What's new

CC za sms tanio!!

Status
Not open for further replies.

Elite Masakrator

New User
Joined
Apr 7, 2010
Messages
8
Reaction score
2
Odp: CC za sms tanio!!

nikogo nie oszuka?em ja ci pacca nie sprzedalem do mojego kompa maja dostep tylko 3 ja i moj brat i siostra pytalem sie ich ale oni ci nie odpisywali przynajmniej tam m?wi?..
Wiec twierdze ze oszukujesz...
 
Last edited:

Felekamil

User
Joined
Nov 22, 2009
Messages
28
Reaction score
0
Odp: CC za sms tanio!!

Elite zwijaj interes, wiem, ?e s? na tym ?wiecie osoby uczciwe, ale ty do nich nie nale?ysz.
Tak jak m?wi?em kumpel wys?a? sms na CC i co? Nie dosta? CC, a min??o ju? 24h. W sumie to ju? by?y kumpel :/
 

Elite Masakrator

New User
Joined
Apr 7, 2010
Messages
8
Reaction score
2
Odp: CC za sms tanio!!

ja oszustem nie jestem i nie wiem o coc ci chodzi jesli chcesz tylko zniszczyc m?j interes to ci sie nie uda...
 
Last edited:

vooyt

New User
Joined
Feb 20, 2010
Messages
0
Reaction score
0
Odp: CC za sms tanio!!

nikogo nie oszuka?em ja ci pacca nie sprzedalem do mojego kompa maja dostemp tylko 3 ja i moj brat i siostra pytalem sie ich ale oni ci nie odpisywali przynajmniej tam m?wi?..
Wiec twierdze ze oszukujesz...
Dobra kole?. Czy masz nasze wiadomo?ci na skrzynce? Czy masz konto nr: 11 na na kt?re Ci w?asnor?cznie (za 4 razem, kt?rego mia?o nie by?) do?adowa?em? Czy masz nr 7757053 na gg zablokowany? czy masz w archiwum z tym numerem rozmow??
Je?li do twojego konta wsz?dzie maj? 'dostemp' 3 osoby, to fajnie masz w domu.

A je?li nawet usun?? ci kto? nasze prywatne wiadomo?ci, jak to podalem ci 3 kody (ka?dy za 10,98) i stwierdzi?e? ?e ostatni nie chodzi, to poprosz? admina i ci 'od?wie??' skrzynk?, a zarazem pami??.
Ja czekam na swojego pacca na 30dni, za kt?rego zap?aci?em.

/Vooyt
 

zlotowinfo

Active User
Joined
Mar 13, 2010
Messages
127
Reaction score
2
Odp: CC za sms tanio!!

najpopularniejsze numeracje
79xx(x) 9PLN 10,98PLN wyplata ok. 4zl
919xx 19PLN 23,18PLN wyplata ok. 8,5zl
925xx 25PLN 30,50PLN wyplata ok. 12zl

za 30,50z? czyli tak naprawde 12z? pacc 30?!
za 3x30,50z? czyli tak naprawde 36z? pacc 90?!

u?ywany identyfikator z tego co google mowi
 

vooyt

New User
Joined
Feb 20, 2010
Messages
0
Reaction score
0
Odp: CC za sms tanio!!

Dobra kole?. Czy masz nasze wiadomo?ci na skrzynce? Czy masz konto nr: 11 na na kt?re Ci w?asnor?cznie (za 4 razem, kt?rego mia?o nie by?) do?adowa?em? Czy masz nr 7757053 na gg zablokowany? czy masz w archiwum z tym numerem rozmow??
Je?li do twojego konta wsz?dzie maj? 'dostemp' 3 osoby, to fajnie masz w domu.
A je?li nawet usun?? ci kto? nasze prywatne wiadomo?ci, jak to podalem ci 3 kody (ka?dy za 10,98) i stwierdzi?e? ?e ostatni nie chodzi, to poprosz? admina i ci 'od?wie??' skrzynk?, a zarazem pami??.
Ja czekam na swojego pacca na 30dni, za kt?rego zap?aci?em.
/Vooyt
ja r?wnie? od?wie?am.
 

Koko

Forum friend
Joined
Apr 4, 2008
Messages
410
Reaction score
146
Age
31
Odp: CC za sms tanio!!

Autor okaza? si? oszustem, niestety nie mo?emy przestrzec was przed ka?d? pr?b? wy?udzenia. Pami?tajcie na przysz?o?? by nie nabiera? si? naiwnie na bardzo tanie oferty, a gdy ju? taki oszust zaczyna kr?ci?, ?e nie doszed? sms czy, ?e nie ma nic w skrzynce od razu zg?aszajcie to kadrze zamiast dalej to ci?gn?? i dawa? si? wrabia?. Niestety nikt nie jest w stanie zwr?ci? waszych pieni?dzy, wi?c lepiej zapyta? si? kogo? z kadry gdy ma si? w?tpliwo?ci ni? p??niej ?a?owa? straty wi?kszych kwot.
Temat zamykam, autor zostanie stosownie ukarany.
 
Status
Not open for further replies.
Top