pomoc? SMS 4 dodatkowe rzeczy:
- runke dwarfa
- runke nimfy
- treasure chest
- ship model

Spokojnie, nigdy w ?yciu nie wprowadz? do sms shopa item?w kt?re pomog?yby graczom w expieniu i og?nej grze (pr?cz PACC oczywi?cie :D)


Niebawem wa?niejszy update!


Pozdrawiam
"

Cze?? Zark :D ca?a ekipa ze starego Otsoftu tu jest :D. Fajnie ?e prowadzisz serwer 7.6 tylko problem z klientem jest u mnie na Win7 zacina si? bardzo mocno a przez OtClient nie mog? si? po??czy? bo jest ERROR 2 (Lost connection jako? tak) i ten co dosta?em od jakiego? GM nie mog? odpali?(0x07000b jako? tak kod b??du niby brak bibliotek Visual C++ a mam wszystkie po instalacji CS6). A co do Mixerra to my?l? ?e on wie o wiele wi?cej ni? Ty :) tylko po prostu ma racj? nie ma nic nowego na otsach pod 7.6 stare kody :p.

Og?lnie fajnie pogra?bym ale na 10 FPS i brak mo?liwo?ci po??czenia si? przez OTclient musz? odpu?ci? lecz ?ycz? powodzenia :)
 
Last edited:

Raa

Senior User
Joined
Aug 9, 2009
Messages
715
Reaction score
50
Age
29
Odp: CartelFun - Przeworski OTS

Cze?? Zark.

Og?lnie co do OTSa, to niestety nie mog?em si? doszuka? niczego ciekawego. Pocz?wszy od mapy, ko?cz?c na skryptach. W 2005 roku mo?e by zrobi? karier?, ale nie teraz. Nie te czasy. Polecam TFSa pod 7.6 itd.

#Tadeusz Norek
Mog? wiedzie? jaki mia?e? nick na OTSofcie? :>
 

Bruce

Active User
Joined
Dec 13, 2008
Messages
112
Reaction score
6
Age
29
Odp: CartelFun - Przeworski OTS

Cze?? Zark.

Og?lnie co do OTSa, to niestety nie mog?em si? doszuka? niczego ciekawego. Pocz?wszy od mapy, ko?cz?c na skryptach. W 2005 roku mo?e by zrobi? karier?, ale nie teraz. Nie te czasy. Polecam TFSa pod 7.6 itd.

Cze??, okej :) Szczere to wiem o tym, jednak buduj? ten serwer od podstaw nie korzystaj?c z ?adnych gotowc?w (nie licz?c czystego yurka od kt?rego zaczyna?em) i "podgonienie" z systemami serwery kt?re istniej? ju? x lat jeszcze chwil? mi zajmie. Jednak nie wa?ny jest czas, kiedy chce si? zrobi? co? fajnego. Chc? aby wszystko by?o dopracowane i tak te? si? dzieje (na bie??co). I wiem, ?e uda mi si? dokona? tego razem ze swoj? za?og? :) Bo wiem jak pokierowa? ten statek aby wp?yn?? do w?a?ciwego portu :D Czas nie gra tutaj roli. Nie rozumiem tylko o co ci chodzi?o tutaj:

" Polecam TFSa pod 7.6 itd."

Bo silnik jest akurat moj? mocn? stron? i nie zamierza?em korzysta? nigdy z takich rozwi?za? (gotowce) tylko wszystko sam z czasem rozbudowywa? i ?ata? (ojj, za?ata? yurka jest ci??ko ale bardzo du?o rzeczy zosta?o ju? zrobionych)

Ale bardzo dzi?kuj? za ten komentarz, Raa

#topic
Wracaj?c do ?wiata nowo?ci - dzisiaj zosta?y dodane nowe bronie na mainlandzie! Po jednej dla ka?dej profesji. Ka?da z broni posiada sw?j w?asny atrybut. A jaki? Przekonajcie si? sami! Quest jest od 100 poziomu do?wiadczenia i nagroda jest zale?na od profesji gracza. Nie polecamy i?? samemu, lecz w dru?ynie.
Znajduje si? on na jednej z najwi?kszych piramid na Ankrahmun.

Pozdrawiam
 
Last edited:

Raa

Senior User
Joined
Aug 9, 2009
Messages
715
Reaction score
50
Age
29
Odp: CartelFun - Przeworski OTS

Ale czemu nazywasz to gotowcem? Bo nie trzeba naprawia? masy bug?w, kt?re w yurotsie wyst?puj??

No i og?lnie polecam mappera znale??.
 

Bruce

Active User
Joined
Dec 13, 2008
Messages
112
Reaction score
6
Age
29
Odp: CartelFun - Przeworski OTS

Ale czemu nazywasz to gotowcem? Bo nie trzeba naprawia? masy bug?w, kt?re w yurotsie wyst?puj??

No i og?lnie polecam mappera znale??.

Zauwa?y?e? u mnie jakie? bugi w silniku? Czy tylko ?lepo rzuci?e? tym tfsem ? Zreszt? tak, wol? sam naprawia? mas? bug?w bo przynajmniej wiem co mam fixn??. Serio. Nie zrozumiesz mnie :p

Co do mappera to dzi?kuj?, mam ju? jednego. Poradzimy sobie :)
 
Last edited:
L

luksky

Guest
Odp: CartelFun - Przeworski OTS

Mapa wygl?da jak na starym ots z 2008 albo i wcze?niej ;p
 

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
89
Odp: CartelFun - Przeworski OTS

Serwer jest dobry ale przyjemniej by si? gra?o gdyby by?o zalogowanych (chocia?) z 20 pyska ;d
 

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
89
Odp: CartelFun - Przeworski OTS

Okej to zapodam jakie? dwa randomowe ssy ;d

784_xddd2.png

827_xddd.png

Nied?ugo zostan? zaklinaczem Dragon?w XD​
 

Bruce

Active User
Joined
Dec 13, 2008
Messages
112
Reaction score
6
Age
29
Odp: CartelFun - Przeworski OTS

Serwer jest dobry ale przyjemniej by si? gra?o gdyby by?o zalogowanych (chocia?) z 20 pyska ;d

Dzi?ki ;) Nie tylko tobie przeszkadza liczba online, jednak w najbli?szych dniach my?l? ?e si? to poprawi (mam pewien pomys?). Na razie zajmuj? si? jeszcze konfigurowaniem paru rzeczy na maszynie.

Co do screen?w to dzi?ki, postanowi?em te? zrobi? par? swoich :)

News:

"Dzisiaj dodali?my drug? cz??? modernizacji rooka. Obj??a ona od?wie?ony wygl?d temple, nowy teren na pacc zone oraz poprawione respy. W trzeciej cz??ci mamy zamiar zaj?? si? wschodni? stron? rookgaardu

Mamy zamiar r?wnie? doda? wi?kszy update na mainland.

Podwi?kszony exp zostaje jeszcze na kilka dni.

Pozdrawiam
"

Teraz screeny

(czarne kratki s? spowodowane moim systemem operacyjnym)

beztytgtg.jpg

beztytlrl.jpg

beztytuuw.jpg

beztytjfj.jpg

beztytgog.jpg

beztyttuu.jpg

beztytttuu.jpg

bezttttytu.jpg


Par? screen?w od graczy:

RJCS.png

RUZj.png

RK8C.png


Pozdrawiam i zach?cam do gry!
 

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
89
Odp: CartelFun - Przeworski OTS

Nagrody u taskera sa do dupy ;) Za 300 dragow ktore bilem 3 godziny + stracilem 20cc na aole/bursty dostalem 0 kasy i 10% expa czyli tyle ile daje mi aktualnie 1 dragon lord ktorego bije z 10 sek. Czyli aktualnie taski sa nieoplacalne.

Loot tez kiepski. Nie zwraca sie a nie bede skarbonek zbieral do 1000 lvla.

---------- Tre?? dodana o 20:56 ----------

Dodam par? screen?w jeszcze ; )

Task na 300 Dragon?w zako?czony...
741_cartelots2.png

... niestety nie op?aca?o si? go aktywowa?!

Tutaj takie tam EQ mojego Palladyna XD
498_cartelots3.png

Pallek bij?cy z SD i Maczugi

70 poziom
598_cartelots5.png


75 poziom
919_cartelots4.png


Taka chyba b?dzie moja przysz?o?? na tym serwerze XD
125_cartelots6.png


SI?A!​
 
Last edited:

Bruce

Active User
Joined
Dec 13, 2008
Messages
112
Reaction score
6
Age
29
Odp: CartelFun - Przeworski OTS

Nagrody u taskera sa do dupy ;) Za 300 dragow ktore bilem 3 godziny + stracilem 20cc na aole/bursty dostalem 0 kasy i 10% expa czyli tyle ile daje mi aktualnie 1 dragon lord ktorego bije z 10 sek. Czyli aktualnie taski sa nieoplacalne.

Loot tez kiepski. Nie zwraca sie a nie bede skarbonek zbieral do 1000 lvla.

O Taskach dzisiaj porozmawiali?my w grze, ju? zmieni?em spos?b nadawania expa przez Taskera. Ju? jest ogarni?ty :)
Co do loota....to fakt, pisa?e? ?e jest ci??ko ale chwil? p??niej ju? zachwala?e? Djinnka :D Wi?c te? jest okej

PS: Polecam wymian? macki na power bolty, potwierdzone info!

#topic

News:

"
Witajcie. W dniu dzisiejszym wykona?em nast?puj?ce rzeczy:
- poprawi?em parala, od dzisiaj nie mo?na ju? go u?ywa? na potworach
- zmieni?em dzia?anie przyznawanego expa za taski, od teraz b?dzie lepiej i sprawiedliwiej = )
- npc od bless?w b?dzie informowa? i nie dopuszcza? do zakupu blessa je?eli gracz ju? go posiada
- doda?em list? domk?w na stronce
- doda?em list? graczy on-line na stronce

Do tego kilka poprawek na mapie oraz zapowied? fajnego updatu!

Do ko?ca rooku nasza stronka przejdzie powa?n? metamorfoz?! Zostanie ona przepisana oraz dodany zostanie nowy, fajny oryginalny layout! Nasz cz?owiek ju? nad tym pracuje

Do tego pracujemy nad nowym questem na demon seta (main) oraz my?l? ?e dosy? oryginalnym systemem, czekajcie na to!

PS:

Miko?aje ju? od nas uciek?y ale za to 24 grudnia uaktywniona zostanie choinka + postanowi?em z okazji zbli?aj?cych si? ?wi?t w??czy? mini bonus u Taskera! Poziomy od 1 do 100 mog? wzi?? u niego zadanie na 200 minotaur?w! Korzystajcie!

Nad maszyn? nadal pracuj? aby zapewni? wam gr? bez kick?w oraz freez?w, wi?c zwi?kszony exp jeszcze zostaje bez zmian.

Pozdrawiam!
"

Bardzo prosimy r?wnie? o udzielanie si? na naszym forum.


zapraszamy.jpg


Pozdrawiam
 
Status
Not open for further replies.
Top